Strona oficjalna

APEL DO PREZESA PZPN

Klubom piłkarskim grozi śmierć! Nie możemy czekać i spokojnie na to patrzeć. Nie możemy całego ciężaru odpowiedzialności za istnienie przerzucić na rodziców niepełnoletnich zawodników i kibiców. Mamy PZPN, który jest pierwszy, który powinien działać! Dlatego też kierujemy na ręce Pana Prezesa Zbigniewa Bońka stosowny apel – RATUJMY KLUBY – NASZE PIŁKARSKIE RODZINY!

Bardzo prosimy wszystkich, którzy kochają piłkę nożną, którzy są z nią zawodowo związani oraz naszych najwspanialszych rodziców niepełnoletnich zawodników i kibiców o wzięcie udziału w tym wydarzeniu i poparciu apelu. Prosimy również o dalsze jego udostępnianie aby dotrzeć do kolejnych ludzi! Musimy pokazać jaka w nas drzemie siła, ilu nas jest i jak jesteśmy zdeterminowani. Musimy otrzymać wsparcie dla naszych najwspanialszych trenerów.

Podkreślmy rolę tysięcy naszych klubów sportowych i dziesiątek tysięcy naszych trenerów, którzy szkolą setki tysięcy naszych zawodników – to ci ludzie są bohaterami i na nich opiera się piłka nożna! Im dlatego należy się pomoc!

Apel PZPN