full screen background image

Aktualności - Rocznik 2007

INFORMACJA DLA RODZICOW

Prosze o przyniesienie legitymacji ,(na srode, na trening ) chlopcow ktorzy jada na oboz sportowy . Potrzebny jest  PSL dziecka . Dziekuje.  Pozdrawiam.

Mecz Marcovia II Marki

Niestety,mimo wysiłku i walki chłopców z naszej drużyny byliśmy słabsi, przegraliśmy 6-1

Mecz Marcovia || Marki

Mecz Marcovia II Marki .

W sobotę 13.04 mecz ligowy zbiórka Kaweczynska 44 godz 9

Mecz z UKS jedynka Wyszków

Niestety przegrywamy mecz ligi zimowej z drużyną UKS jedynka Wyszków 6:5

Bramki : Oskar Aleksandrowicz X2 Gracjan Kusyk X3

25.03 po treningu odbędą się badania sportowe na Kawęczyńskiej 44 

 

Obóz zimowy Głuchołazy

Obóz zimowy Głuchołazy ośrodek "Banderoza" 26.01 - 02.02.2019. http://banderoza.pl/
Wyjazd z dworca Warszawa Wschodnia 26.01 (sobota) godz. 11.19. Zbiórka w hali głównej (od strony ul. Kijowskiej) o godz. 10.30.
Powrót z dworca Opole Główne 02.02 (sobota) godz. 19.11.
WSZYSCY ZAWODNICY MAJĄ MIEĆ OBOWIĄZKOWO WAŻNE LEGITYMACJE SZKOLNE!!! 
Ekwipunek na obóz
strojej treningowye, strój ligowy, bielizna termiczna  kurtka ortalionowa, czapka, rękawiczki, dres, getry , korki, halówki, piłka, klapki, kąpielówki i inne rzeczy, króre potrzebne są na wyjazd.

 

Zgrupowanie Lidzbark - zebranie organizacyjne

W środe 27.06 odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców zawodników wyjeżdzających na zgrupowanie do Lidzbarka.

Zebranie odbędzie się na Kawęczyńskiej 44 o godzinie 19.15.

Badania lekarskie - 29 marca - Kawęczyńska

Badania odbywać się będą w czwartek, 29 marca na Kawęczyńskiejlekarz
od godziny 18:00 wg następującej kolejności:

Rocznik 2004 oraz 2007 i 2008 od godziny 18:00
Rocznik 2010 i młodsi od godziny 18:30
Rocznik 2002/03 oraz 2001 od godziny 19:00
Rocznik 2005 oraz 2009 od godziny 19:30
Seniorzy od godziny 20:00 

Aktualne badania lekarskie są niezbędne do dopuszczenia zawodnika do rozgrywek ligowych.
Koszt badań to 15 PLN.

Turniej AMP GOOL

W sobotę gramy turniej. Pierwszy mecz zaczyna się o godz. 10 :30. Planowane zakończenie turnieju, wraz z rozdaniem pucharów i medali, ok. godz. 17.30.
Gramy w hali SP 7, ul. Poprzeczna 6 w Wołominie.

Zbiórka godzina 8:45 Ratuszowa. Każdy zabiera ze sobą 30 zł na wpisowe na turniej

Powołania
1. Hubert Kubiak
2. Dawid Zieliński
3. Gracjan Kusyk 
4. Daniel Gronosz 
5. Bruno Polter 
6. Oskar Aleksandrowicz 
7. Oskar Wieczorek 
8. Szymon Tomczuk 
9. Bartek Mikołajczyk

Delta Cup 24.02

Turniej 24.02.2018 r. Boisko Warszawianka, ul. Piaseczyńska 71
Zbiórka 9:00 Ratuszowa,
W załącznikach regulamin i godzina grania Naszych chłopaków

Zabieramy ze sobą 35 zł jako wpisowe korki wodę żółte stroje meczowe.

POWOŁANIA 
1. Hubert Kubiak
2. Gracjan Kusyk
3. Daniel Gronosz
4. Franek Kucharski 
5. Oskar Wieczorek
6. Dawid Zieliński (jak ma żółtą koszulkę niech weźmie)
7. Kacper Schmidt
8. Maksymilian Gołaszewski
9. Oskar Aleksandrowicz 
10. Szymon Tomczuk 
11. Bartek Mikołajczyk

12. Bruno Polter

Turniej Diamond Cup

W niedziele  4.02 gramy turniej zbiórka godzina 10:30  na Soccer Arena, Annopol 24b

Powołani: 

1. Dawid Zieliński 

2. Hubert Kubiak 

3. Gracjan Kusyk 

4. Oskar Wieczorek

5. Bartek Mikołajczyk 

6. Daniel Gronosz

7. Franek Kucharski 

8. Szymon Tomczuk

9. Bruno Polter

10. Kacper Schmidt 

Zabieramy żółte stroje meczowe i 25 zł wpisowego na turniej. Turniej kończy się o 15 gramy 6 meczy systemem 4+1 . 

Proszę potwierdzić obecność