full screen background image

Aktualności - Rocznik 2007

wyjazoboz

W dniu 18.02 wyjeżdzamy na obóż do Sochocina.

Zbiórka 10:30 na Kawęczyńskiej 44, jedziemy busem. 

Zabieramy ze sobą;

- sprzęt treningowy na hale jak i na dwór (halówki, korki, koszulki, spodenki,getry, odzież termiczną, rękawiczki, czapki,dres, ortaliony, PIŁKI)

-rzeczy osobiste, przybory higieniczne 

- rzeczy na basen

- drobne pieniążki na własne wydatki

- legitymację szkolną

 

Nie zabieramy :

-sprzetów elektronicznych (telefonów, tabletów...)

-napojów gazowanych i chipsów.

Sparing z Karczewem

W Sobotę 10.02.2017 gramy sparing z drużyną Mazur Karczew (Karczew ul.Bohaterów Westerplatte 55). Zbiórka na Ratuszowej o godzinie 11:20

Powołani wszyscy, zabieramy źółte stroje badź koszulki treningowe.

Proszę potwierdzić w komentarzu kto będzie

 

.....

HARMONOGRAM TRENINGÓW:

ŚRODA: UL. OBJAZDOWA GODZINA 19;00  DO 20;30 (BEZ ZMIAN)

CZWARTEK: UL. KAWĘCZYŃSKA 2 (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30)  GODZINA 18;15 DO 19;30

TRENINGI BRAMKARSKIE:

PONIEDZIAŁEK: ul. Objazdowa godz. 17.30 - 19.00.

 

W ten Czwartek 15.12 odbędzie się wigillia klubowa o godzinie 18:00 ul. Objazdowa  ZATEM CZWARTKOWY TRENING JEST ODWOŁANY, TRENING ZASTĘPCZY ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 16.12 NA UL.KOWIEŃSKIEJ 12/20 O GODZINIE 17:00

 

Prośba do Rodziców opłacających składki : w tytule wpisujemy „Imię i Nazwisko zawodnika rocznik oraz koniecznie dopisujemy wpłata na cele statutowe

 

 

Delta Cup

Delta Cup turniej dwudniowy (3-4.12.16)

Zbiórka na Ratuszowej w dniu 3.12 o godzinie 8:45 gramy na ulicy Wiertniczej 26

Zbiórka na Ratuszowej w dniu 4.12 o godzinie 8:45

Powołani :

1. Hubert Kubiak

2. Jan Wysocki

3. Gracjan Kusyk

4. Krystian Kokosza

5. Aleksander Jarzębski

6. Oskar Aleksandrowicz

7. Karol Szot

8. Oskar Wieczorek

9. Kacper Schmidt

Zabieramy:

- zółte stroje

- wodę/jedzenie

-ochraniacze

-klapki

-białe połówki

-każdy po 17 zł

 

Sprawy ogranizacyjne w rozwinięciu.......

Treningi as

Treningi będą odbywać się na hali od tego tygognia:

Środa 19:00 ulica Objazdowa (przychodzimy w żółtych koszulkach)

Piątek 19:00 ulica Szanajcy 17/19 ( przychodzimy w niebieskich koszulkach)

 

Proszę również już o wpłacanie pieniędzy na obóz po 200 zł

Turniej 217.11

TURNIEJ 27.11

Powołania na turniej

Błyskawica Niebieska (zbiórka 8:15) :

1. Hubert Kubiak

2. Gracjan Kusyk

3. Jan Wysocki

4. Aleksander Jarzębski

5. Oskar Aleksandrowicz

6. Karol Szot

7. Oskar Wieczorek

Błyskawica Żółta (zbiórka 9:30) :

1. Bruno Polter

2. Krystian Kokosza

3. Oskar Rados

4. Jakub Łęczycki

5. Kacper Schmidt

6. Franek

Zabieramy:

-żółte stroje (Ci co nie mają zabierają jakieś spodenki i źólte koszulki treningowe)

-ochraniacze

 

Każdy rodzic jest zoobowiązany do pomocy w turnieju ( np. posprzątanie po turnieju) jeżeli rodzice nie wyrażają to od każdego zostanie pobrana opłata wysokości 20 zł i się wynajmnie ekipę sprzątająca...

 

SOBOTĘ  ZAGRAMY MINI TURNIEJ  OD GODZ. 11.00 DO 14.00

ROCZNIKI 2007,2008,2009 MOŻNA ZAPROSIĆ KOLEGÓW NA JORDANKU UL. NAMYSŁOWSKA 21

 

Błyskawica CUP - Rocznik 2007 - 27 listopada 2016

W najbliższą niedzielę bedziemy gospodarzami kolejnej edycji turnieju Błyskawica CUP

 

Komplet materiałów do pobrania:  BŁYSKAWICA CUP - ROCZNIK 2007

Sparing z Polonezem

Sparing z Polonezem Warszawa

Dnia 9.11.16 (środa) gramy sparing z drużyną Polonez Warszawa na ul.Suwalskiej 13 zbiórka na miejscu godzina 18:00 mecz zaczyna się 18:30.

-Powołani wszyscy

-Zabieramy żółte stroje

Proszę o potwierdzenie w komenatrzu kto będzie na spraingu

Mecz Z Agape

Mecz ligowy z Agape

6.11.16 gramy mecz u siebie na ul.Szanajcy 5  o godzinie 11:30 zbiórka 10:45 zabieramy żółte stroje

Powołania:

1. Hubert Kubiak

2. Bruno Polter

3. Gracjan Kusyk

4. Jan Wysocki

5. Aleksander Jarzębski

6. Karol Szot

7. Adrian Rudecki

8. Oskar Wieczorek

9. Krystian Kokosza

 

Środowe treningi

Środowe treningi są odwołane z powodu złych warunków boiska ( jest zbyt ciemno)