full screen background image

Strona oficjalna

Terminarz Ligi Zimowej

Za nami styczeń i trudy obozu zimowego w Kosowie Lackim. Tuż po powrocie rozpoczęliśmy nowy etap przygotowań do rundy wiosennej. Na tę chwilę zespół jest w trakcie rozgrywek Ligi Zimowej Strefy Sportu. Przedstawiamy Państwu terminarz meczy Błyskawicznych:

1 kolejka - 28 stycznia Niedziela Godz 14.30 / Uks Błyskawica - Playmaker

2 kolejka - 3 luty Sobota Godz 10.30 / Uks Błyskawica - MOSiR Mińsk

3 kolejka - 10 luty Sobota Godz 14.30 / Gwardia - Uks Błyskawica

4 kolejka - 18 luty Niedziela Godz 13.30 / Advit - Uks Błyskawica

5 kolejka - 4 marca Niedziela Godz 13.30 / Uks Błyskawica - RKS Mazur Radzymin

6 kolejka - 11 marca Niedziela Godz 13.30 / Uks Błyskawica - APJD

7 kolejka - 18 marca Niedziela Godz 14.30 / Uks Błyskawica - WBS

Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania i kibicowania naszym zawodnikom. Wysokie emocje gwarantowane! Ponadto już wkrótce zamieścimy terminarze rozgrywek turniejów w Łęcznej i Bełchatowie. Czeka nas mnóstwo grania na bardzo wysokim poziomie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież