full screen background image

Strona oficjalna

Grała Liga okręgowa : Na czele bez zmian...

W Warszawskiej Lidze okręgowej rozegrana została 23 seria gier. Ekipy z górnej części tabeli wygrywały swoje spotkania. Wyjątkiem jest Dąb, który swoje spotkanie z Legionovia rozegra 18 maja. Cenne wyjazdowe zwycięstwo odniosła Błyskawica.

Więcej w rozwinieciu...

Drukarz Warszawa 4-2 Agape Białołęka (Warszawa)
Mimo że Drukarz odniósł kolejne bardzo ważne  zwycięstwo, to wcale nie przyszło im to łatwo. Gospodarze prowadzili już nawet 3:0, jednak Agape odpowiedziało dwoma trafieniami. Po zdobyciu drugiej bramki goście mogli pokusić się kolejne trafienia, lecz w kilku sytuacjach zabrakło im szczęścia. Na dwie minuty przed końcem Drukarz rozwiał wszelkie wątpliwości zdobywając bramkę na 4 -2.

Legionovia II Legionowo-Dąb Wieliszew
Mecz zostanie rozegrany 18 maja.


Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-3 Olimpia Warszawa
Po niespodziewanej porażce z Amurem, zawodnicy z Warszawy bardzo szybko się zrehabilitowali pewnie wygrywając w z Vulkanem. Szanse na awans Olimpia ma wprawdzie znikome, jednak na pewno jeszcze nie jednej drużynie napsuja krwi. Na co na pewno będą liczyć zawodnicy z podwarszawskich Marek.

Promnik Łaskarzew 2-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Do jedynego podziału punktów doszło w Łaskarzewie, gdzie miejscowy Promnik zremisował z rezerwami Świtu 2:2. Dla zawodników z Nowego dworu był to już 7 remis w tym sezonie. Przyjezdni dość szybko objęli dwu bramkowe prowadzenie, jednak Gospdarze nie złożyli broni, i tuż po zmianie stron zdobyli kontaktowa bramkę, a pięć minut przed końcem spotkania udało im się doprowadzić do wyrównania. Forma jednych i drugich w rundzie rewanżowej pozostawia wiele do życzenia.

AP Marcovia Marki 3-0 Victoria II Sulejówek
 Kandydat to awansu bardzo przekonująca pokonał beniaminka z Sulejówka wygrywając gładko 3:0. Podopieczni Konrada Kucharczyka mogli pokusić się o bardziej okazałe zwycięstwo, lecz bardzo w tym spotkaniu zawodziła skuteczność. Mareccy zawodnicy kilkukrotnie osteplowali bramkę przyjezdnych. Rezerwy czwartoligowca po raz kolejny w bolesny sposób przekonały się że zwycięstwa nie przychodzą z taka łatwością jak w A Klasie .

Sokół Celestynów 1-3 Błyskawica Warszawa
Nasz zespoł udał się na wyjazd do Otwocka, gdzie swoje mecze rozgrywa Sokoł Celestynów. Prażanie nie mogli sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów. Zadanie to zrealizowali w stu procentach wygrywając 3:1. Gospodarze już wczesniej stracili szanse na utrzymanie, jednak pokazali że do ostatniej kolejki będą starali się rywalom urwać punkty.

Legion Warszawa 0-5 Sokół Serock
Pewno i bardzo przekonujące zwycięstwo odniósł Sokół, wysoko pokonując przedostatni w tabeli Legion. Goście tym samym potwierdzili wysoką wiosenna forme, i wydaje się że bezpiecznie utrzymaja się w lidze. Legion natomiast musi się już przygotowywać do rywalizacji na A klasowych boiskach.

Amur Wilga 4-3 Bóbr Tłuszcz
Do stzrlaniny doszło w Wildze gdzie miejscowy Amur pokonał gości z Tłuszcza 4:3. Patrząc na specyfikację boiska w Wildze, rezultat ten nie jest żadnym zaskoczeniem. Mimo zwycięstwa, Amur aby utrzymać się w lidze będzie musiał liczyć na cud. Goście z Tłuszcza natomiast jeżeli chcą realnie myśleć o pozostaniu w lidze, muszą zacząć regularnie zdobywać punkty.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież