od godziny 18:00 wg następującej kolejności:

Rocznik 2004 oraz 2007 i 2008 od godziny 18:00
Rocznik 2010 i młodsi od godziny 18:30
Rocznik 2002/03 oraz 2001 od godziny 19:00
Rocznik 2005 oraz 2009 od godziny 19:30
Seniorzy od godziny 20:00

Aktualne badania lekarskie są niezbędne do dopuszczenia zawodnika do rozgrywek ligowych.
Koszt badań to 15 PLN.

ZGRUPOWANIE LETNIE "RYN" LATO 2018

Zgrupowanie letnie 2018

termin 02 do 12 sierpnia do miejscowości Ryn.

Proszę chętnych o uwzględnienie tego terminu w swoich planach urlopowych i wakacyjnych

i zamieszczenie w komentarzach lub bezpośrednio na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do mnie wysłanej deklaracji o

uczestnictwie zawodnika w zgrupowaniu letnim

najpóźniej do poniedziałku tj. 19.03.2018

kartę obozową prześlę Państwu na maila zwrotnego.

zebranie rodziców/opiekunów 2001/2002/2003/2004

W piątek (16 marca) o godzinie 21:00 na Kawęczyńskiej odbędzie się zebranie rodziców/opiekunów roczników 2001/2002/2003/2004.

Zebranie dotyczy letniego zgrupowania.

Treningi w okresie zimowym

treningi zima

Pechowa przegrana z ŁKS Łochów

Pierwszy mecz ligowy rozgrywany na własnym obiekcie zakończył się wynikiem 1:2 dla gości. ŁKS jak i my mieliśmy sporo niewykorzystanych sytuacji. Zabrakło szczęścia. W tym meczu kontuzji doznał bramkarz , po którego musiała przyjeżdżać karetka pogotowia . Na szczęście uraz nie jest poważny i zawodnik wróci do treningów już 27.09.

Zimny prysznic na inaugurację Ligi

Pierwszy mecz ligowy przegraliśmy 5:2 z drużyną WBS Warszawa.

Inaugarycjny mecz z WBS

Sezon 2017/2018 zaczniemy od spotkania z WBS Warszawa o godzinie 15:00 na obiekcie sportowym przy ul.Strumykowej.

Mecz odbędzie się w niedzielę 10.09 !

Nowy rozkład treningów ( sezon 17/18 )

Poniedziałki 18:30 - 20:00  ( orlik, wejście od ul.Ratuszowej )

Środy 19:00-20:30 ( DOSiR - ul.Kawęczyńska 44 )

Czwartki 18:30-20 ( orlik, wejście od ul.Ratuszowej )

Remis z WBS Warszawa

W dniu 21.05 o godzinie 12:30 rozegraliśmy spotkanie ligowe z drużyną WBS Warszawa.
W poprzednim starciu doznaliśmy porażki 8:1, nie mogliśmy sobie pozwolić na powtórkę.

Zespołowa gra, duże zaangażowanie, trochę szczęścia spowodowały że prowadziliśmy 2:0  do 39 minuty. Minute przed zakończeniem pierwszej połowy drużyna gości przeprowadziła świetny kontratak którego konsekwencją była bramka kontaktowa i wynik do przerwy był 2:1. W 44 minucie otrzymaliśmy czerwoną kartkę, grało się dużo ciężej, przeciwnik to wykorzystał i w okoliach 70minuty doprowadził do wyrównania. Były sytuacje niewykorzystane po jednej jak i po drugiej stronie, mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Kolejne ligowe spotkanie rozegramy z drużyną 3.06 o godzinie 10:00 na ul.Radarowej z drużyną RKS OKĘCIE.

Wyjazdowe zwycięstwo z drużyną Świt Warszawa

W dniu 14.05 o godzinie 17:30 rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z drużyną ŚWIT WARSZAWA.

Mecz zakończył się rezultatem 2:4 na naszą korzyść. W tym spotkaniu było wiele emocji, ponieważ znów dopadł nas brak skuteczności i przez długi okres czasu utrzymywał się wynik 2:2 . Całe szczęście na ok.3 minuty przed końcem go zażegnaliśmy i udało się strzelić rywalowi dwie bramki zgarniając 3pkt .

Następne spotkanie ligowe odbędzie się przy ul.Kawęczyńskiej z drużyną WBS Warszawa ( 21.05 o godzinie 12:30 )

Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie .