UKS Błyskawica Warszawa

Mecz sparingowy - PSS LEGION WARSZAWA.

W dniu 27-02-2021r na boisku DOSIR PRAGA-PÓŁNOC przy (K44) rozegraliśmy mecz sparingowy z drużyną LEGIONU WARSZAWA.(1 L.O.) Mecz bardzo wyrównany, ale do przerwy to my wygrywamy 1-0 . Po zmianie stron do głosu dochodzą goście i druga połowa kończy się remisem 2-2, ale po ostatnim gwizdku ze zwycięstwa 3-2 cieszy się NASZA DRUŻYNA.

POJDA ( PIECHOCKI ) . KAZIRODEK JANCZAREK SZCZEPANIK KAŁUSKI

( ZAWODNIK TESTOWANY 1) WOLIŃSKI MUNIO ( ZAWODNIK TESTOWANY 2 ) CHACIŃSKI HORDIICHUK MAJEK

Mecz sparingowy - VICTORIA ZERZEŃ

W dniu 20-02-20212 r w parku Skaryszewskim na  boisku ( WEMBLEY ) rozegraliśmy mecz sparingowy z dobrze nam znaną

drużyną VICTORII ZERZEŃ.

Mecz rozgrywany w trudnych warunkach i do przerwy remisujemy 2-2 tracąc drugą bramkę na kilka sekund przed przerwą.

Po zmianie stron nasza drużyna jest lepiej zorganizowana i mecz kończy się zwycięstwem 7-3

POJDA ( PIECHOCKI )

KAZIRODEK  ( JANCZAREK  )    GLEŃ   SZCZEPANIK   KAŁUSKI

WOLIŃSKI    ZAWODNIK TESTOWANY   MUNIO   ( ADAMCZYK )   CHACIŃSKI

HORDIICHUK    MAJEK

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2021 DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW ( BYŁYCH , OBECNYCH I PRZYSZŁYCH ) , RODZICÓW , OPIEKUNÓW , WSZYSTKICH KIBICÓW I CAŁEJ KADRY TRENERSKIEJ ORAZ ZARZĄDU KLUBU ŻYCZY

DRUŻYNA ROCZNIKA 2004/2005

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym życzyć Trenerowi, wszystkim trenującym chłopcom, Rodzicom, Dziadkom , Opiekunom oraz wszystkim sympatykom Naszej Drużyny, spokojnych, rodzinnych i pogodnych Świąt, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i sukcesów we wszystkich dziedzinach, super prezentów pod choinką no i oczywiście spełnienia marzeń, oby rok następny był lepszy od tego, który odchodzi. Rodzicom i Dziadkom oraz Opiekunom za zaangażowanie i pomoc w funkcjonowaniu Drużyny. Dziękuję wszystkim, którzy są z Nami na dobre i na złe. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2021 Roku.

V mecz sparingowy

W sobotę 05-12-2020 r o godz 12,15

na boisku przy ul.

w Starych Babicach

rozegramy mecz sparingowy z drużyną

Zbiórka na miejscu o godz 11,30

Zabieramy ze sobą :

wodę , ochraniacze , obuwie ,

kompletny  strój meczowy pomarańczowy ADIDAS

odzież termiczną , ortalion , rękawiczki , czapkę oraz dres.

NA MECZ PRZYCHODZĄ WSZYSCY ZDROWI ZAWODNICY

Mecz sparingowy - PSS LEGION WARSZAWA

W dniu wczorajszym rozegraliśmy mecz sparingowy z drużyną gości

PSS LEGION W-WA  ( I liga okręgowa   B1  junior młodszy )

Mecz zakończył się wynikiem  3 - 6   ( 2-1)

POJDA

CHACIŃSKI , SZCZEPANIK , GLEŃ , KAŁUSKI

KICLER , ADAMCZYK ,zawodnik testowany ADAM ,  WOLIŃSKI ,

VALEK , MAJEK ,

PIECHOCKI , JANCZAREK , MUNIO , JĘDRZEJEWSKI ,KAZIRODEK oraz po długiej przerwie spowodowanej przez kontuzję stary/nowy zawodnik SEBASTIAN KEMPISTY .

nieobecni :

BORKOWSKI , DĄBROWSKI