full screen background image

Strona oficjalna

Liga coraz bardziej ciekawa... Drukarz pewny awansu ???

Od 18 Marca trwa runda rewanżowa w Warszawskiej Lidze Okręgowej i od samego początku padają w niej bardzo ciekawe rozstrzygnięcia. Zarówno w górnej części tabeli, jak i w strefie drużyn walczących o utrzymanie. W 7 rozegranych kolejkach najlepiej punktuję liderujący Drukarz, który do tej pory zdobył komplet punktów, wygrywając wszystkie 7 spotkań. Na drugim biegunie znajduje się Sokół Celestynów który w 7 rozegranych spotkaniach zdobył zaledwie 1 punkt, remisując w ostatniej kolejce z rezerwami Victorii Sulejówek. 

Więcej w rozwinięciu.

Pasjonująco zapowiada się walka o awans do IV ligi. Po ostatniej kolejce można śmiało postawić stwierdzenie iż w walce o promocję do czwartej ligi pozostały już tylko trzy drużyny. Drukarz Warszawa czyli aktualny lider, AP Marcovia Marki, która depcze rywalom po piętach, mająca stratę 7 punktów ( jednak rozegrano jedno spotkanie mniej), z trzeciej pozycji atakuję Dąb którego starta wynosi 10 punktów, ale znając charakter podopiecznych trenera Topczewskiego na pewno będą walczyć do ostatniej kolejki. 

DRUKARZ WARSZAWA 

Zawodnicy z Parku Skarszewskiego są nie mal w idealnej sytuacji na osiem kolejek przed zakończeniem ligi. Zakładając scenariusz że goniąca ich Marcovia wygra zaległy mecz ze Świtem, to zawodnicy Drukarza będą mięli i tak 4 punkową zaliczkę. Wydaję się wręcz niemożliwe aby w takiej formie zawodnicy z Warszawy wypuścili szansę na awans, aczkolwiek wiadomo że nie takie rzeczy miały w piłce miejsce. Najlepszym przykładem jest sam Drukarz, który w sezonie 2012/13 na tym samym poziomie po 22 kolejkach tracił do Radości 5 punktów, a ligę zakończył wyprzedzając zawodników z Wawra o aż 12 punktów. 

Drukarz Warszawa - Amur Wilga 2:0
   Bramki: Piotr Markowski 10, Michał Tarnogrodzki 19 

Legion Warszawa - Drukarz Warszawa 1:4
   Bramki: Witold Jasiński 44 - Bartosz Przyborek 65, Piotr Wołowicz 84 i 90, David Cusin 90+2

Drukarz Warszawa - Sokół Celestynów 2:0
   Bramki: Piotr Markowski 24 (rzut karny), Dominik Gąska 84 

Marcovia Marki - Drukarz Warszawa 2:3
   Bramki: Przemysław Sieczko 6, Marcin Rojek 18 - Emmanuel Okoko 64, Marek Pruszyński 65 i 69

Drukarz Warszawa - Promnik Łaskarzew 3:0
   Bramki: Piotr Markowski 12 (rzut karny), 47 (rzut karny) i 84

Vulcan Wólka Mlądzka - Drukarz Warszawa 1:2
   Bramki: Piotr Kurek 55 - David Cusin 45, Maciej Karolak 90

Drukarz Warszawa - Legionovia II Legionowo 3:2
   Bramki: Przemysław Paliński 55 i 57, Piotr Markowski 65 (rzut karny) - Mateusz Wajdzik 45, Kamil Sieczko 80,

AP MARCOVIA MARKI

Po rundzie jesiennej główny faworyt do awansu, zawodnicy z pod warszawskich marek prezentowali znakomita dyspozycję w pełni zasłużenie zasiadają na fotelu lidera. Runda rewanżowa też rozpoczęła się dobrze dla zawodników Konrada Kucharczyka od wyjazdowego zwycięstwa nad Promnikiem (1:2). Marcovia bardzo skomplikowała swoją sytuację dwiema domowymi porażkami, odpowiednio z Drukarzem (2:3) mimo iz do przerwy prowadziła 2:0, a następnie po tęgim laniu od Olimpii ( 1:5) i kto wie czy te dwie bardzo istotne porażki nie odbiją się czkawką.

