Aktualności - Rocznik 2007

UKS BŁYSKAWICA 3-4 Ursus Warszawa

Za nami kolejny mecz kontrolny! Tym razem gościliśmy na swoim boisku zespół Ursus Warszawa. Było to bardzo wyrównane spotkanie, a przegraliśmy minimalnie. Przez większość pojedynku byliśmy stroną prowadzącą grę, jednak sprezentowanie dwóch bramek rywalom po niewymuszonych błędach nie pozwoliło odnieść zwycięstwa. Cieszy na pewno fakt, iż chłopcy konsekwentnie walczyli do końca o korzystny wynik zamykając na własnej połowie przyjezdnych. Do rozpoczęcia rozgrywek zostało sporo czasu, jesteśmy pełni optymizmu i zapału do dalszej pracy :)

Wakacje

Informacja.  Popozycja obozu letniego- rocznika 2007 .Letni obóz sportowy klub planuje w drugiej połowie sierpnia od 15-23.08 .2020 r w miejscowości Nowa Wieś Przywidzka.

Nabor

Zmiana terminu zebrania dla rodzicow na dzien 11
09.godz 18 50 pozdrawiam.

Treningi

Informacja. Od 09.09 (pon) treningi odbywac sie beda w pon godz 19.00 i w sr godz 17.30 boisko ul Szanajcy.

Poniedziałek

Uwaga ! Wazna informacja. Dnia 09.09.( poniedzialek)    godz 19.15. boisko ul Szanajcy odbedzie sie zebranie wszystkich rodzicow rocznika 2007/08 . Obecnosc obowiazkowa. Pozdrawiam.

Malbork

- Rocznik 2007

obóz sportowy Malbork lato 2019

Obóz letni w Malborku

Wyjazd na obóz letni  do ( CAW ul. Parkowa 3 82-200 Malbork )

w dniu 24-08-2019 r ( sobota ) o godzinie 6,00

Zbiórka na ul.Kawęczyńskiej 44

Proszę o punktualne przybycie i zabranie wszystkich niezbędnych dokumentów.

Powrót z obozu w dniu 31-08-2019 r ( sobota ) w godzinach popołudniowych.

Wykaz rzeczy potrzebnych na obóz sportowy

STREFA HIGIENY:

• pasta i szczoteczka do zębów,
  • mydło / żel pod prysznic, szampon do włosów,
  • szczotka do włosów lub grzebień,
  • 2 ręczniki kąpielowe (by na zmianę wysychały), może być trzeci mniejszy,
  • chusteczki higieniczne. krem z filtrem na słońce

STREFA ODZIEŻY:

• bielizna i skarpetki (na każdy dzień)
  • 2/3 koszulki z krótkim rękawem
  • 1/2 koszulki z długim rękawem,
  • długie spodnie i dresy (minimum 2 pary),
  • strój na treningi ( spodenki, koszulki, getry) , ( treningi 2 dziennie )
  • ciepłe ubranie (bluzy dresowe lub polarowe 2 sztuki),
  • kurtka przeciwdeszczowa, czapkę z daszkiem ,
  • buty: sportowe na wycieczki, korki / halowe , klapki,
  • kapielówki (1-2 szt), czepek na basen, • piżama,

!!!!!!!       OBOWIĄZKOWO ZABIERAMY

AKCESORIA:

• aktualna legitymacja szkolna, karta obozowa ,
  • mydło lub proszek do prania do” małej przepierki” (w razie potrzeby)
  • niezbędne lekarstwa, które rodzice/opiekunowie mają przekazać do trenerów z dokładną informacją   jak podawać,
  • kieszonkowe (jeśli jest taka potrzeba 10 zł na każdy dzień)

. Telefonów nia zabieramy

Prosimy nie dawać słodyczy i napojów gazowanych.

Listę zawartości walizki ,ułatwia to namierzenie rzeczy zagubionych lub pozostawionych w ośrodku przed podróżą powrotną.

Treningi od następnego

Szanajcy

Informuje iz juz kończą się powoli wakacje i zaczynamy przygotowania do Mazowieckiej ligi .Zapraszam wszystkich zawodnikow na trening w pon . godz 17.30 ul Szanajcy. Wiecej informacji o treningach w poniedzialek po treningu..

Terminarz meczy ligowych