UKS Błyskawica Warszawa

Zmień kontrast
Zmień rozmiar czcionki

Ciężki mecz i bezcenne 3 punkty...

W meczu 6 kolejki warszawskiej klasy "A" Błyskawica pokonała SRT Halinów 3:1 po bramkach Szymona Gołebiewskiego, Michała Kowalskiego i Tomka Kraśniewicza.

Sumiennie trzeba ocenić że nie był to najlepszy mecz w wykonaniu podopiecznych Andrzeja Klimkiewicza.

Przyjezdni postawili dzisiaj ciężkie warunki i o komplet punktów nie było łatwo. Zawodnicy Roberta Szynkowskiego zaprezentowali ciekawy futbol i na pewno pokuszą się jeszcze o nie jedną niespodziankę w lidze.

Błyskawica z dorobkiem 18 punktów na swoim koncie zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Za tydzień arcyważne spotkanie na szczycie, Prażanie pojadą na mecz do Radzymina, gdzie zmierzą się z miejscowym Mazurem, który depcze Błyskawicznym po piętach, i z dorobkiem 16 punktów zajmuję drugie miejsce w tabeli.