full screen background image

Aktualności - Rocznik 2004

Rewanż z WAP

Jutro (środa 18.10) gramy mecz rewanżowy z drużyną Warszawskiej Akdemii Piłkarskiej. Zbiórka o godz. 19.00 na Ratuszowej (mecz rozpocznie się o 20.15 w Ząbkach, ul. Juliusza Słowackiego 21). Zabieramy sprzęt ligowy (2 kpl. strojów, legitymacje, woda na miejscu). Niech moc będzie z Wami, zapraszam wszystkich kibiców do gorącego dopingu.

Słaba gra, słaby wynik

Academy Real Football Team - UKS Błyskawica Warszawa 5:2 (3:2). Obie bramki (w 20 i 26') strzelił Paweł, asysty: Kowal i Franek. Po obejrzeniu tego meczu nasuwa się jedna konkluzja: nasza drużyna zapomniała, jak gra się w piłkę. Bramki zdobyliśmy po kiksach bramkarza Realu. Wystarczy powiedzieć, że w ciągu 70 minut gry, składne akcje można policzyć na palcach jednej ręki. A w czym jesteśmy najlepsi: w faulach po prostu mistrzostwo, (kolejna bramka stracona z karnego). Inna sprawa to zaangażowanie zawodników. Panowie z taką grą to niczego nie zwojujecie. Mnie nasuwa się tylko jedno pytanie: Gdzie podziała się ta drużyna, która w rundzie wiosennej wygrywała mecz za meczem?
Kolejne spotkanie w środę (18.10) o godz. 20.15 w Ząbkach (ul. Juliusza Słowackiego 21). Będzie to rewanż z zespołem WAP. Szczegóły na stronie (moja prośba: proszę wpisywać w komentarzach, kto będzie na meczu). Filmy i zdjęcia z potyczki z Realem na "fejsie" u Trenera.

Są takie dni w tygodniu...

... gdy nic sie nie układa... i właśnie taki był wczorajszy dzień dla naszej drużyny. Po słabym spotkaniu przegraliśmy z zespołem AS Wesoła 1:5 (1:1). Bramkę dla naszych barw zdobył z rzutu karnego Kuba Dąbrowski. O tym meczy trzeba jak najszybciej zpomnieć, wnioski wyciągnąć na dzisiejszym treningu i skoncentrować się na jutrzejszej potyczce z Realem. Mecz w sobotę (14.10) o godz. 12.00 na Strażackiej. Zbiórka na Ratuszowej o 11.00. Sprzęt ligowy (2 kpl. strojów ale pewnie będziemy grali w białych), LEGITYMACJE, woda na miejscu. Reszta informacji na dzisiejszym treningu. Dziękuję Rodzicom za wczorajsze liczne przybycie i pomoc w transporcie i liczę na jutro. Proszę się wpisać w komentarzach, kto jutro będzie.

Mecz w czwartek (12.10)

W czwartek gramy zaległy mecz z AS Wesoła w Wesołej o godz. 20.00. Zbiórka godz. 18.50 na Ratuszowej. Zabieramy sprzęt ligowy (2 kpl. strojów), legitymacje, woda na miejscu. W związku z dość późną porą, proszę Rodziców o pomoc w transporcie drużyny (proszę wpisać w komentarzach, kto będzie autem). Więcej szczegółów dot. powołań na dzisiejszym treningu.
Powołania na czwartek: Adam, Pikuś, Michał, Franek, Krzyś, Paweł, Dąbro, Kowal, Oskar, Cycu, Patryk Waśko, Wiktor, Gaju i Mateusz. Proszę o wpis w komentarzach potwierdzający jutrzejszą obecność.

Podziękowania dla Sponsora

Dziękujemy Panu Mariuszowi Maciądze właścicielowi Firmy Petrostar za ufundowanie dla naszej drużyny nowych kompletów treningowych. Są to stroje z wysokogatunkowego materiału, szybkoschnące przyjazne dla ciała. Dziękujemy raz jeszcze i oczekujemy długofalowej współpracy. Szczególne podziękowania należą się również Tacie Wiktora Załęgowskiego (Cyca) za pozyskanie sponsora. Panie Bogdanie DZIĘKUJEMY!!!

petro

Obóz zimowy 2018

Proszę WSZYSTKICH Rodziców o wpis w komentarzach, kto z chłopców będzie jechał na obóz zimowy do Głuchołazów (jeżeli bedą Państwo mieli inne propozycje, proszę o stosowny wpis). Jeżeli będzie min. 15 osób, będziemy organizowali wyjazd, jeżeli nie - zamykamy temat. O opiekę nad chłopcami proszę się nie martwić, będzie zapewniona. Na wpisy czekam do końca miesiąca. Termin obozu to pierwszy tydzień ferii zimowych 13-20.01.2018. Wszystkie informacje w Galerii zdjęć folder Zima_2018.

