full screen background image

Aktualności - Rocznik 2004

Liga pod balonem - kolejka 3 (II edycja)

W najbliższą niedzielę (18 lutego) zagramy kolejny mecz pod balonem. Rywalem zespół KS Vulcan. Zbiórka o 18.30 na Rartuszowej (spotkanie rozpocznie się o 19.30). Sprzęt ligowy (2 kpl. strojów) i wszystkie akcesoria do gry. Woda na miejscu. Chłopcy trzymamy kciuki, najwyższy czas zawalczyć o 3 pkt. Powołania na jutrzejszym (piątkowym treningu). Zapraszam wszystkich kibiców, a Rodziców którzy będą jechali autem, proszę o wpis w komentarzach.
Ważna informacja: na wtorkowe treningi, chłopcy oprócz halówek, przynoszą adidasy do biegania (zalecenie Trenera).
W środę jest zebranie na Kawęczyńskiej. Więcej info na stronie głównej Klubu.

Obóz letni 2018

Przedstawiam Państwu ofertę zorganizowania obozu letniego w dniach 19-28 sierpnia. Podaję link do strony, jednocześnie proszę o wpis, kto będzie chętny do wyjazdu. Ośrodek jest położony nad samym jeziorem, są idealne warunki zarówno do treningów, jak i do odpoczynku http://osrodek-wielkopolska.pl/. W Galeriii zdjęć w folderze Oboz_letni_2018 znajdziecie Państwo wszelkie informacje dot. pobytu.
Ważna informacja: Chłopcy, którzy nie będą min. 2x w tygodniu na treningu, nie będą powoływani na mecze (taką informację przekazał mi Trener).

Z RTF na remis (2 mecz Ligi pod balonem)

3:3 (2:1) takim wynikiem zakończył się mecz z zespołem RTF w 2 kolejce Ligi pod balonem. Bramki dla naszych barw zdobyli Paweł "Pawcio" Saskiewicz 2 (w 9 i 18') i Piotrek "Kowal" Kowalczyk 1 (w 33'). Asysty: Franek i Julek. Nasz zespól poważnie osłabiony absencją kilku zawodników rozegrał naprawdę bardzo dobre spotkanie, to zespól RTF musiał gonić wynik. Podział punktów jest jak najbardziej sprawiedliwy, dziękujemy drużynie RTF za postawę fair play a ich kibicom za fajne kibicowanie. Mecz odbywała się w przyjacielskiej atmosferze. Dziękuję Rodzicom za pomoc w transporcie a Panu Włodkowi Ilijence za poprowadzenie drużyny w I połowie. 2 mecze, 2 remisy, co prawda nie wygrywamy, ale nie mamy na swoim koncie porażki. Oby tak dalej, koniecznie trzeba wyeliminować błędy w obronie, które popełniliśmy zwłaszcza przy 1 i 3 straconej bramce, a wyniki będą jeszcze lepsze. Naprawdę bardzo przyjemnie patrzyło się na grę naszego zespołu. Gorąco dziekuję chłopcom z rocznika 2005 Majkiemu i Julkowi którzy poważnie wsparli chłopców.
UKS Błyskawica Warszawa - RTF 3:3 (2:1). Bramki: "Pawcio" 2 (9 i 18") oraz "Kowal" 1 (33"). Asysty: Franek i Julek. Skład: Pikuś, Sadek (Piotrek pod nieobecność Adama wrócił do bramki i spisywał się bardzo dobrze), Franek, Cycu, Majki, Julek, Oskar, Pawcio, Kowal i Matel.
Tabela punktowa http://www.strefa-sportu.com/liga-pilkarska

