full screen background image

Aktualności - Rocznik 2007

Burza nad Szanajcy 5

Już w tą sobotę odbędzie się 8 kolejka IV ligi okręgowej E2 Orlik.  

Błyskawica Warszawa podejmie na własnym boisku Piorun Warszawa. Goście jak dotąd zajmują 4 miejsce w lidze z dorobkiem 9 punktów, natomiast "błyskawiczni" zajmują 3 miejsce z dorobkiem 12 punktów (ale mają Oni jeden mecz zaległy). Błyskawica będzie przystępować do meczu jako faworyt spotkania. Chłopaki z Pragi mają już zapewnione utrzymanie w IV lidze okręgowej ale czy są jakieś szanse na powrót do III ligi okręgowej ? 

"Błyskawiczni" awans mogą sobie zapewnić jedynie przy dwukrotnym potknięciu Varsovii Warszawa (musiała by stracić punkty w meczu z Hutnikiem i przegrać z Legią Warszawa).

Walczymy do końca, półki piłka jest w grze wszystko jest możliwe.

Odnośnie meczu:

Zbiórka godzina 10:15

Przychodzimy w białych polówkach na mecz.

Zabieramy:

niebieskie stroje treningowe (będziemy w nich grać podczas meczu gdyż piorun przyjeżdza w żółtych strojach)

piłki

legitymację Ci co nie mają karty zawodnika

Powołania:

1. Bruno Polter (bramkarz z powodu kontuzji Huberta)

2. Aleksander Jarzębski

3. Gracjan Kusyk

4 .Adrian Rudecki

5. Oskar Aleksandrowicz

6. Oskar Wieczorek

7. Karol Szot

8. Hubert Kubiak (zawodnik w polu)

9. Kacper Schmidt

10. Szymon Tomczuk

11. Franek Kucharski

12.Krystian Kokosza

Proszę potwierdzić obecność w komentarzu 

 

 

 

 

Varsovia rewanż

W niedziele 28.05 gramy mecz wyjazdowy z Varsovią zbiórka godzina 14:15 ul. Międzyparkowa 4

Zabieramy: żółte stroje oraz przychodzimy w białej polówce na zbiórkę.

Powołani:

1.Hubert Kubiak

2.Bruno Polter

3.Krystian Kokosza

4.Adrian Rudecki

5.Oskar Wieczorek

6.Oskar Aleksandrowicz

7. Aleksander Jarzębski

8.Karol Szot

9. Kacper Schmidt

10.Szymon Tomczuk

Proszę potwierdzić obecnośc w komentarzu

na celowniku legia

W sobotę zbiórka na mecz godzina 10:15 Szanajcy 5

zółte stroje

powolani:

1.Kubiak

2.Polter

3.Kusyk

4.Rudecki

5.Kokosza

6.Aleksandrowicz

7.Wieczorek

8.Jarzębski

9.Szot

10.Schmidt

Przełożony mecz z Hutnikiem

Prawdopodobnie mecz z Hutnikiem zostanie rozegrany w dniu odgórnie ustalony przez mazowiecki zwiazek piłki nożny gdyż kontakt z trenerem przeciwników praktycznie nie był możliwy.

Na dzień dzisiejszy jest to 7.06 (środa) więcej informacji wkrótce.

Obóz Malbork.

Proszę chętnych na wyjazd na obóz o wpisanie się w komentarzach do piątku

Jeziemy do Malborka w terminie 20.08 - 29.08 kwota 1200 zł 

Na obóz jadą roczniki 2007,2008,2009,2010

 

Sokół Warszawa

Mecz z Sokołem Warszawa odbędzie się w niedziele o godzinie 11:00

zbiórka godzina 10:15 Szanajcy 5

zabieramy: źółte stroje, niebieskie koszulki treningowe

Powołanii

1.Hubert Kubiak

2.Bruno Polter

3.Gracjan Kusyk

4.Krystian Kokosza

5.Adrian Rudecki

6.Franek Kucharski

7.Karol Szot

8.Kacper Schmidt

9.Oskar Aleksandrowicz

10.Oskar Wieczorek

11.Aleksander Jarzębski

Proszę potwierdzić obecnośc w komentarzu

Po meczu odbędzie się zebranie z rodzicami

 

Mecz z Piorunami

Dnia 29.04 gramy mecz z UKS Piorun Warszawa

zbiórka godzina 10:15 na ul. św Urszuli Ledóchowskiej (Wilanów)

ubieramy sie w dresy i zabieramy ze sobą stroje meczowe, korki,ochraniacze

(Krystian i Kacper zabierają legitymację)

Powołani:

1.Gracjan Kusyk

2.Aleksander Jarzębski

3.Oskar Aleksandrowicz

4.Oskar Wieczorek

5.Karol Szot

6.Kacper Schmidt

7.Adrian Rudecki

8.Krystian Kokosza

9.Franek Kucharski

Varsovia

25.04.17 zbiórka godzina 18:15 zabieramy stroje meczowe, koszulki treningowe zółte i niebieskie

 

Mecz z Varsovia

Z powodu pewnych komplikacji kilku zawodników (przygotowania do komuni) udało się przełożyć mecz.

Mecz zostaje przeniesiony na termin 25.04 (wtorek) godzina 19:00 (nasz trening)  na Szanajcy 5

zawodnicy powołani na mecz będą ogłoszeni po poniedziałkowym treningu.

 

Mecz legia

W sobote o godzinie 19.00 gramy z Legią Warszawa 

Zbiórka godzina 18:00 Łazienkowska 3 (boczne boisko Legii Warszawa)

Zabieramy zółte stroje

Powołani:

1.Hubert Kubiak

2.Bruno Polter

3.Gracjan Kusyk

4.Karol Szot

5.Oskar Aleksandrowicz

6.Oskar Wieczorek

7.Adrian Rudecki

8.Aleksander Jarzębski

9.Krystian Kokosza

10. Kacper Schmidt