full screen background image

Aktualności - Rocznik 2008

Podsumowanie turnieju. Za tydzień pierwszy mecz kontrolny!

Turniej w Węgrowie zaliczamy do udanych.
Pomimo zajętego 5 miejsca możemy być na prawdę zadowoleni z gry naszych zawodników, ponieważ było widać, że chłopcy głodni gry wyszli na plac mocno wierząc w zwycięstwo tych zawodów.

Niestety po wyjściu z grupy ulegliśmy drużynie Błękitni Stoczek co pozbawiło nas szansy gry o najwyższe miejsca na podium, ale chłopcy znów udowodnili, że przyjechaliśmy na turniej pokazać się z jak najlepszej strony wygrywając kolejne dwa mecze, co dało nam szanse zająć miejsce w pierwszej piątce najlepszych drużyn.

Podziekowania należą się przede wszystkim naszym wiernym kibicom, którym nie straszne są dalekie wyjazdy, aby wspierać drużynę z trybun. Narażeni na utratę głosu dnia następnego, zupełnie nieprzejęci dopingowali chłopców będąc ich siła napędową w drodze do zwycięstwa.

Mocno wierzymy, że przykładając się do treningów jeszcze solidniej niż do tej pory i pracując w pocie czoła wrócimy silniejsi.

Już w niedziele (18.02) zagramy pierwszą w tym roku grę kontrolną z drużyną Football Talents. Mecz rozegramy pod balonem przy ulicy Krakusa 2 o godzinie 9.00.

W następnym tygodniu (24.02) weźmiemy udział w ostatnim turnieju halowym w tym roku, po którym czeka nas seria gier kontrolnych przed inaugaracja kolejnego sezonu Ligi Orlików.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież