Aktualności - Rocznik 2004

8 kolejka ligowa (niedziela 21.10)

W najbliższą niedzielę (21.10) Nasza drużyna rozegra rewanżowe spotkanie z zespołem WBS. Mecz wyjazdowy w Rembertowie (ul. Strażacka) rozpocznie się o godz. 15.30. Zbiórka na Ratuszowej o 14.30 lub na miejscu o 14.45 (proszę sie wpisać, kto będzie na miejscu a kto na zbiórce i kto z Rodziców będzie autem). Proszę zabrać wszystko co niezbędne do gry, legitymacje i wodę. Zapraszam oczywiście kibiców do wspólnego dopingu. Chłopcy po ostatnim meczu (0:6 z KS Wesoła) liczymy na lepszy występ i punkty. Niech MOC będzie z Wami, trzymamy kciuki.
Informacje dotyczące obozu zimowego: Termin obozu zimowego: 26.01 - 2.02. 2019 (od soboty do soboty). Miejsce: Ośrodek Banderoza, Głuchołazy http://www.banderoza.pl/. Rodzice chłopców, którzy pojadą na zgrupowanie zimowe do Głuchałazów, proszeni są o wpłacanie do Pana Grzegorza do końca każdego miesiąca 150 zł jako zaliczkę na obóz. Pełna kwota (udało się z ceny głównej "uszczknąć" 10 zł więc będzie to 545 zł), powinna być znana po zakupie biletów PKP i rozłożeniu kosztów wynajmu busa. Przypominam że wszelkie informacje dot. obozu (zakwaterowanie, cykl treningowy itp.) można przeczytać w Galerii zdjęć folder Jesien_wiosna_2019.