Mecz w Rembertowie i Turniej w niedzielę

Jutro (sobota 10 lutego) drużyna zagra 2 mecz w "Lidze pod balonem". Rywal - zespół RTF. Zbiórka o 16.20 na Ratuszowej, mecz zaczyna się o 17.30. Sprzęt (2 kpl. strojów) i wszystkie akcesoria potrzebne do gry. Niestety Adam ma kontuzję palca i nie będzie mógł zagrać. Powołani są wszyscy zawodnicy.
W niedzielę (11 Lutego) jedziemy do Falenicy (ul. Poezji 5) na Turniej Victoria CUP. Zbiórka 7.45 na Ratuszowej (Turniej zacznie się o godz. 9.00). Wystawiamy 2 drużyny, jadą WSZYSCY zawodnicy. Proszę Rodziców o zaopatrzenie chłopców w prowiant, ponieważ Turniej będzie trwał do 17.00. Ja kupiłem wodę dla drużyny. Wpisowe za 2 drużyny to 550 zł, chłopcy zabierają ze sobą po 40 zł, resztę kwoty dołożę ze wspólnej kasy. Proszę o wpisy Rodziców, kto jedzie autem. Chłopcy zabierają 2 kpl. strojów i buty na halę. To ostatni turniej halowy, w którym bierzemy udział. Skupiamy się na "Lidze pod balonem". Na dzisiejszym treningu poinformuję o decyzjach, jakie zapadły na środowym zebraniu.

Turniej w Pułtusku...

... można opisać w trzech słowach: Veni, vidi i (niestety nie)... vici. Dziękuję Rodzicom za liczny udział i pomoc w transporcie, brawo WY!!!
pultusk

II edycja Ligi pod balonem na remis

Przepraszam wszystkich zainteresowanych że dopiero teraz piszę ale nie zawsze jest czas :-))).
W sobotę (3.02) chłopcy rozegrali pierwszy mecz w II edycji Ligi pod balonem. Rywal dobrze znany, drużyna AS Wesoła (z którą w lidze przegralimy oba spotkania). W zaciętym i emocjonującym meczu padł rezultat remisowy 2:2 (1:2). Bramki strzelili w 2' Paweł (asysta Dąbro) i w 34' Dąbro (asysta Pawła). Z wyniku może cieszyć się drużyna z Wesołej, ponieważ to My byliśmy w tym meczu lepsi i strzeliliśmy 4 bramki (niestety 2 ze spalonych, przy pierwszej nie było dyskusji, natomiast przy 2 spalony był "o paznokieć"). Mecz rozpoczął się doskonale bo już w 2' po składnej akcji Dąbra z Pawciem, ten drugi zdobywa pierwszego gola dla Naszej drużyny. Z czasem do głosu dochodzi drużyna z Wesołej, a My popełniamy błędy w obronie czego efektem są stracone 2 bramki (w 14 i 21'). Na przerwę schodzimy z niekorzystnym rezultaltem. II połowa i zaczynamy grać swoją piłkę, rywal nawet nie wyprowadza kontrataków. My groźnie strzelamy, ale brakuje szczęścia (zwłaszcza w jednej sytuacji, kiedy wystarczyło trącić lekko piłkę aby wpadła do bramki). Gole padają 2 ale niestety z pozycji spalonych. I tak do 34' minuty, gdy Kowal podaje do Pawcia, ten dokładnie dogrywa do Dąbra który zdobywa wyrównującego gola. 2:2 i takim wynikiem kończy się to emocjonujące spotkanie. Chłopcy zagrali świetnie II połowę, jeżeli wyeliminujemy proste błędy w obronie, będzie jeszcze lepiej. Trzymamy kciuki w następnych meczach. Dziękuję Rodzicom za liczne przybycie i pomoc w transporcie.
UKS Błyskawica Warszawa - AS Wesoła 2:2 (1:2) Bramki: Pawcio (2' asysta Dąbro) i Dąbro 34' (asysta Pawcio). Skład: Adam, Pikuś, Sadek, Franek, Krzyś, Cycu, Oskar, Wiewiór, Mateusz Blacharski, Mateusz Nowakowski, Pawcio, Kowal, Matel.

