full screen background image

Aktualności - Rocznik 2004

7 kolejka ligowa (niedziela 14.10)

Przed Nami siódma kolejka ligowa, w której zagramy rewanżowy mecz z drużyną KS Wesoła. Zbiórka w niedzielę (14.10) o godz. 15.00 na Kawęczyńskiej (mecz rozpocznie się o godz. 16.00). Proszę zabrać sprzęt na mecz (oczywiście pamiętając o LEGITYMACJACH) i koniecznie wodę. Przed spotkaniem będą robione zdjęcia do karty zawodnika (czego nie udało się zrobić 2 tygodnie temu). Zapraszam wszystkich kibiców do dopingowania Naszej drużyny, zwłaszcza że pogoda ma być sprzyjająca. Chłopcy niech MOC będzie z Wami, trzymamy kciuki za dobry występ. Przypominam o wpłacaniu do Pana Grzegorza funduszy (na getry i na Ligę pod Balonem - kto jescze nie dokonał wpłat). Jednocześnie proszę jasno określić się, który z chłopców będzie jechał na zgrupowanie zimowe (do tej pory wpisało się 8 osób)

Komentarze   

0 #1 Penni 2018-11-11 03:01
I have noticed you don't monetize your page,
don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website
(they approve all websites), for more details simply
search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Also visit my page BestValarie: https://MightyMarcella.blogspot.co.uk
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież