full screen background image

Aktualności - Rocznik 2008

Mecz przełożony na czwartek

W środe 01.11.17 nie trenujemy.

Ostatni mecz przełożony został na czwartek 02.11.17.

Zbiórka godz.  17.10 przy ul. Ratuszowej.

Powołania w poście poniżej. 

IX kolejka IV ligi okręgowej orlików

Powołania:

  1. Dolega Maksymilian
  2. Kempa Franciszek 
  3. Kłyza Marcel 
  4. Pilzak Ryszard
  5. Rososiński Mateusz
  6. Stefaniak Wiktor
  7. Suchocki Aleksander
  8. Suchocki Olivier
  9. Szymański Dawid
  10. Torzewski Damian
  11. Wesołowski Filip

Mecz gramy w niedziele o 18.00 na boisku w Rembertowie przy ul. Ignacego Paderewskiego 45. Zbiórka przy ul. Ratuszowej godz. 16.40.

 

Turniej Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Dnia 25.10.2017 (środa) drużyna UKS Błyskawica rocznik 2008 weźmie udział w eliminacjach do ogólnopolskiego turnieju o Puchar Tymbarku.

Powołania na turniej:

  1. Dolega Maksymilian
  2. Kempa Franciszek 
  3. Kłyza Marcel 
  4. Pilzak Ryszard
  5. Rososiński Mateusz
  6. Stefaniak Wiktor
  7. Suchocki Aleksander
  8. Szymański Dawid
  9. Torzewski Damian
  10. Wesołowski Filip

Zbiórka przy ul. Ratuszowej godz. 10.20, przypominam o zabraniu ze sobą legitymacji szkolnych.

Z uwagi na turniej środowy trening odwołany.

VIII kolejka IV ligi okręgowej orlików

Powołania:

1. Dolega Maksymilian

2. Rososiński Mateusz

3. Stefaniak Wiktor

4. Suchocki Aleksander

5. Kempa Franciszek

6. Torzewski Damian

7. Szymański Dawid

8. Wesołowski Filip

9. Kłyza Marcel

10. Pilzak Ryszard

Zbiórka na miejscu przy ul. Wawelskiej 3 godz. 14.15 lub 13.45 przy ul. Ratuszowej. Proszę o informajcę w postaci SMS kto będzie na miejscu, żebyśmy nie czekali niepotrzebnie.

Zmiany w treningach

Aktualny harmonogram zajęć:

Wtorek - 18.30 ul. Ratuszowa

Środa bez zmian - 19.00 ul. Szanajcy

Piątek - 17.00 ul. Szanajcy.

Zmiany wchodzą w życie od tego tygodnia.

VII kolejka IV ligi okręgowej Orlików

Zbiórka godz. 12.45 przy ul. Szanajcy.

Powołania:

1. Dolega Maksymilian

2. Rososiński Mateusz

3. Stefaniak Wiktor

4. Suchocki Aleksander

5. Kempa Franciszek

6. Torzewski Damian

7. Waśko Eryk

8. Wesołowski Filip

9. Kłyza Marcel

10. Pilzak Ryszard

 

 

VI kolejka IV ligi okręgowej Orlików

Zbiórka na mecz 15.15 przy ul. Kołowej.

Powołani wszyscy zawodnicy obecni na piątkowym treningu. 

V kolejka IV ligi okręgowej Orlików

Powołania:

1. Dolega Maksymilian

2. Rososiński Mateusz

3. Stefaniak Wiktor

4. Suchocki Aleksander

5. Kempa Franciszek

6. Torzewski Damian

7. Waśko Eryk

8. Wesołowski Filip

9. Kłyza Marcel

Zbiórka godz. 9.40 przy ul. Ratuszowej lub 10.15 przy ul. Potockiej. 

IV kolejka IV ligi okręgowej Orlików

Zbiórka na mecz 12.45 przy ul. Szanajcy.

Powołania:

1. Dolega Maksymilian

2. Rososiński Mateusz

3. Stefaniak Wiktor

4. Suchocki Aleksander

5. Suchocki Olivier

6. Torzewski Damian

7. Waśko Eryk

8. Wesołowski Filip

Zabieramy ze sobą niezbędny sprzęt oraz pozytywne nastawienie i widzimy się na Orliku. 

III kolejka IV ligi okręgowej Orlików

16.09.2017 zagramy trzeci mecz w lidze okręgowej Orlików.

Mecz przełożony na godzine 13.00.

Na mecz przychodzą wszyscy zawodnicy i zabierają żółto-czerwone stroje.

Zbiórka przy ulicy Szanajcy godz. 12.00.

Zbieramy się chwilę wcześniej, żeby zrobić zdjęcia każdemu zawodnikowi na strone klubu.