full screen background image

Aktualności - Rocznik 2008

10 kolejka

07.06 (niedziela) o godz. 13.00 mecz rewanżowy z drużyną Huragan Wołomin ul. Lipińska 16.

Powołania:

  1. Stefaniak Wiktor
  2. Suchocki Olivier
  3. Śmietański Jakub (legitymacja)
  4. Kulma-Leszek Wiktor (legitymacja)
  5. Torzewski Damian
  6. Kłyza Marcel
  7. Kempa Franciszek 

Zbiórka o godzinie 11.45 na Ratuszowej 

Zabieramy ze sobą żółto-czerwone stroje, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, wode oraz wyznaczeni powyżej zawodnicy - legitymacje

9 kolejka

09.06 (sobota) o godz. 11.00 przy ul. Szanajcy mecz rewanżowy z drużyną AP ZINA

Powołania:

  1. Stefaniak Wiktor
  2. Suchocki Olivier
  3. Śmietański Jakub (legitymacja)
  4. Kulma-Leszek Wiktor (legitymacja)
  5. Torzewski Damian
  6. Kłyza Marcel
  7. Kempa Franciszek 

Zbiórka o godzinie 10.15 na Szanajcy 

Zabieramy ze sobą żółto-czerwone stroje, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, wode oraz wyznaczeni powyżej zawodnicy - legitymacje

8 kolejka

02.06 (sobota) o godz. 11.30 przy ul. Batorego 37 w Ząbkach mecz rewanżowy z drużyną Dolcanu Ząbki

Powołania:

  1. Stefaniak Wiktor
  2. Suchocki Olivier
  3. Śmietański Jakub (legitymacja)
  4. Kulma-Leszek Wiktor (legitymacja)
  5. Torzewski Damian
  6. Marczewski Dominik
  7. Kłyza Marcel

Zbiórka o godzinie 10.30 na Ratuszowej 

Zabieramy ze sobą żółto-czerwone stroje, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, wode oraz wyznaczeni powyżej zawodnicy - legitymacje

7 kolejka

26.05 (sobota) o godz. 11.00 przy ul. Szanajcy mecz rewanżowy z drużyną UKS Markus

Powołania:

  1. Stefaniak Wiktor
  2. Suchocki Olivier
  3. Śmietański Jakub (legitymacja)
  4. Kulma-Leszek Wiktor (legitymacja)
  5. Waśko Eryk oraz trzech zawodników z rocznika 2009.

Zbiórka o godzinie 10.15 na Szanajcy. 

Zabieramy ze sobą żółto-czerwone stroje, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, wode oraz wyznaczeni powyżej zawodnicy i zawodnicy 2009 - legitymacje

6 kolejka

19.05 (sobota) o godz. 14:30 przy ul. Szanajcy mecz rewanżowy z drużyną PSS Legion Warszawa

Powołania:

  1. Stefaniak Wiktor
  2. Suchocki Olivier
  3. Torzewski Damian
  4. Śmietański Jakub (legitymacja)
  5. Kulma-Leszek Wiktor (legitymacja)
  6. Kłyza Marcel
  7. Kempa Franciszek oraz zawodnicy z rocznika 2009.

Zbiórka o godzinie 13.45 na Szanajcy. 

Zabieramy ze sobą żółto-czerwone stroje, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, wode oraz wyznaczeni powyżej zawodnicy - legitymacje.

5 kolejka ligi MZPN

11.05 (sobota) o godz. 11:00 przy ul. Szanajcy mecz z drużyną Huragan Wołomin 

Powołania:

  1. Stefaniak Wiktor
  2. Suchocki Olivier
  3. Torzewski Damian
  4. Śmietański Jakub (legitymacja)
  5. Kulma-Leszek Wiktor (legitymacja)
  6. Waśko Eryk
  7. Kłyza Marcel
  8. Kempa Franciszek 

Zbiórka o godzinie 10.15 na Szanajcy. 

Zabieramy ze sobą żółto-czerwone stroje, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, wode oraz wyznaczeni powyżej zawodnicy - legitymacje.

4 kolejka ligi MZPN

06.05 (niedziela) o godz. 15:30 przy ul. Annopol 24B na Soccer Arenie mecz z drużyną AP Zina. 

Powołania:

  1. Stefaniak Wiktor
  2. Suchocki Olivier
  3. Torzewski Damian
  4. Śmietański Jakub (legitymacja)
  5. Kulma-Leszek Wiktor (legitymacja)
  6. Marczewski Dominik
  7. Waśko Eryk
  8. Wesołowski Filip

Zbiórka o godzinie 14.15 na Ratuszowej. 

Zabieramy ze sobą żółto-czerwone stroje, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, wode oraz wyznaczeni powyżej zawodnicy - legitymacje.

Kolejny mecz ligowy...

28.04 (sobota) o godz. 11.00 przy ul. Szanajcy 5 mecz z drużyną Dolcanu Ząbki.

Powołania:

  1. Stefaniak Wiktor
  2. Suchocki Olivier
  3. Torzewski Damian
  4. Kempa Franciszek
  5. Śmietański Jakub (legitymacja)
  6. Kulma-Leszek Wiktor (legitymacja)
  7. Marczewski Dominik
  8. Waśko Eryk
  9. Wesołowski Filip

Zbiórka o godzinie 10.15 na Szanajcy.

Zabieramy ze sobą żółto-czerwone stroje, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, wode oraz wyznaczeni powyżej zawodnicy - legitymacje.

Druga kolejka zmagań w lidze MZPN

21.04 (sobota) o godz. 12.00 przy ul. Namysłowskiej 10 zagramy derbowy mecz z drużyną UKS Markus. 

Powołania:

  1. Stefaniak Wiktor
  2. Suchocki Olivier
  3. Torzewski Damian
  4. Kempa Franciszek
  5. Śmietański Jakub (legitymacja)
  6. Kulma-Leszek Wiktor (legitymacja)
  7. Marczewski Dominik
  8. Waśko Eryk
  9. Wesołowski Filip

Zbiórka o godzinie 11.15 na orliku przy ul. Namysłowskiej 10.

Zabieramy ze sobą żółto-czerwone stroje, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, wode oraz wyznaczeni powyżej zawodnicy - legitymacje.

Pierwsze starcie w tym roku w lidze MZPN

14.04 (sobota) o godz. 14:30 przy ul. Pabla Picassa 1 zagramy pierwszy mecz w lidze MZPN w tym roku z drużyną PSS Legion Warszawa.

Powołania:

  1. Kłyza Marcel
  2. Stefaniak Wiktor
  3. Suchocki Olivier
  4. Torzewski Damian
  5. Kempa Franciszek
  6. Śmietański Jakub (legitymacja)
  7. Kulma-Leszek Wiktor (legitymacja)
  8. Marczewski Dominik
  9. Waśko Eryk
  10. Wesołowski Filip

Zbiórka o godzinie 13:15 przy ul. Ratuszowej.

Zabieramy ze sobą żółto-czerwone stroje, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, wode oraz wyznaczeni powyżej zawodnicy - legitymacje.