2:0...

... takim wynikiem zakończył się mecz naszej drużyny z zespołem Warszawskiej Akademii Piłkarskiej. Obie bramki padły pod koniec drugiej połowy (w 66 i 68') a strzelcami Kuba Dąbrowski i Paweł, w obu przypadkach asystował "Kowal". To nie był łatwy mecz. I połowa wyrównana, ale lepsze sytuacje bramkowe mają nasi rywale. Na szczęście Adam (kapitalny mecz) był na posterunku. WAP był bliski prowadzenia, ale przed utratą gola uratował nas słupek. Generalnie: walka i jeszcze raz walka. II połowa i lekką przewagę uzyskują goście, ale tego dnia szczęście nam sprzyja (znów od utraty bramek ratują nas poprzeczka i słupek), w bramce świetnie spisują się Wiktor i Adam. Z upływem kolejnych minut, przeciwnik słabnie. Teraz to my przeprowadzamy groźne akcje i strzelamy na bramkę WAP (strzał "Kowala" niestety przechodzi obok bramki). Ale... co się odwlecze... w 66 ' "Kowal" pociągnął lewym skrzydłem, podał Kubie Dąbrowskiemu a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości. 1:0 a do końca meczu jeszcze 4 minuty. Na 2 gola czekaliśmy zaledwie 2 minuty i znów świetny rajd "Kowala" lewym skrzydłem, strzał obok wybiegającego bramkarza, prawą stronę zamykał Paweł i to on jest strzelcem 2 bramki. 2:0!!! Euforia na boisku i na tybunach. Gwizdek i koniec meczu. WYGRALIŚMY. Było ciężko, ale daliśmy radę. Dziękuję całej drużynie za ambitną grę do końca. BRAWO WY!!! Dziękuję wszystkim kibicom za przybycie na mecz, atmosfera na trybunach była niezwykle gorąca. Zresztą nasi kibice to ludzie bardzo kreatywni, bo w której drużynie z trybun słychać okrzyki .... Dawaj Piotrek dawaj, ciocia zrobi Ci hamburgera :-)))))) albo ... wstawaj wstawaj nie udawaj, po meczu będziesz leżał... :-))))). Powiem krótko: było super :-))))))))))))))). Jeżeli ktoś pamięta jeszcze inne powiedzonka, proszę wpisać w komentarzach, chętnie poczytamy :-)))))))))))))))))))))). Dziękuję WSZYSTKIM!!! Fotki będą w Galerii zdjęć, filmiki z meczu na facebooku Trenera.
UKS Błyskawica Warszawa - Warszawska Akademia Piłkarska 2:0 (0:0). Skład: Adam, Pikuś, Michał, Oskar, Franek, Cycu, Krzyś, Dąbro, Kowal, Paweł, Patryk, ławka: Wiktor, Mateusz, Gaju i 3 chłopcy z r. 2005 (Dwojaczek, Julek i Piotrek).

9 kolejka ligowa (7.10)

Przed nami kolejny mecz w lidze. Jutro (sobota 7.10) o godz. 10.00 gramy w Rembertowie (ul. Strażacka 121) z zespołem Warszawskiej Akademii Piłkarskiej. Zbiórka o godz. 8.50 na Ratuszowej. Sprzęt ligowy 2 kpl. (żółte koszulki z nadrukami rozdam dzisiaj na treningu, podziękowania dla Taty "Kowala" za błyskawiczne załatwienie sprawy), LEGITYMACJE, woda na miejscu. Chłopcy niech moc będzie z Wami. Zapraszam wszystkich kibiców do dopingowania Naszej drużyny.

Mecz w czwartek (5.10.)..

... ze względu na stan boiska zostaje przełożony za tydzień 12.10, dzisiaj normalnie trening (19.45 na Ratuszowej). Proszę na dzisiejszy trening przynieść żółte koszulki ligowe (będą robione nadruki sponsora).

Podziękowanie za ligę

Po piątkowym treningu chłopcy w ramach podziękowania od Trenera, Rodziców, Dziadków oraz wszystkich osób wspierających nasz zespół, chłopcy otrzymali pamiątkowe imienne medale za zajęcie II miejsca w rundzie wiosennej. Trener Constantinos otrzymał medal specjalny w eleganckim etui. Chciałbym raz jeszcze podziękować Trenerowi oraz całej drużynie za ogromny sukces który odnieśli. Co prawda w tej rundzie nie jest tak dobrze, ale zawsze należy myśleć pozytywnie a szczęście uśmiechnie się także do Nas. Chłopcy zawsze będziemy Was wspierać, bez względu na wyniki. Trzymamy kciuki za czwartkowy mecz.