UKS Błyskawica Warszawa

Zmień kontrast
Zmień rozmiar czcionki

Komunikat dot. szkolenia sportowego w rocznikach 2005 i 2004

W trosce o utrzymanie jak najwyższego poziomu szkolenia sportowego oraz optymalnego rozwoju zawodników Zarząd UKS Błyskawica Warszawa w porozumieniu ze sztabem szkoleniowym podjął decyzję o przesunięciu 7 zawodników rocznika 2005 do drużyny rocznika 2004.

Jesteśmy przekonani że ta decyzja wpłynie pozytywnie zarówno na rozwój zawodników jak i predyspozycje drużyny rocznika 2004 do powrotu do udziału w rozgrywkach mistrzowskich Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. W obecnym sezonie zawodnicy wzmacniający rocznik 2004 będą mieli możliwość zaprezentowania się w rozgrywkach ligi "Markus".

Zawodnicy którzy od 4 maja 2016 roku wzmocnią drużynę rocznika 2004 to:
Franek Ilijenko, Krzyś Trojanowski, Jakub Chmielewski, Igor Świtka, Michał Włodarczyk, Karol Zadroźny, Bartosz Gajewski.

Wymienionych zawodników wraz z rodzicami zapraszamy w środę 4 maja na boisko przy ul. Szanajcy. O godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie wprowadzające z udziałem Zarządu Klubu oraz szkoleniowcem drużyny rocznika 2004 a następnie od godziny 19:00 trening piłkarski zespołu.

w imieniu Zarządu UKS Błyskawica Warszawa
Krzysztof Jezierski - członek Zarządu