II edycja Ligi pod balonem i Turniej w Pułtusku

Przed nami wytężony weekend. W sobotę (3.02) zaczynamy 2 edycję "Ligi pod balonem". Mecz rozpocznie się o godz. 11.30 (rywal AS Wesoła). Zbiórka o 10.20 na Ratuszowej, startujemy o 10.30 (punktualnie). Oczywiście chłopcy zabierają sprzęt ligowy (2 kpl. strojów) i wszystkie inne akcesoria potrzebne do gry (również legitymacje).
W niedzielę (4.02) jedziemy do Pułtuska. Zbiórka godz. 6.20, start o 6.30 (PUNKTUALNIE na Ratuszowej). Rozpoczęcie Turnieju planowane jest na godz. 9.00 (wszelkie info w Galerii zdjęć folder Turnieje 2018).  Chłopcy zabierają te stroje W KTÓRYCH NIE GRALI W SOBOTĘ i pozostały sprzęt ligowy (legitymacje obowiązkowo). Proszę założyć czerwone koszulki (wyjściowe) oraz dresy oraz po 10 zł na wpisowe (jedzie 12 chłopców resztę kwoty dołożę ze wspólnej kasy). Wszyscy dostaną suchy prowiant, (na miejscu przewidziany jest ciepły posiłek i prowiant na drogę powrotną). Chłopcy proszę się sprężyć z lekcjami w sobotę, ponieważ w niedzielę nie będziecie mieli na to czasu!!!!
W Galerii zdjęć folder 2 edycja Ligi pod balonem wrzuciłem cały harmonogram naszych spotkań wraz z zakończeniem (25 marca o godz. 9.30). Proszę o zapoznanie się z informacjami oraz wpisy Rodziców, którzy jadą do Pułtuska i Rembertowa.
Jutrzejszy trening na Kowieńskiej odbędzie się na DUŻEJ SALI!!!

UWAGA! Zmiana godziny meczu

Zmienia się godzina pierwszego meczu w II edycji "Ligi pod balonem" (3.02). Gramy o godz. 11.30 (a nie o 19.30 jak było planowane). Uważam że to bardzo dobra zmiana, zwłaszcza że w niedzielę na czczo z rana ruszamy do Pułtuska.

Liga - runda wiosenna 2018

Rozpoczęcie zmagań ligowych zaczynamy 14.04 (sobota). Wszelkie informacje dotyczące drużyn oraz harmonogram spotkań pod linkiem http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24199/. Godziny rozpoczęcia meczów będą podane w późniejszym terminie. Chłopcy trzymamy za Was kciuki. Niech moc będzie z Wami!!!!

II edycja Ligi pod balonem

3 lutego o godz. 19.30 zaczynamy II edycję "Ligi pod balonem". Pierwszym rywalem jest nasz "stary znajomy" zespół AS Wesoła. W Galerii zdjęć w folderze: Liga_pod_balonem_2_edycja, będą wszystkie informacje dotyczące rozgrywek. W tej chwili wrzuciłem harmonogram na 2 kolejki, regulamin oraz fakturę.
Harmonogram:
3 lutego godz. 11.30 mecz z AS Wesoła
10 lutego godz. 17.30 mecz z RFT.
Proszę zapoznać się z w/w informacjami. Treningi drużyna wznawia od wtorku (30.01). Godziny i miejsce bez zmian. Na wtorkowym treningu będę zbierał pieniądze na Ligę pod balonem (110 zł ponieważ doszedł do zapłacenia VAT) oraz 50 zł (30 zł za salę na Kowieńskiej i 20 zł do wspólnej kasy). Łącznie 160 zł. Udział w "Lidze pod balonem" jest uwarunkowany wpłatą całej kwoty przed pierwszym meczem, więc gorąca prośba do Rodziców o wpłaty. Jeżeli ktoś nie będzie mógł wpłacić we wtorek to ostateczny termin to piątek (2.02). Jeżeli nie uda się zebrać wymaganej kwoty, wycofujemy się z rozgrywek. Proszę o wpis, kto będzie brał udział. Na liście jest 14 zawodników, którzy grali w 1 edycji.