full screen background image

Aktualności - Rocznik 2004

Z RTF na remis (2 mecz Ligi pod balonem)

3:3 (2:1) takim wynikiem zakończył się mecz z zespołem RTF w 2 kolejce Ligi pod balonem. Bramki dla naszych barw zdobyli Paweł "Pawcio" Saskiewicz 2 (w 9 i 18') i Piotrek "Kowal" Kowalczyk 1 (w 33'). Asysty: Franek i Julek. Nasz zespól poważnie osłabiony absencją kilku zawodników rozegrał naprawdę bardzo dobre spotkanie, to zespól RTF musiał gonić wynik. Podział punktów jest jak najbardziej sprawiedliwy, dziękujemy drużynie RTF za postawę fair play a ich kibicom za fajne kibicowanie. Mecz odbywała się w przyjacielskiej atmosferze. Dziękuję Rodzicom za pomoc w transporcie a Panu Włodkowi Ilijence za poprowadzenie drużyny w I połowie. 2 mecze, 2 remisy, co prawda nie wygrywamy, ale nie mamy na swoim koncie porażki. Oby tak dalej, koniecznie trzeba wyeliminować błędy w obronie, które popełniliśmy zwłaszcza przy 1 i 3 straconej bramce, a wyniki będą jeszcze lepsze. Naprawdę bardzo przyjemnie patrzyło się na grę naszego zespołu. Gorąco dziekuję chłopcom z rocznika 2005 Majkiemu i Julkowi którzy poważnie wsparli chłopców.
UKS Błyskawica Warszawa - RTF 3:3 (2:1). Bramki: "Pawcio" 2 (9 i 18") oraz "Kowal" 1 (33"). Asysty: Franek i Julek. Skład: Pikuś, Sadek (Piotrek pod nieobecność Adama wrócił do bramki i spisywał się bardzo dobrze), Franek, Cycu, Majki, Julek, Oskar, Pawcio, Kowal i Matel.
Tabela punktowa http://www.strefa-sportu.com/liga-pilkarska

Komentarze   

+3 #1 Tata Wicka 2018-02-11 03:26
Sadek Brawo Ty nadal w formie bramkarskie Brawo Błyskawiczne chłopaki oby tak dalej
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież