full screen background image

Aktualności - Rocznik 2004

9 kolejka ligowa w sobotę (27.10)

W najbliższą sobotę 27.10 rozegramy przedostatnią kolejkę ligową. Rywalem będzie lider Naszej grupy, drużyna z Bemowa. Mecz rozpocznie się o godz. 10.30 na Kawęczyńskiej, zbiórka na miejscu o 9.30. Proszę zabrać sprzęt do gry, legitymacje i wodę, oraz bieliznę termiczną. Ostatnie spotkanie z WBS-em zakończyło się Naszym zwycięstwem 4:2 (1:0). Bramki strzelili: Franek Michalski (piękny gol z rzutu wolnego w samo "okienko") oraz 3 Walentyn. Gratulacje dla strzelców bramek i całej drużyny. Mecz przebiegał pod Nasze dyktando, przed utratą dalszych goli zespół WBS-u uratowały 2 razy poprzeczki i dobrze spisujący się bramkarz. Nerwowo było w końcówce (niestety to zasługa sędziego, który najpierw podyktował rzut karny "z kapelusza" - na szczęście fatalnie przestrzelony i doliczył 5 minut do czasu głównego, w których straciliśmy drugą bramkę). Fotorelacja będzie w galerii zdjęć oraz na "fejsie" u Trenera.
Zapraszam oczywiście wszystkich kibiców do gorącego dopingu. Niech MOC będzie z Nami!!!