Strona oficjalna

Inauguracja rundy wiosennej - podsumowanie

W sobotnie przedpołudnie pierwszy mecz ligowy wiosennej rundy rozegrał rocznik 2004. Przeciwnikiem była drużyna Rządzy Załubice. Spotkanie zakończyło się przegraną gospodarzy 3:5.

Z kolei Seniorzy w niedzielę na Kawęczyńskiej gościli rezerwy Wołomińskiego Huraganu. Nie okazaliśmy się jednak zbyt gościnni dla kolegów z Wołomina i nie pozwoliliśmy rywalowi na zdobycie punktów na naszym terenie. Spotkanie obfitowało w wiele znakomitych okazji do zdobycia goli zarówno przez Błyskawicznych jak i po stronie rywali. Jednak za sprawą hat-tricka zaliczonego przez Michała Nagórskiego to Błyskawica zgarnia pełną pulę. Spotkanie wygrywamy 3:2.

Bezpośrednio po meczu Seniorów na boisku pojawili się podopieczni Roberta Osowskiego z rocznika 2002, którzy podejmowali drużynę Orzeł Parysów. Oni również nie pozwolili na zdobycie punktów przez przeciwnika. Spotkanie inaugurujące rozgrywki I ligi okręgowej zakończyło się zwycięstwem Błyskawicy 3:2.