full screen background image

Aktualności - Rocznik 2004

Informacje - obóz zimowy Głuchołazy 2019, ostatnia kolejka ligowa

Rodzice chłopców jadących na obóz zimowy do Głuchołazów, proszeni są o wpłacanie 668 zł na konto klubowe rocznika 2004 (nr konta na stronie głównej klubu, zakładka składki - rocznik 2004) z koniecznie z dopiskiem: NA CELE STATUTOWE OBÓZ ZIMOWY, IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA, 67 zł proszę wpłacać do kierownika drużyny Pana Grzegorza - jest to kwota na bilety PKP (od połowy listopada będą zbierane pieniądze). Obóz zaczyna się 26.01 a zatem należność za zgrupowanie proszę uregulować maksymanie do 21.01.2019. Bilety PKP będą kupione miesiąc wcześniej, więc proszę o systematyczne wpłaty.
Od najbliższego treningu (wtorek 30.10) proszę o wpłacanie do Pana Grzegorza 95 zł na rozgrywki w Rembertowie (Liga pod balonem). Cały harmonogram będzie dostępny na stronie.
W sobotę (3.11) ostatnia kolejka ligowa i wyjazd do Załubic. Mecz o godz. 13.00, zbiórka na Ratuszowej o 11.30. Proszę o wpisanie się kto z chłopców będzie na meczu oraz Rodziców, kto będzie autem.
Jeszcze kilka słów o ostatnim meczu. To było (niestety minimalnie przegrane 0:1) bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Naszej drużyny, która dyktowała warunki o pierwszego gwizdka sędziego. Gdyby sytuacje, które chłopcy wypracowali zamienili na gole, wynik byłby korzystny a mecz zakończyłby się Naszym zwycięstwem. Chłopcy pokazali ducha walki, ambicję i waleczność. Drużyna nabiera pewności siebie, co zapewne będzie procentować w rozgrywkach Ligi pod balonem, jak i w rundzie wiosennej. Doszło kilku nowych wartościowych zawodników potrafiących grać w piłkę. Chłopcy kapelusze z głów za ostatnie spotkanie. Brawo WY!!! Podziękowania dla kibiców.