Aktualności - Rocznik 2004

Treningi do 17-12-2019

Harmonogram spotkań  do końca roku.

03 grudzień   WTOREK    hala ul. Kowieńska 12/20    19,00-20,30    strój  czerwony

04 grudzień   ŚRODA       orlik  ul. Szanajcy 5              19,00-20,30     dres , ortalion

10 grudzień   WTOREK    hala ul. Kowieńska 12/20    19,00-20,30    strój  czerwony

11 grudzień   ŚRODA       orlik  ul. Szanajcy 5              19,00-20,30     dres , ortalion

Po treningu krótkie spotkanie świąteczne.

17 grudzień   WTOREK    hala ul. Kowieńska 12/20    19,00-20,30    strój  czerwony

18 GRUDZIEŃ   ŚRODA  sala UL. OBJAZDOWA  3       18,00   WIGILIA KLUBOWA

!!!!!     Od dnia 19-12-2019  do dnia 06-01-2020 roku przerwa świąteczna  !!!!!

SPOTYKAMY SIĘ W DNIU 07-01-2020 r  WTOREK   na hali przy  ul. Kowieńska 12/20

o godzinie 19,00-20,30    strój  czerwony

Klubowe spotkanie Wigilijne

W dniu 18-12-2019 o godzinie 18:00 w szkole na Objazdowej odbędzie się coroczne klubowe spotkanie wigilijne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, opiekunów, kibiców i sympatyków naszego Klubu.

Treningi do dnia 15-12-2019 r

Wtorek          19,00 - 20,30   hala ul. Kowieńska 12/20          strój czerwony

Środa                  19,00-20,30    orlik   ul.   Szanajcy   5           dres,czapka,ortalion

Mecz kontrolny sparingowy

W niedzielę  17-11-2019 r o godz 11,00

rozegramy  mecz sparingowy.
TS GWARDIA WARSZAWA
Zbiórka na ul. ŁABISZYŃSKA 20   ( OSIR TARGÓWEK  )   o godz 10,15

11 LISTOPADA 2019

11 LISTOPADA 1918

.

WALKOWER z WBS ? Będziemy się odwoływać !!!!!!!!!!!!

( żart MZPN ????????)

DO ZAKOŃCZENIA MECZU LIGOWEGO 12 LISTOPADA 2019 NIKT Z DRUŻYNY PRZECIWNEJ ( KAPITAN , KIEROWNIK , TRENER ) NIE ZGŁOSIŁ JAKICHKOLWIEK NIEPRAWIDŁOWOŚCI DO ZAKOŃCZENIA SPOTKANIA
POMECZOWE. SPRAWOZDANIE  PODPISAŁY OBIE DRUŻYNY JAK RÓWNIEŻ SĘDZIA .

DZIAŁACZE  NIE ZNAJĄ REGULAMINU KTÓRY SAMI NAPISALI.

WARSZAWA, LIPIEC 2019

DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO

REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKARSKICH SEZON 2019/2020 w MAZOWIECKIM ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

