full screen background image

Aktualności - Rocznik 2004

7 kolejka ligowa (niedziela 14.10)

Przed Nami siódma kolejka ligowa, w której zagramy rewanżowy mecz z drużyną KS Wesoła. Zbiórka w niedzielę (14.10) o godz. 15.00 na Kawęczyńskiej (mecz rozpocznie się o godz. 16.00). Proszę zabrać sprzęt na mecz (oczywiście pamiętając o LEGITYMACJACH) i koniecznie wodę. Przed spotkaniem będą robione zdjęcia do karty zawodnika (czego nie udało się zrobić 2 tygodnie temu). Zapraszam wszystkich kibiców do dopingowania Naszej drużyny, zwłaszcza że pogoda ma być sprzyjająca. Chłopcy niech MOC będzie z Wami, trzymamy kciuki za dobry występ. Przypominam o wpłacaniu do Pana Grzegorza funduszy (na getry i na Ligę pod Balonem - kto jescze nie dokonał wpłat). Jednocześnie proszę jasno określić się, który z chłopców będzie jechał na zgrupowanie zimowe (do tej pory wpisało się 8 osób)

Dzisiejszy trening (8.10)...

... na Kawęczyńskiej zostaje ODWOŁANY!!!

Nowy harmonogram treningów od 9.10.2018

Począwszy od tego tygodnia obowiązuje nowy harmonogram treningów:
Poniedziałek - 19.00 - 20.30 Kawęczyńska
Wtorek - 19.00 - 20.30 Szanajcy
Czwartek - 19.15 - 20.30 ul. Blokowa 1 (boisko za DK Zacisze), należy wysiąść vis a vis Szkoły Podstawowej i kładką przejść na drugą stronę ulicy (jadąc od strony Pragi)
Piątek - 19.00 - 20.30 Kawęczyńska.
W Galerii zdjęć w folderze Jesien_wiosna_2019 znajduje się aktualna propozycja obozu zimowego. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem, proszę (o w miarę szybki) wpis w komentarzach. Ośrodek "Banderoza" jest znany Naszej drużynie, Rodzice chłopców którzy dołączyli do zespołu mogą obejrzeć zdjęcia w Galerii zdjęć (str. 4 foldery oboz_letni_2017 i Głucholazy_2017).
Sobotni mecz z Drużyną Polonii zakończył się Naszą porażką 1:6 (0:3). Bramkę w 40' zdobył Mateusz Blacharski.

Rundę rewanżową...

... zaczynamy w najbliżsżą sobotę (6.10) wyjazdowym meczem z drużyną Polonii. Zbiórka o godz. 18.30 na Ratuszowej (spotykamy się vis a vis bramy wejściowej do szkoły - informacja dla nowych zawodników, mecz odbędzie się na Konwiktorskiej, rozpoczęcie godz. 19.30. Proszę zabrać wszystko co jest potrzebne do gry plus wodę (oczywiście nie zapomnieć o LEGITYMACJACH!!!). Po ostatnim, bardzo dobrym meczu. liczymy na równie udany występ. Chłopcy, niech MOC będzie z Wami!!! Zapraszam kibiców do gorącego dopingu i licznego przybycia. Prośba do Rodziców, którzy będą autami, żeby wpisać się w komentarzach. Pozdrawiam Wszystkich.

Nareszcie!!!

Nareszcie  takie słowo ciśnie się na usta po dzisiejszym meczu Naszej drużyny.
Nareszcie - zdobyliśmy 3 punkty wygrywając z drużyną Rządzy Załubice 4:0 (1:0).
Nareszcie - zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, będąc od pierwszej do ostatniej minuty zespołem lepszym, grającym mądrze i skutecznie
Nareszcie - opuściliśmy ostatnie miejsce w tabeli i awansowaliśmy na 4 pozycję.
Jesienne słońce świeciło dzisiaj Naszej drużynie. Po bardzo dobrym meczu pokonaliśmy zespół z Załubic 4:0 (1:0). Bramki zdobyli: Mateusz Blacharski, Piotrek "Sadek" Sadowski, Kuba "Dąbro" Dąbrowski i Walentyn Hordiczuk. I połowa - przebiegała pod dyktando "Błyski". Stwarzaliśmy okazje podbramkowe (poprzeczka uratowała rywala od straty gola), były strzały z daleka - "Sadek" popisał się kapitalnym uderzeniem z 20 metrów, które z najwyższym trudem na rzut rożny wybił bramkarz gości. Do 31 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis i wtedy po bardzo ładnej akcji całego zespołu Mateusz Blacharski zdobył pierwszą bramkę dla Naszych barw. Do przerwy 1:0. II połowa - obraz gry nie ulega zmianie, My jesteśmy drużyną atakującą czego efektem są koleje bramki "Sadka", "Dąbra" i Walentyna. Rezultat mógłby być wyższy, ale nie wykorzystujemy kilku dogodnych sytuacji. Ostatni gwizdek sędziego i koniec meczu. Pewna wygrana 4:0 po bardzo dobrym spotkaniu. Brawo WY!!!
UKS Błyskawica Warszawa - Rządza Załubice 4:0 (1:0). Bramki zdbyli: Mateusz Blacharski, Piotrek Sadowski, Jakub Dąbrowski i Walentyn Hordiczuk.
Dziękuję kibicom, którzy licznie stawili się na dzisiejsze spotkanie, warto było poświęcić te kilkadziesiąt minut i popatrzeć jak grają Nasi chłopcy. Brawo MY wszyscy!!! Obserwując jak grała dzisiaj Błyskawica i jeżeli chłopcy utrzymają taką dyspozycję, runda rewanżowa może być bardzo ciekawa i przynieść Nam wiele radosnych emocji.
W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie się trening na Kawęczyńskiej. Zajęcia poprowadzi Prezes, Pan Andrzej Klimkiewicz. Obecność wszystkich zawodników OBOWIĄZKOWA!!!

