full screen background image

Aktualności - Rocznik 2007

Turniej Diamond Cup

W niedziele  4.02 gramy turniej zbiórka godzina 10:30  na Soccer Arena, Annopol 24b

Powołani: 

1. Dawid Zieliński 

2. Hubert Kubiak 

3. Gracjan Kusyk 

4. Oskar Wieczorek

5. Bartek Mikołajczyk 

6. Daniel Gronosz

7. Franek Kucharski 

8. Szymon Tomczuk

9. Bruno Polter

10. Kacper Schmidt 

Zabieramy żółte stroje meczowe i 25 zł wpisowego na turniej. Turniej kończy się o 15 gramy 6 meczy systemem 4+1 . 

Proszę potwierdzić obecność 

Propozycja obozu letniego

Propozycja obozu letniego dla roczników 2007/08/09/10 i młodsi odbędzie się w Lidzbarku w terminie 26.07.2018 do 03.08.2018 ilość miejsc ograniczona proszę pisać w komentarzu kto byłby chętny pojechania na obóz letni.

http://www.ambrowil.pl/ 

 

Turniej 26.11

W niedziele 26.11 zostanie rozegrany turniej na hali Szanajcy 17/20 

Zbiórka godzina 8:15 

Zabieramy: żółte stroje, ochraniacze, legitymacje 

Powołania 

1. Hubert Kubiak

2. Gracjan Kusyk

3. Oskar Aleksandrowicz

4. Oskar Wieczorek

5. Maksymilian Gołaszewski

6. Bruno Polter

7. Franek Kucharski

8. Daniel Gronosz

9. Kacper Schmidt  

Treningi w okresie zimowym

treningi zima

Obóz zimowy Sochocin

Zimowy obóz sportowy dla naszych chłopaków zaczynamy od 19 stycznia.Wyruszamy na tydzień.Miejsce obozu -Sochocin.Proszę wpłacać 200 zł zaliczki do końca listopada. Koszt około 800 zł 

Rewanż z Zielonką

W sobotę 4.11. gramy na wyjeździe z Orły II Zielonka.

Zbiórka 9:20 na miejscu ( Stadion miejski w Zielonce) 

Przypominam o legitymacjach

Rewanż Junak

W niedziele rozegramy mecz z Junakiem Warszawa na Szanajcy 5 zbiórka 10:20 zabieramy żółte stroje, niebieski koszulki treningowe/dres błyskawicy

Przypominam o legitymacjach osoby nie posiadające karty zawodnika

Rewanż z Wołominem

W sobotę rozegramy mecz na wyjeździe z AMP GOOL Wołomin

zbiórka godzina 11:30 Orlik Wołomin (Kazimierza Wielkiego 1) 

 

Sulejówek rewanż

W sobotę o 10:00 gramy z Victotią Sulejówek na wyjeździe

Zbiórka 8:15 orlik na Tartgowej 86 (Ratuszowa)

Jedziemy samochodami więc proszę o zaangażowanie rodziców aby chłopaków przetransportować na mecz.

Powołania:

1.Hubert Kubiak

2.Dawid Zieliński

3.Gracjan Kusyk

4.Bruno Polter

5.Patryk Gregorczyk

6.Oskar Wieczorek

7.Daniel Gronosz

8.Oskar Aleksandrowicz

9.Maksymilian Gołaszewski

10. Kacper Schmidt 

11. Wojtek Trendak

Orły II zielonka

W sobotę gramy mecz z Orły II Zielonka zbiórka 10:15 Szanajcy 5

Powołania: 

1. Hubert Kubiak

2. Dawid Zieliński

3. Gracjan Kusyk

4. Bruno Polter

5.Patryk Gregorczyk

6. Oskar Aleksandrowicz

7. Wojtek Trendak

8. Maksymylian Gołaszewski

9. Oskar Wieczorek

10. Daniel Gronosz

11. Kacper Schmidt

12. Karol Szot 

13. Szymon Tomczuk 

14. Franek Kucharski