full screen background image

Aktualności - Rocznik 2007

Mecz 11.05

Witam serdecznie,

Na wstępie dziękuję za wsparcie ze strony trybun, rodzicom wszystkim sympatykom klubu. Kilka słów o meczu i o drużynie. Przede wszystkim można było zauważyć ławkę rezerwowych u gospodarzy i u nas sama liczba mówi za siebie. Ciężko jest wymagać od chłopaków  grania pełnych dwóch połów na 100 % mając jedną zmianę, ciężko jest egzekwować wynik, gdy poziom wśród nich jest bardzo zróżnicowany. Wiele aspektów wpływa i będzie miało wpływ na wyniki. Naprawdę potrzeba dużo czasu żeby odbudować i zbudować drużynę. Chłopaki mają ogromne braki i dla mnie, jako trenera jest to nie zrozumiałe, co robili do tych czas, bo nie trenują od tygodnia tylko jakiś czas. Wracając do meczu jednak coś im tam w tych małych główeczkach zostało, ale jeżeli będziemy szli tym krokiem tym torem coś zatrybi, zaskoczy w tej całej układance. Warunek jest jeden obecność na treningach, w 100%, bo jeżeli układam konspekt i przychodzi tylko... no nie wszyscy są to ciężko coś zrobić i ruszyć do przodu. Wiem, że nie wszystkim chłopakom się podobają treningi, ponieważ jednostka treningowa to nie tylko trening kopanie w piłkę trzeba zmusić, też troszkę do myślenia. Dostają pytania, dlaczego robimy tak a nie inaczej?, Czy to jest potrzebne? Itp. Zadaję im różne pytania, na które nie znają wielu odpowiedzi. Dla nich trening to tylko trening. Przyjść pograć pośmiać się. Nie stanowcze nie. Nie będę oceniał i wymieniał, kto jak zagrał sami Państwo widzieliście, kto jaki wkład i zaangażowanie w meczu miał, straty, odbiory, tworzenie akcji itp. Zawsze po każdym meczu będzie taki krótki opis z mojej strony. Proszę też o troszeczkę poważniejsze podejście do sprawy treningów i meczy. Klub to nie przechowalnia dzieci po lekcjach i zapewnianiem im opieki, aby iść na zakupy lub inne rozrywki.

Pozdrawiam

Trener Przemek

Komentarze   

0 #1 ledfanQ 2020-08-11 10:28
garden lampy solarne https://solumen.pl] latarnia gdańsk port północny
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież