full screen background image

Aktualności - Rocznik 2007

Treningi od 6.03

Trening od 6.03

Poniedziałek ul.Kawęczyńska 44       17:30-19:00

Wtorek         ul.Szanajcy 5                19:00-20:30

Piątek          ul.Szanajcy 5                17:00-18:30

 

Sparing 26.02

W niedziele 26.02  gramy sparing na Łabiszyńskiej 20 o godzinie 13:30  z drużyną Poloneza

Zbiórka Ratuszowa o godzinie 12:50

Gramy na dworzu więc zabieramy korki i cieplę rzeczy do grania.

wyjazoboz

W dniu 18.02 wyjeżdzamy na obóż do Sochocina.

Zbiórka 10:30 na Kawęczyńskiej 44, jedziemy busem. 

Zabieramy ze sobą;

- sprzęt treningowy na hale jak i na dwór (halówki, korki, koszulki, spodenki,getry, odzież termiczną, rękawiczki, czapki,dres, ortaliony, PIŁKI)

-rzeczy osobiste, przybory higieniczne 

- rzeczy na basen

- drobne pieniążki na własne wydatki

- legitymację szkolną

 

Nie zabieramy :

-sprzetów elektronicznych (telefonów, tabletów...)

-napojów gazowanych i chipsów.

Sparing z Karczewem

W Sobotę 10.02.2017 gramy sparing z drużyną Mazur Karczew (Karczew ul.Bohaterów Westerplatte 55). Zbiórka na Ratuszowej o godzinie 11:20

Powołani wszyscy, zabieramy źółte stroje badź koszulki treningowe.

Proszę potwierdzić w komentarzu kto będzie

 

.....

HARMONOGRAM TRENINGÓW:

ŚRODA: UL. OBJAZDOWA GODZINA 19;00  DO 20;30 (BEZ ZMIAN)

CZWARTEK: UL. KAWĘCZYŃSKA 2 (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30)  GODZINA 18;15 DO 19;30

TRENINGI BRAMKARSKIE:

PONIEDZIAŁEK: ul. Objazdowa godz. 17.30 - 19.00.

 

W ten Czwartek 15.12 odbędzie się wigillia klubowa o godzinie 18:00 ul. Objazdowa  ZATEM CZWARTKOWY TRENING JEST ODWOŁANY, TRENING ZASTĘPCZY ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 16.12 NA UL.KOWIEŃSKIEJ 12/20 O GODZINIE 17:00

 

Prośba do Rodziców opłacających składki : w tytule wpisujemy „Imię i Nazwisko zawodnika rocznik oraz koniecznie dopisujemy wpłata na cele statutowe

 

 

Delta Cup

Delta Cup turniej dwudniowy (3-4.12.16)

Zbiórka na Ratuszowej w dniu 3.12 o godzinie 8:45 gramy na ulicy Wiertniczej 26

Zbiórka na Ratuszowej w dniu 4.12 o godzinie 8:45

Powołani :

1. Hubert Kubiak

2. Jan Wysocki

3. Gracjan Kusyk

4. Krystian Kokosza

5. Aleksander Jarzębski

6. Oskar Aleksandrowicz

7. Karol Szot

8. Oskar Wieczorek

9. Kacper Schmidt

Zabieramy:

- zółte stroje

- wodę/jedzenie

-ochraniacze

-klapki

-białe połówki

-każdy po 17 zł

 

Sprawy ogranizacyjne w rozwinięciu.......

Treningi as

Treningi będą odbywać się na hali od tego tygognia:

Środa 19:00 ulica Objazdowa (przychodzimy w żółtych koszulkach)

Piątek 19:00 ulica Szanajcy 17/19 ( przychodzimy w niebieskich koszulkach)

 

Proszę również już o wpłacanie pieniędzy na obóz po 200 zł

Turniej 217.11

TURNIEJ 27.11

Powołania na turniej

Błyskawica Niebieska (zbiórka 8:15) :

1. Hubert Kubiak

2. Gracjan Kusyk

3. Jan Wysocki

4. Aleksander Jarzębski

5. Oskar Aleksandrowicz

6. Karol Szot

7. Oskar Wieczorek

Błyskawica Żółta (zbiórka 9:30) :

1. Bruno Polter

2. Krystian Kokosza

3. Oskar Rados

4. Jakub Łęczycki

5. Kacper Schmidt

6. Franek

Zabieramy:

-żółte stroje (Ci co nie mają zabierają jakieś spodenki i źólte koszulki treningowe)

-ochraniacze

 

Każdy rodzic jest zoobowiązany do pomocy w turnieju ( np. posprzątanie po turnieju) jeżeli rodzice nie wyrażają to od każdego zostanie pobrana opłata wysokości 20 zł i się wynajmnie ekipę sprzątająca...

 

SOBOTĘ  ZAGRAMY MINI TURNIEJ  OD GODZ. 11.00 DO 14.00

ROCZNIKI 2007,2008,2009 MOŻNA ZAPROSIĆ KOLEGÓW NA JORDANKU UL. NAMYSŁOWSKA 21

 

Błyskawica CUP - Rocznik 2007 - 27 listopada 2016

W najbliższą niedzielę bedziemy gospodarzami kolejnej edycji turnieju Błyskawica CUP

 

Komplet materiałów do pobrania:  BŁYSKAWICA CUP - ROCZNIK 2007

Sparing z Polonezem

Sparing z Polonezem Warszawa

Dnia 9.11.16 (środa) gramy sparing z drużyną Polonez Warszawa na ul.Suwalskiej 13 zbiórka na miejscu godzina 18:00 mecz zaczyna się 18:30.

-Powołani wszyscy

-Zabieramy żółte stroje

Proszę o potwierdzenie w komenatrzu kto będzie na spraingu