Aktualności - Rocznik 2004

Mecz w Rembertowie i Turniej w niedzielę

Jutro (sobota 10 lutego) drużyna zagra 2 mecz w "Lidze pod balonem". Rywal - zespół RTF. Zbiórka o 16.20 na Ratuszowej, mecz zaczyna się o 17.30. Sprzęt (2 kpl. strojów) i wszystkie akcesoria potrzebne do gry. Niestety Adam ma kontuzję palca i nie będzie mógł zagrać. Powołani są wszyscy zawodnicy.
W niedzielę (11 Lutego) jedziemy do Falenicy (ul. Poezji 5) na Turniej Victoria CUP. Zbiórka 7.45 na Ratuszowej (Turniej zacznie się o godz. 9.00). Wystawiamy 2 drużyny, jadą WSZYSCY zawodnicy. Proszę Rodziców o zaopatrzenie chłopców w prowiant, ponieważ Turniej będzie trwał do 17.00. Ja kupiłem wodę dla drużyny. Wpisowe za 2 drużyny to 550 zł, chłopcy zabierają ze sobą po 40 zł, resztę kwoty dołożę ze wspólnej kasy. Proszę o wpisy Rodziców, kto jedzie autem. Chłopcy zabierają 2 kpl. strojów i buty na halę. To ostatni turniej halowy, w którym bierzemy udział. Skupiamy się na "Lidze pod balonem". Na dzisiejszym treningu poinformuję o decyzjach, jakie zapadły na środowym zebraniu.