Aktualności - Rocznik 2004

II edycja Ligi pod balonem

3 lutego o godz. 19.30 zaczynamy II edycję "Ligi pod balonem". Pierwszym rywalem jest nasz "stary znajomy" zespół AS Wesoła. W Galerii zdjęć w folderze: Liga_pod_balonem_2_edycja, będą wszystkie informacje dotyczące rozgrywek. W tej chwili wrzuciłem harmonogram na 2 kolejki, regulamin oraz fakturę.
Harmonogram:
3 lutego godz. 11.30 mecz z AS Wesoła
10 lutego godz. 17.30 mecz z RFT.
Proszę zapoznać się z w/w informacjami. Treningi drużyna wznawia od wtorku (30.01). Godziny i miejsce bez zmian. Na wtorkowym treningu będę zbierał pieniądze na Ligę pod balonem (110 zł ponieważ doszedł do zapłacenia VAT) oraz 50 zł (30 zł za salę na Kowieńskiej i 20 zł do wspólnej kasy). Łącznie 160 zł. Udział w "Lidze pod balonem" jest uwarunkowany wpłatą całej kwoty przed pierwszym meczem, więc gorąca prośba do Rodziców o wpłaty. Jeżeli ktoś nie będzie mógł wpłacić we wtorek to ostateczny termin to piątek (2.02). Jeżeli nie uda się zebrać wymaganej kwoty, wycofujemy się z rozgrywek. Proszę o wpis, kto będzie brał udział. Na liście jest 14 zawodników, którzy grali w 1 edycji.