full screen background image

Strona oficjalna

Remis z WBS Warszawa

W dniu 21.05 o godzinie 12:30 rozegraliśmy spotkanie ligowe z drużyną WBS Warszawa.
W poprzednim starciu doznaliśmy porażki 8:1, nie mogliśmy sobie pozwolić na powtórkę.

Zespołowa gra, duże zaangażowanie, trochę szczęścia spowodowały że prowadziliśmy 2:0  do 39 minuty. Minute przed zakończeniem pierwszej połowy drużyna gości przeprowadziła świetny kontratak którego konsekwencją była bramka kontaktowa i wynik do przerwy był 2:1. W 44 minucie otrzymaliśmy czerwoną kartkę, grało się dużo ciężej, przeciwnik to wykorzystał i w okoliach 70minuty doprowadził do wyrównania. Były sytuacje niewykorzystane po jednej jak i po drugiej stronie, mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Kolejne ligowe spotkanie rozegramy z drużyną 3.06 o godzinie 10:00 na ul.Radarowej z drużyną RKS OKĘCIE.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież