Aktualności - Rocznik 2008

Sparing z Football Talents

Zbiórka godz. 8.45 przy ul. Krakusa 2. Zabieramy żółto-czerwone stroje. Powołani są wszyscy zawodnicy.

Zebranie

Gorąca prośba do rodziców o liczne przybycie na czwartkowy trening przy ulicy Objazdowej i pozostanie chwilę po treningu na krótkim zebraniu.

Z góry dziękuję

Podsumowanie turnieju. Za tydzień pierwszy mecz kontrolny!

Turniej w Węgrowie zaliczamy do udanych.
Pomimo zajętego 5 miejsca możemy być na prawdę zadowoleni z gry naszych zawodników, ponieważ było widać, że chłopcy głodni gry wyszli na plac mocno wierząc w zwycięstwo tych zawodów.

Niestety po wyjściu z grupy ulegliśmy drużynie Błękitni Stoczek co pozbawiło nas szansy gry o najwyższe miejsca na podium, ale chłopcy znów udowodnili, że przyjechaliśmy na turniej pokazać się z jak najlepszej strony wygrywając kolejne dwa mecze, co dało nam szanse zająć miejsce w pierwszej piątce najlepszych drużyn.

Podziekowania należą się przede wszystkim naszym wiernym kibicom, którym nie straszne są dalekie wyjazdy, aby wspierać drużynę z trybun. Narażeni na utratę głosu dnia następnego, zupełnie nieprzejęci dopingowali chłopców będąc ich siła napędową w drodze do zwycięstwa.

Mocno wierzymy, że przykładając się do treningów jeszcze solidniej niż do tej pory i pracując w pocie czoła wrócimy silniejsi.

Już w niedziele (18.02) zagramy pierwszą w tym roku grę kontrolną z drużyną Football Talents. Mecz rozegramy pod balonem przy ulicy Krakusa 2 o godzinie 9.00.

W następnym tygodniu (24.02) weźmiemy udział w ostatnim turnieju halowym w tym roku, po którym czeka nas seria gier kontrolnych przed inaugaracja kolejnego sezonu Ligi Orlików.

HALOWY TURNIEJ ORLIKÓW Węgrów 11.02.2018

W najbliższa niedziele (11.02.2018r.) wyjeżdzamy na jednodniowy turniej do Węgrowa.

Powołania na turniej:

1. Kłyza Marcel
  2. Kulma-Leszek Wiktor
  3. Pilzak Ryszard
  4. Rososiński Mateusz
  5. Stefaniak Wiktor
  6. Suchocki Aleksander
  7. Suchocki Olivier
  8. Śmietański Jakub
  9. Torzewski Damian
  10. Wesołowski Filip

Zbiórka godzina 8.20 na orliku przy ul. Ratuszowej, jedziemy ubrani w klubowe dresy. Zabieramy ze sobą: stroje meczowe zółto-czerwone, legitymacje, ochraniacze, buty do grania na hali, wodę oraz prowiant oczywiście w postaci owoców i kanapek,a nie cukierków i innych słodyczy. Proszę również zaopatrzyć dzieci w 20zł na turniej.

Przewidywany powrót godzina 18-19.

Wracamy do treningów

Od dziś trenujemy tak jak przed feriami

Poniedziałek 17.30-19.00 Kowieńska

Wtorek 17.30-19.00 Szanajcy

Czwartek 19.15-20.30 Objazdowa

Drugi tydzień ferii

Z uwagi na wyjazd na obóz roczników 2007 oraz 2009 i niską frekwencję naszej drużyny na zajęciach treningi wznawiamy po feriach. W najbliższym czasie pojawi się informacja o godzinach oraz miejscach treningów.

Dzisiejszy trening odwołany

Dn. 15.01.18r. (poniedziałek) trening przy ul. Kowieńskiej został odwołany.

Treningi w pierwszym tygodniu ferii:

Wtorek - 14.30-16.00 ul. Szanajcy

Czwartek - 14.30-16.00 ul. Szanajcy

04 stycznia wznawiamy treningi

04.01.18 wznawiamy treningi dla rocznika 2008 według ostatniego harmonogramu tj.

Poniedziałek 17.30-19.00 Kowieńska

Wtorek 17.30-19.00 Szanajcy

Czwartek 19.15-20.30 Objazdowa

Spotkanie wigilijne

Dzisiejszy trening na Szanajcy został odwołany.

O godzinie 18.00 odbędzie się wigilia klubowa przy ul. Objazdowej.

W czwartek trenujemy poraz ostatni w tym roku na Objazdowej.

Aktulizacja harmonogramu treningowe

Nastąpiły delikatne zmiany zajęć dla rocznika 2008.

Poniedziałek - 17.30-19.00 hala przy Kowieńskiej

Wtorek - 17.30-19.00 hala przy Szanajcy

Czwartek - 19.15-21.00 sala przy Objazdowej

Tak powinno zostać do końca stycznia.