full screen background image

Aktualności - Rocznik 2004

7 kolejka ligowa (niedziela 14.10)

Przed Nami siódma kolejka ligowa, w której zagramy rewanżowy mecz z drużyną KS Wesoła. Zbiórka w niedzielę (14.10) o godz. 15.00 na Kawęczyńskiej (mecz rozpocznie się o godz. 16.00). Proszę zabrać sprzęt na mecz (oczywiście pamiętając o LEGITYMACJACH) i koniecznie wodę. Przed spotkaniem będą robione zdjęcia do karty zawodnika (czego nie udało się zrobić 2 tygodnie temu). Zapraszam wszystkich kibiców do dopingowania Naszej drużyny, zwłaszcza że pogoda ma być sprzyjająca. Chłopcy niech MOC będzie z Wami, trzymamy kciuki za dobry występ. Przypominam o wpłacaniu do Pana Grzegorza funduszy (na getry i na Ligę pod Balonem - kto jescze nie dokonał wpłat). Jednocześnie proszę jasno określić się, który z chłopców będzie jechał na zgrupowanie zimowe (do tej pory wpisało się 8 osób)