Aktualności - Rocznik 2001

Pechowa przegrana z ŁKS Łochów

Pierwszy mecz ligowy rozgrywany na własnym obiekcie zakończył się wynikiem 1:2 dla gości. ŁKS jak i my mieliśmy sporo niewykorzystanych sytuacji. Zabrakło szczęścia. W tym meczu kontuzji doznał bramkarz , po którego musiała przyjeżdżać karetka pogotowia . Na szczęście uraz nie jest poważny i zawodnik wróci do treningów już 27.09.

Zimny prysznic na inaugurację Ligi

Pierwszy mecz ligowy przegraliśmy 5:2 z drużyną WBS Warszawa.

Inaugarycjny mecz z WBS

Sezon 2017/2018 zaczniemy od spotkania z WBS Warszawa o godzinie 15:00 na obiekcie sportowym przy ul.Strumykowej.

Mecz odbędzie się w niedzielę 10.09 !

Nowy rozkład treningów ( sezon 17/18 )

Poniedziałki 18:30 - 20:00  ( orlik, wejście od ul.Ratuszowej )

Środy 19:00-20:30 ( DOSiR - ul.Kawęczyńska 44 )

Czwartki 18:30-20 ( orlik, wejście od ul.Ratuszowej )

Remis z WBS Warszawa

W dniu 21.05 o godzinie 12:30 rozegraliśmy spotkanie ligowe z drużyną WBS Warszawa.
W poprzednim starciu doznaliśmy porażki 8:1, nie mogliśmy sobie pozwolić na powtórkę.

Zespołowa gra, duże zaangażowanie, trochę szczęścia spowodowały że prowadziliśmy 2:0  do 39 minuty. Minute przed zakończeniem pierwszej połowy drużyna gości przeprowadziła świetny kontratak którego konsekwencją była bramka kontaktowa i wynik do przerwy był 2:1. W 44 minucie otrzymaliśmy czerwoną kartkę, grało się dużo ciężej, przeciwnik to wykorzystał i w okoliach 70minuty doprowadził do wyrównania. Były sytuacje niewykorzystane po jednej jak i po drugiej stronie, mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Kolejne ligowe spotkanie rozegramy z drużyną 3.06 o godzinie 10:00 na ul.Radarowej z drużyną RKS OKĘCIE.

Wyjazdowe zwycięstwo z drużyną Świt Warszawa

W dniu 14.05 o godzinie 17:30 rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z drużyną ŚWIT WARSZAWA.

Mecz zakończył się rezultatem 2:4 na naszą korzyść. W tym spotkaniu było wiele emocji, ponieważ znów dopadł nas brak skuteczności i przez długi okres czasu utrzymywał się wynik 2:2 . Całe szczęście na ok.3 minuty przed końcem go zażegnaliśmy i udało się strzelić rywalowi dwie bramki zgarniając 3pkt .

Następne spotkanie ligowe odbędzie się przy ul.Kawęczyńskiej z drużyną WBS Warszawa ( 21.05 o godzinie 12:30 )

Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie .

Zwycięstwo z okęciem

Dnia 9.05 o godzinie 17:30 rozegraliśmy zaległe ligowe spotkanie ( z 30.04 ) z drużyną RTS OKĘCIE.

Przez znaczną część spotkania byliśmy zespołem wyraźnie lepszym lecz podobnie jak w poprzednim meczu z drużyną Unii Warszawa brakowało skuteczności i to my znów przgrywaliśmy. Na szczęście zespół się pozbierał i jeszcze przed przerwą udało się wyrównać i zakończyć pierwszą połowę wynikiem 1:1 .

Po rozmowie w przerwie , drużyna wyszła na 2 połowę pewna swoich umiejętności czego wynikiem jest końcowy rezultat spotkania w tym meczu. Wygrana 4:1.

Kolejne ligowe spotkanie odbędzię w dniu 14.05 o godzinie 17:30 na wyjeździe z drużyną ŚWIT WARSZAWA.

Przegrana z Liderem

W dniu 7.05 o godzinie 17:30 rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie ligowe z drużyną Unii Warszawa.
Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy.

Wynik kompletnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania, stare piłkarskie powiedzenie " niewykorzystane sytuacje się mszczą " sprawdziło się tego dnia  w 100 %. Nie wykorzystaliśmy wielu sytuacji z czego nasz przeciwnik miał 3 i wszystkie wykorzystał.

Kolejne ligowe spotkanie odbędzie się z drużyną RTS OKĘCIE WARSZAWA na ul.radarowej 1 w dniu 9.05 o godzinie 17:30

Wolna Majówka

Niedzielne spotkanie z drużyną z okęcia zostało przeniesione na wtorek 9.05 na godzinę 17:30.

WBS WARSZAWA - UKS Błyskawica W-wa 8 : 1

Dnia 8 kwietnia o godzinie 14:15 na stadionie przy ul.Kawęczyńskiej rozegraliśmy spotkanie jako gość z drużyną WBS Warszawa.

Tego dnia niestety nie wychodziło nam nic a przeciwnikowi wszystko. Wynik mówi sam za siebie.
Sporo pracy i nauki przed nami.

Dziękujemy kibicom za pojawienie się na tym spotkaniu.
Zapraszamy na kolejne spotkania, najbliższe już z drużyną RKS Okęcie W-wa o godzinie 13:30 w dniu 30.04