full screen background image

Aktualności - Rocznik 2005-2006

III kolejka Ligi Zimowej - Gwardia Warszawa

Luty dostarcza nam grania pod dostatek. Oprócz licznych wyjazdów na turnieje nie zapominamy o regularnych rozgrywkach Ligi Zimowej Strefy Sportu. W dzisiejszym spotkaniu w ramach III kolejki podejmowaliśmy Gwardię Warszawa.

Początek spotkania był ciężki. Pierwsze minuty Gwardia napierała, pressując zepchnęła nas pod własną bramkę. Potrzebowaliśmy kilku chwil by poukładać nasze działania, po czym umiejętnie przenieśliśmy ciężar gry do strefy średniej i wyżej. Karta w tym momencie się odwróciła. Wyśmienicie pracowały skrzydła przy pełnym akompaniamencie środka pola. Pojawiły się pierwsze okazje. Już około 4-5 minuty przed dwiema stanął Mikołaj zaś przed kolejną Oskar. Bramkarz Gwardii dwoił się na bramce, jednak w 6 minucie skapitulował. Na tym się nie skończyło. Do pełnego kwadransa na rozkładzie widniały cztery trafienia, jedno Woja oraz imponujący hattrick Oskiego. Przed zmianą stron pulę powiększył Mikołaj. Pełna kontrola i dominacja!

Drugą część od razu rozpoczął Oskar od gola przy asyście Mikołaja. Po tym przez kilka minut kanonada ucichła, by powrócić napełniając rywala jeszcze większą trwogą. Wszystko to było efektem niezwykłej kombinacyjnej gry całego zespołu. Od 33 minuty regularnie odnotowywaliśmy trafienia aż do końca spotkania. Zawodnicy szli za sobą w ogień, nikt nie odpuszczał i nie odstawiał nogi. Drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony wygrywając 13:0.

Po zeszło tygodniowym występie zawodnicy chcieli stanąć na najwyższym szczeblu swoich możliwości. Grę prezentowaliśmy wówczas na dobrym poziomie, jednak męczyły nas proste błędy zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Dziś za to nie ma rzeczy, do której mogli byśmy mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Była wola walki, był pomysł na grę. Zawodnicy emanowali spokojem i pewnością siebie co musiało mieć takie a nie inne przełożenie. Całkowicie zdominowaliśmy boisko i rywala. Brawo Panowie, to co dzisiaj pokazaliście wszystkim zebranym to popis Piłkarskiej Maestrii. Brawo dla Oskara, któremu strzelenie hattricka zajęło niespełna blisko 5 minut. Koniec końców widzimy, że wasza ciężka praca na obozie zaczyna przynosić efekty. Brawo Pany!

Wynik: UKS Błyskawica Warszawa - Gwardia Warszawa 13:0 (5:0)

6'Oski - Miki, 8'Oski - Miki, 11'Oski - Miki, 15'Woju - Miki, 20'Miki - Mędrzyk, 26'Oski - Miki, 33'Miki - Oski, 35'Miki - Oski, 36'zawodnik testowany - Oski, 40'Miki - Woju, 42'Igor - zawodnik testowany, 47'Woju, 49'Maciek

Asysty: Miki x5, Oski x3, Mędrzyk x1, Woju x1, zawodnik testowany x1

Bramki: Oski x4, Miki x4, Woju x2, zawodnik testowany x1, Igor x1, Maciek x1