7.PROTOKÓŁ
§ 9

13.
Żądanie sprawdzenia tożsamości zawodników biorących udział w zawodach, przysługuje wyłącznie kapitanowi drużyny. Fakt sprawdzania tożsamości zawodników drużyny przeciwnej musi być bezwzględnie zgłoszony sędziemu przez kapitana drużyny przed zawodami, w czasie pierwszej lub drugiej połowy gry oraz dogrywki, najpóźniej przed ostatnim gwizdkiem kończącym zawody. Sprawdzanie tożsamości zawodników może dotyczyć wyłącznie tych zawodników, którzy w chwili zgłaszania żądania przebywają na płycie boiska. W przypadku zgłaszania żądania w przerwie między pierwszą a drugą połową meczu, sprawdzanie może dotyczyć zawodników, którzy będą występować na boisku w drugiej połowie i wpisanych do protokołu zawodników rezerwowych. tożsamości .Po zakończeniu zawodów sędzia nie ma prawa przyjąć protestu odnośnie zawodników. Fakt żądania sprawdzenia tożsamości i jego przebieg sędzia obowiązany jest opisać w sprawozdaniu bezpośrednio po zakończeniu czynności i dać do podpisu kapitanom obu zespołów. Sędzia musi zająć jednoznaczne stanowisko co do tożsamości sprawdzanych zawodników.
14.
Sprawdzanie tożsamości może się odbyć przed zawodami, w przerwie zawodów lub po zakończeniu meczu, jeżeli protest w tej sprawie zgłoszony został sędziemu w trakcie drugiej połowy spotkania lub dogrywki. Sędzia obowiązany jest przyjąć zgłoszony przez kapitana protest i poinformować niezwłocznie (w najbliższej przerwie w grze, ale przed zakończeniem zawodów) kapitana drużyny przeciwnej, aby wskazani zawodnicy (również ci, którzy po powiadomieniu kapitana zostaną ukarani wykluczeniem lub wymienieni) stawili się do sprawdzenia tożsamości do szatni sędziowskiej. Sędzia sprawdza karty zgłoszeń oprotestowanych zawodników z ich wyglądem (w obecności kapitanów obu drużyn) i wyłącznie w przypadku wątpliwości sędziego (a nie kapitana) co do tożsamości zawodnika, żąda dodatkowego dokumentu tożsamości ze zdjęciem (paszport, dowód osobisty, książeczka wojskowa, legitymacja szkolna, itp.). W przypadku posiadania przez zawodników licencji zawodnika sędzia może dokonać weryfikacji na podstawie danych (w tym elektronicznych) zawartych w tym dokumencie. Na podstawie tych dokumentów i dodatkowych pytań musi zająć jednoznaczne stanowisko, czy jest to ten zawodnik czy nie. Swoje stanowisko w tej sprawie wpisuje do sprawozdania.
15.
W przypadku, gdy zawodnik nie stawi się na kontrolę tożsamości (po uprzednim zgłoszeniu tego faktu kapitanowi jego drużyny), zawodnik zostaje uznany za nieuprawnionego do gry w tym meczu. Zawodnik, jego trener lub kierownik, kapitan zespołu i drużyna ponoszą konsekwencje dyscyplinarne takie same, jak za wstawienie do gry zawodnika pod obcym nazwiskiem.

XIV Kolejka 10 listopad

W niedzielę  10-11-2019 r o godz 15,00

rozegramy OSTATNI  mecz ligowy.
Przeciwnikem będzie drużyna:
Victoria Sulejówek  ( Goście )
Zbiórka na ul. Kawęczyńskiej 44  ( DOSIR )   o godz 14,00

Powołani :

WSZYSCY ZDROWI ZAWODNICY

* powołanie nie jest gwarancją uczestnictwa w meczu ligowym.

Kontuzjowani :

Nieobecni :
  KAMIL , WIEWIÓR , BLACHA , KOWAL

Pauzuje :

PRZYPOMINAM RÓWNIEŻ O POMECZOWYM NIEDZIELNYM OBOWIĄZKOWYM ZEBRANIU

01 listopada dzień Wszystkich Świętych

PAMIĘTAJMY O TYCH KTÓRZY JUŻ ODESZLI.

ZEBRANIE 10 LISTOPADA 2019

W niedzielę 10-11-2019r po ostatnim meczu ligowym
( ok godziny 17,00 ) odbędzie się ZEBRANIE .
Będą poruszone sprawy organizacyjne drużyny jak również plany na przyszły 2020 rok .

!!!!!!!! OBECNOŚĆ WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW , RODZICÓW I OPIEKUNÓW  OBOWIĄZKOWA !!!!!!!

XIII Kolejka 02 listopad

W środę  30-10-2019 r o godz 18,45

rozegramy kolejny mecz ligowy.
Przeciwnikem będzie drużyna:
BÓBR TŁUSZCZ  ( Gospodarze )
Zbiórka na ul. Kawęczyńskiej 44  ( DOSIR )   o godz 17,45

Powołani :

WSZYSCY ZDROWI ZAWODNICY

* powołanie nie jest gwarancją uczestnictwa w meczu ligowym.

Kontuzjowani :

Nieobecni :