full screen background image

Aktualności - Rocznik 2007

Powołania na turniej

W sobotę 17.06 gramy turniej organizowany przez Nasz klub 

Zbiórka godzinia 13:30  Kawęczyńska 44

zabieramy : żółte stroje, ochraniacze, przychodzimy w białych polówkach

Powołania

1. Hubert Kubia

2. Gracjan Kusyk 

3. Bruno Polter

4. Adrian Rudecki

5. Karol Szot

6. Oskar Aleksandrowicz

7. Oskar Wieczorek

8. Kacper Schmidt

9. Krystian Kokosza

10. Daniel Gronosz

Podsumowanie ostatniego tygodnia

W tym tygodniu rozegraliśmy dwa mecze z Hutnikiem Warszawa i Sokołem Warszawa oba z nich wygrane.

Więcej w rozwinięciu newsa...

Rewanż z Sokolem

W niedziele o godz 10.15 zbiórka Rudzka 6 

Zabieramy:

żółte stroje, ubieramy białe koszulki, ochraniacze, buty do gry

Powołania:

1. Kubiak

2. Kusyk

3. Rudecki

4. Szot

5. Aleksandrowicz

6. Kucharski

7. Schmidt

8. Kokosza

9.Polter

Proszę potwierdzić obecność

Rewanż z Hutnikiem

W środę gramy z Hutnikiem zbiórka ul Marymonncka 42 17:45

zabieramy: żółte stroje, korki (mecz na prawdziwej murawie)

Powołania:

1.Bruno Polter (bramkarz)

2.Aleksander Jarzębski

3.Gracjan Kusyk

4.Oskar Aleksandrowicz

5.Karol Szot

6.Oskar Wieczorek

7.Adrian Rudecki

8.Krystian Kokosza

9.Kacper Schmidt

10. Szymon Tomczuk

Proszę potwierdzić w komentarzu obecność 

Relacja z meczu

Mecz 9 kolejki IV ligi okręgowej pomiędzy Błyskawicą a Piorunem zakończył się zwycięstwem "błyskawicznych" 5:1 relacja poniżej...

Burza nad Szanajcy 5

Już w tą sobotę odbędzie się 8 kolejka IV ligi okręgowej E2 Orlik.  

Błyskawica Warszawa podejmie na własnym boisku Piorun Warszawa. Goście jak dotąd zajmują 4 miejsce w lidze z dorobkiem 9 punktów, natomiast "błyskawiczni" zajmują 3 miejsce z dorobkiem 12 punktów (ale mają Oni jeden mecz zaległy). Błyskawica będzie przystępować do meczu jako faworyt spotkania. Chłopaki z Pragi mają już zapewnione utrzymanie w IV lidze okręgowej ale czy są jakieś szanse na powrót do III ligi okręgowej ? 

"Błyskawiczni" awans mogą sobie zapewnić jedynie przy dwukrotnym potknięciu Varsovii Warszawa (musiała by stracić punkty w meczu z Hutnikiem i przegrać z Legią Warszawa).

Walczymy do końca, półki piłka jest w grze wszystko jest możliwe.

Odnośnie meczu:

Zbiórka godzina 10:15

Przychodzimy w białych polówkach na mecz.

Zabieramy:

niebieskie stroje treningowe (będziemy w nich grać podczas meczu gdyż piorun przyjeżdza w żółtych strojach)

piłki

legitymację Ci co nie mają karty zawodnika

Powołania:

1. Bruno Polter (bramkarz z powodu kontuzji Huberta)

2. Aleksander Jarzębski

3. Gracjan Kusyk

4 .Adrian Rudecki

5. Oskar Aleksandrowicz

6. Oskar Wieczorek

7. Karol Szot

8. Hubert Kubiak (zawodnik w polu)

9. Kacper Schmidt

10. Szymon Tomczuk

11. Franek Kucharski

12.Krystian Kokosza

Proszę potwierdzić obecność w komentarzu 

 

 

 

 

Varsovia rewanż

W niedziele 28.05 gramy mecz wyjazdowy z Varsovią zbiórka godzina 14:15 ul. Międzyparkowa 4

Zabieramy: żółte stroje oraz przychodzimy w białej polówce na zbiórkę.

Powołani:

1.Hubert Kubiak

2.Bruno Polter

3.Krystian Kokosza

4.Adrian Rudecki

5.Oskar Wieczorek

6.Oskar Aleksandrowicz

7. Aleksander Jarzębski

8.Karol Szot

9. Kacper Schmidt

10.Szymon Tomczuk

Proszę potwierdzić obecnośc w komentarzu

na celowniku legia

W sobotę zbiórka na mecz godzina 10:15 Szanajcy 5

zółte stroje

powolani:

1.Kubiak

2.Polter

3.Kusyk

4.Rudecki

5.Kokosza

6.Aleksandrowicz

7.Wieczorek

8.Jarzębski

9.Szot

10.Schmidt

Przełożony mecz z Hutnikiem

Prawdopodobnie mecz z Hutnikiem zostanie rozegrany w dniu odgórnie ustalony przez mazowiecki zwiazek piłki nożny gdyż kontakt z trenerem przeciwników praktycznie nie był możliwy.

Na dzień dzisiejszy jest to 7.06 (środa) więcej informacji wkrótce.

Obóz Malbork.

Proszę chętnych na wyjazd na obóz o wpisanie się w komentarzach do piątku

Jeziemy do Malborka w terminie 20.08 - 29.08 kwota 1200 zł 

Na obóz jadą roczniki 2007,2008,2009,2010