Promnik Łaskarzew - Marcovia Marki 1:2 
   Bramki: Mateusz Sadowski 78 - Adrian Dulat 17, Michał Ochman 61

Marcovia Marki - Vulcan Wólka Mlądzka 4:1
   Bramki: Adrian Dulat 7, Tobiasz Strąpoć 14 (rzut karny), Daniel Wiązowski 78, Marcin Rojek 86 - Tomasz Baca 84 (rzut karny)

Legionovia II Legionowo - Marcovia Marki 0:2
   Bramki: Dawid Sawicki 53, Marcin Rojek 68

Marcovia Marki - Drukarz Warszawa 2:3
   Bramki: Przemysław Sieczko 6, Marcin Rojek 18 - Emmanuel Okoko 64, Marek Pruszyński 65 i 69

Dąb Wieliszew - Marcovia Marki 0:1
   Bramka: Andrzej Pietrucha 18

Marcovia Marki - Olimpia Warszawa 1:5
   Bramki: Adrian Marczak 85 - Michał Kielak, Hubert Sobotka 2x, Łukasz Pruszyński, Kacper Starek

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Marcovia Marki - przełożony na 17 maja godzina 19 

DĄB WIELISZEW 

Najskuteczniejsza drużyna rundy wiosennej realnie włączyła się w walkę do awans. Zawodnicy z Wieliszewa od początku prezentują znakomitą dyspozycję i z dorobkiem 16 zdobytych punktów znajdują się na drugim miejscu pod względem zdobytych punktów  w rundzie rewanżowej. Po porażce z Marcovią sytuacja nieco się skomplikowała jednak Dąb nie jest bez szans. Bardzo dużo będzie zależało od starcia do którego dojdzie w weekend 13/14 Maja, gdzie Dąb zmierzy się z Drukarzem i aby pozostać w grze musi te spotkanie koniecznie wygrać.

Dąb Wieliszew - Bóbr Tłuszcz 3:1
   Bramki: Jarosław Tkacz 30, Sebastian Ściechowicz 31, Rafał Jędrych 44 - Radosław Dobrzeniecki 90 (rzut karny)

Amur Wilga - Dąb Wieliszew 0:4
   Bramki: Daniel Smoczyński 26 i 80, Michał Wasilewski 36, Jarosław Tkacz 66

Dąb Wieliszew - Legion Warszawa 6:1
   Bramki: Jarosław Tkacz 20 i 59, Łukasz Kowalik 53, Daniel Smoczyński 61, Jakub Łotowski 87, Paweł Zieliński 90 - Sebastian Galiński 65

Sokół Celestynów - Dąb Wieliszew 0:3
   Bramki: Jarosław Tkacz 6, Jakub Łotowski 44, Piotr Łukasik 52 (samobójcza)

Dąb Wieliszew - Marcovia Marki 0:1
   Bramka: Andrzej Pietrucha 18

Promnik Łaskarzew - Dąb Wieliszew 1:1
   Bramki: Albert Siembora 90 - Sebastian Ściechowicz 59

Dąb Wieliszew - Vulcan Wólka Mlądzka 3:0
   Bramki: Sebastian Ściechowicz 21, Daniel Smoczyński 76, Michał Chrzanowski 79 (rzut karny)

STREFA SPADKOWA 

Wciąz wielką nie wiadomą pozostaję to ile drużyn opuści warszawską ligę okręgową. Wszystko uzależnione jest od tego jak rozwinie się sytuacją w wyższych klasach rozgrywkowych. Jednak już teraz niemal pewne że cztery ostanie drużynu spadną do Klasy "A". Sokół Celestynów w 99 procentach już pożegnał się z Liga Okręgowa, zawodnicy z celestynowa w 22 spotkaniach zdobyli zaledwie 5 oczek, i ciężko przypuszczać a w ostatnich ośmiu kolejkach wgrali wszystkie mecze. A w naszym odczuciu i tak 11 miejsce nie zagwarantuję utzrymania. Nie wiele lepsza jest sytuacja dwóch następnych drużyn, odpowiednio Legion Warszawa z dorobkiem 10 punktów jak i Amur z 14 punktami mogą powoli szykować się do rywalizacji na niższym poziomie rozgrywkowym. Między następną trójką ( o ile nie będzie spadać więkasza ilość drużyn) rostrzygnie się czwarte pewne miejsce spadkowe. AGAPE z drobkiem 27 punktów jest w  "najkożystniejszej " sytuacji, jednak Bóbr ( 25 pkt), i Vulkan ( 21pkt) wciąż pozostają w grze. Tak jak i walka o Awans tak i o utrzymanie zapowiada się niezwykle interesująco. Do końca sezonu postaje 8 spotkań ( dla niektórych drużyn 9 ) więc znając nieprzewidywalność Ligi, możemy się jeszcze spodziewać kilku niespodziewanych wyników.

Komentarze   

0 #1 Aurora 2017-07-02 06:48
Najlepsze tabletki na odchudzanie, schudnij 20
kg w miesiac - tabletki na odchudzanie: http://allegro.pl/mocne-tabletki-odchudzajace-20kg-w-30dni-hit-lata-i5060270559.html
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież