full screen background image

Aktualności - Rocznik 2004

II edycja Ligi pod balonem na remis

Przepraszam wszystkich zainteresowanych że dopiero teraz piszę ale nie zawsze jest czas :-))).
W sobotę (3.02) chłopcy rozegrali pierwszy mecz w II edycji Ligi pod balonem. Rywal dobrze znany, drużyna AS Wesoła (z którą w lidze przegralimy oba spotkania). W zaciętym i emocjonującym meczu padł rezultat remisowy 2:2 (1:2). Bramki strzelili w 2' Paweł (asysta Dąbro) i w 34' Dąbro (asysta Pawła). Z wyniku może cieszyć się drużyna z Wesołej, ponieważ to My byliśmy w tym meczu lepsi i strzeliliśmy 4 bramki (niestety 2 ze spalonych, przy pierwszej nie było dyskusji, natomiast przy 2 spalony był "o paznokieć"). Mecz rozpoczął się doskonale bo już w 2' po składnej akcji Dąbra z Pawciem, ten drugi zdobywa pierwszego gola dla Naszej drużyny. Z czasem do głosu dochodzi drużyna z Wesołej, a My popełniamy błędy w obronie czego efektem są stracone 2 bramki (w 14 i 21'). Na przerwę schodzimy z niekorzystnym rezultaltem. II połowa i zaczynamy grać swoją piłkę, rywal nawet nie wyprowadza kontrataków. My groźnie strzelamy, ale brakuje szczęścia (zwłaszcza w jednej sytuacji, kiedy wystarczyło trącić lekko piłkę aby wpadła do bramki). Gole padają 2 ale niestety z pozycji spalonych. I tak do 34' minuty, gdy Kowal podaje do Pawcia, ten dokładnie dogrywa do Dąbra który zdobywa wyrównującego gola. 2:2 i takim wynikiem kończy się to emocjonujące spotkanie. Chłopcy zagrali świetnie II połowę, jeżeli wyeliminujemy proste błędy w obronie, będzie jeszcze lepiej. Trzymamy kciuki w następnych meczach. Dziękuję Rodzicom za liczne przybycie i pomoc w transporcie.
UKS Błyskawica Warszawa - AS Wesoła 2:2 (1:2) Bramki: Pawcio (2' asysta Dąbro) i Dąbro 34' (asysta Pawcio). Skład: Adam, Pikuś, Sadek, Franek, Krzyś, Cycu, Oskar, Wiewiór, Mateusz Blacharski, Mateusz Nowakowski, Pawcio, Kowal, Matel.