full screen background image

[2005] Warszawa: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 Sezon 2017/18

Wydrukować

Kolejka nr 1, 14-04-2018

14-04-2018 11:00
UKS Błyskawica 2005
UKS Błyskawica 2005
UKS Błyskawica 20053 : 1SEMP Ursynów 2005
Strzelona bramka Mikołaj Kępka2    
Strzelona bramka Kamil Żak1    
Asysta Kamil Śledź1    
Asysta Jakub Zając1    
Asysta Wojciech Monart1    
3:1
SEMP Ursynów 2005
SEMP Ursynów 2005
14-04-2018 12:00
KS Drukarz Warszawa
KS Drukarz Warszawa
KS Drukarz Warszawa1 : 3MKS Znicz Pruszków 2005
1:3
MKS Znicz Pruszków 2005
MKS Znicz Pruszków 2005
15-04-2018 10:00
UKS Orły Zielonka
UKS Orły Zielonka
UKS Orły Zielonka0 : 2Escola Varsovia
0:2
Escola Varsovia
Escola Varsovia

Kolejka nr 2, 21-04-2018

21-04-2018 15:30
UKS Orły Zielonka
UKS Orły Zielonka
UKS Orły Zielonka2 : 2UKS Błyskawica 2005
    2Asysta Wojciech Monart
    1Strzelona bramka Oskar Romanowski
    1Strzelona bramka Kacper Augustyniak
2:2
UKS Błyskawica 2005
UKS Błyskawica 2005
21-04-2018 17:30
SEMP Ursynów 2005
SEMP Ursynów 2005
SEMP Ursynów 20053 : 2KS Drukarz Warszawa
3:2
KS Drukarz Warszawa
KS Drukarz Warszawa

Kolejka nr 3, 28-04-2018

28-04-2018 14:00
KS Drukarz Warszawa
KS Drukarz Warszawa
KS Drukarz Warszawa6 : 0UKS Orły Zielonka
6:0
UKS Orły Zielonka
UKS Orły Zielonka
28-04-2018 14:00
MKS Znicz Pruszków 2005
MKS Znicz Pruszków 2005
MKS Znicz Pruszków 20051 : 1SEMP Ursynów 2005
1:1
SEMP Ursynów 2005
SEMP Ursynów 2005
29-04-2018 13:30
UKS Błyskawica 2005
UKS Błyskawica 2005
UKS Błyskawica 20051 : 1Escola Varsovia
Asysta Wojciech Monart1    
Strzelona bramka Mikołaj Kępka1    
1:1
Escola Varsovia
Escola Varsovia

Kolejka nr 4, 05-05-2018

05-05-2018 10:00
UKS Orły Zielonka
UKS Orły Zielonka
UKS Orły Zielonka1 : 5MKS Znicz Pruszków 2005
1:5
MKS Znicz Pruszków 2005
MKS Znicz Pruszków 2005
05-05-2018 13:30
UKS Błyskawica 2005
UKS Błyskawica 2005
UKS Błyskawica 20051 : 2KS Drukarz Warszawa
Asysta Wojciech Monart1    
Strzelona bramka Mikołaj Kępka1    
1:2
KS Drukarz Warszawa
KS Drukarz Warszawa
06-05-2018 12:00
Escola Varsovia
Escola Varsovia
Escola Varsovia1 : 1SEMP Ursynów 2005
1:1
SEMP Ursynów 2005
SEMP Ursynów 2005

Kolejka nr 5, 12-05-2018

12-05-2018 10:00
SEMP Ursynów 2005
SEMP Ursynów 2005
SEMP Ursynów 20053 : 1UKS Orły Zielonka
3:1
UKS Orły Zielonka
UKS Orły Zielonka
12-05-2018 12:00
KS Drukarz Warszawa
KS Drukarz Warszawa
KS Drukarz Warszawa0 : 0Escola Varsovia
0:0
Escola Varsovia
Escola Varsovia
12-05-2018 14:45
MKS Znicz Pruszków 2005
MKS Znicz Pruszków 2005
MKS Znicz Pruszków 20052 : 0UKS Błyskawica 2005
2:0
UKS Błyskawica 2005
UKS Błyskawica 2005

Kolejka nr 6, 19-05-2018

19-05-2018 13:00
MKS Znicz Pruszków 2005
MKS Znicz Pruszków 2005
MKS Znicz Pruszków 20053 : 1KS Drukarz Warszawa
3:1
KS Drukarz Warszawa
KS Drukarz Warszawa
19-05-2018 13:00
SEMP Ursynów 2005
SEMP Ursynów 2005
SEMP Ursynów 20052 : 1UKS Błyskawica 2005
    1Asysta Wojciech Monart
    1Strzelona bramka Mikołaj Kępka
2:1
UKS Błyskawica 2005
UKS Błyskawica 2005
19-05-2018 17:00
Escola Varsovia
Escola Varsovia
Escola Varsovia1 : 0UKS Orły Zielonka
1:0
UKS Orły Zielonka
UKS Orły Zielonka

Kolejka nr 2, 21-04-2018

24-05-2018 19:30
Escola Varsovia
Escola Varsovia
Escola Varsovia0 : 0MKS Znicz Pruszków 2005
0:0
MKS Znicz Pruszków 2005
MKS Znicz Pruszków 2005

Kolejka nr 7, 26-05-2017

26-05-2018 10:00
KS Drukarz Warszawa
KS Drukarz Warszawa
KS Drukarz Warszawa1 : 0SEMP Ursynów 2005
1:0
SEMP Ursynów 2005
SEMP Ursynów 2005
26-05-2018 10:00
MKS Znicz Pruszków 2005
MKS Znicz Pruszków 2005
MKS Znicz Pruszków 20050 : 2Escola Varsovia
0:2
Escola Varsovia
Escola Varsovia
Page 1 z 2
Ostatnia20