V kolejka ligowa (29.09 sobota)

Mecz V kolejki ligowej w najbliższą sobotę (29.09) o godz. 10.00 na Kawęczyńskiej. Rywalem będzie drużyna Rządzy Załubice. Zbiórka o godz. 9.00 na miejscu (proszę o punktualne przybycie, ponieważ przed meczem wszyscy zawodnicy będą mieli robione zdjęcia do wyrobienia Karty Zawodnika). Zabieramy obowiązkowo: legitymacje, sprzęt, ochraniacze, wodę i dresy. Proszę wpisać w komentarzach (prośba do Rodziców), czy syn będzie grał w Lidze pod balonem (od 10.11.2018 do 15.01.2019). Koszt od zawodnika to ok. 100 zł (w zależności od ilości zgłoszeń).
Na wtorkowy trening (2.10) zawodnicy którzy potwierdzili grę w Lidze pod balonem OBOWIĄZKOWO proszę przynieść po 20 zł i wpłacić do Pana Grzegorza (zaliczka na zgłoszenie do ligi).

4 kolejka ligowa (sobota 22.09)

W sobotę drużyna gra mecz wyjazdowy z zespołem z Bemowa (godz. 17.30, ul. Obrońców Tobruku 11, Bemowo). Zbiórka o 16.15 na Ratuszowej. Zabieramy cały ekwipunek ligowy (prawdopodobnie stroje będą takie same, jak w ostatnim meczu, ale lepiej być po bezpiecznej stronie), legitymacje i wodę. Proszę o wpis Rodziców, którzy będą mogli pomóc w transporcie. Powołani są wszyscy chłopcy. Trzymamy kciuki, ostatni mecz pokazał, że nie zapomnieliście, jak gra się w piłkę. Kibice oczywiście bardzo mile widziani! Niech Moc będzie z Wami!!!

Harmonogram rozgrywek do końca rundy jesiennej

22.09 (sobota) godz. 17.30 UKS G-81 Bemowo - Błyskawica W-wa Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 11 (wyjazd)
29.09 (sobota) godz. 10.00 UKS Błyskawica W-wa - KP Rządza Załubice, ul. Kawęczyńska 44 (mecz u siebie)
Mecz z Polonią III Warszawa - termin nie jest jeszcze ustalony, ale gramy na wyjeździe, szczegóły będą na stronie
14.10 (niedziela) godz. 16.00 UKS Błyskawica W-wa - KS Wesoła, ul. Kawęczyńska 44 (mecz u siebie)
21.10 (niedziela) godz. 10.00 WBS W-wa - UKS Błyskawica W-wa, ul. Strażacka 121 (Rembertów wyjazd)
27.10 (sobota) godz. 10.30 UKS Błyskawica W-wa - UKS G-81 Bemowo, ul. Kawęczyńska 44 (mecz u siebie)
3.11 (sobota) godz. 13.00 KP Rządza Załubice - UKS Błyskawica, W-wa ul. Mazowiecka 1 Stare Załubice (wyjazd)
Wszelkie informacje o meczach, tabela i statystyki dostępne są również pod linkiem http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=26220/

Turniej Irzyk CUP - propozycja

Proszę o wpis w komentarzach, kto jest chętny zagrać w tym turnieju.

irzyk

Strefa sportu - liga zimowa start 10.11

Drużyna została zgłoszona do ligi zimowej w Strefie-sportu. Mecze będą odbywały się w weekendy od 10.11 do 15.01.2019. Proszę o wpisy tych zawodników, którzy będą brali udział (myslę że będzie komplet). Warunki są trakie same jak w roku poprzednim. Podstawą wpisania na listę uczestnictwa, jest zaliczka w wys. 200 zł. Proszę wpłacić do Pana Grzegorza po 20 zł. Resztę dopłacimy już przed samymi zawodami (przewidywany koszt to ok. 100 zł od zawodnika, oczywiście zależy to od frekwencji). Gramy 8+1.