full screen background image

Strona oficjalna

W meczu o 6 punktów błyskawiczni pokonują rezerwy Huraganu Wołomin

W niedzielne popołudnie 6go października rozegraliśmy na Kawęczyńskiej mecz o przysłowiowe 6 punktów.

Naszym przeciwnikiem były rezerwy IV ligowego Huraganu Wołomin. 

W początkowych kilkunastu minutach meczu drużyna Błyskawicy sprawiała wrażenie nieobecnej na boisku. Nie kontrolowaliśmy gry, mnożyliśmy niedokładne zagrania i oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi. Rywal stwarzał kolejne sytuacje, których skutkiem były częste stałe fragmenty gry, w szczególności rzuty rożne. Po jednym z takich stałych fragmentów gry i gigantycznym zamieszaniu pod bramką Wiewióra tracimy bramkę. Po otrzymanym ciosie wreszcie zmieniamy obraz gry. Wracamy do meczu i powoli przejmujemy nad nim kontrolę. Gramy cierpliwie i dokładniej aż wreszcie po jednym z dynamiczych wejść Konrada Dzięcioła i precyzyjnym dograniu piłki Michał Kowalski zdobywa wyrównującą bramkę.

Niedługo potem w protokole meczowym zapisuje się będący w tym meczu w świetnej dyspozycji Konrad Dzięcioł. Tym razem to on zdobywa bramkę po doskonałym i precyzyjnym dograniu piłki od Patryka Mielczarka ze środkowej strefy boiska.

Na koniec pierwszej części spotkania do głosu dochodzi jeszcze duet Gołębiewski Kowalski. Po finezyjnym dograniu Gołąbka do Kowala ten w swoim stylu zabawia się z kilkoma obrońcami drużyny przeciwnej i ze spokojem kieruje piłkę do bramki przeciwnika.

Do szatni schodzimy z wynikiem 3:1

Druga połowa to popis nieskuteczności Błyskawicy. Można powiedzieć że momentami przeciwnik całkowicie oddaje nam inicjatywę czego skutkiem są liczne akcje konstruowane przez naszych zawodników jednak żadnej z nich nie potrafimy skutecznie zakończyć i piłka uiparcie nie chce znaleźć drogi do bramki rywali. Pod koniec meczu fundujemy sobie jeszcze nerwówkę bo przeciwnik łapie kontakt na 3:2.

Korzystny wynik udaje nam się jednak dowieźć do końca spotkania i tym samym kolejne trzy punkty lądują na naszym koncie. W szczycie tabeli robi się bardzo ciasno a my po tym spotkaniu lądujemy na 5 miejscu.

Za tydzień pojedziemy do Łochowa gdzie znów przyjdzie nam powalczyć o 6 punktów.

Komentarze   

0 #3 eudixifufiazq 2020-02-02 13:11
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin Without Prescription yad.kmxt.uksbly skawica.pl.bxq. vx http://mewkid.net/who-is-xandra/
Cytować
0 #2 eavaahiwobut 2020-02-02 12:41
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin No Prescription Buy Amoxicillin Online Without Prescription sxk.iidv.uksbly skawica.pl.lic. gg http://mewkid.net/who-is-xandra/
Cytować
0 #1 alakinim 2020-01-28 13:48
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy Amoxicillin Online Buy Amoxicillin dns.ejtr.uksbly skawica.pl.bka. ej http://mewkid.net/who-is-xandra/
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież