full screen background image

Aktualności - Rocznik 2012

Harmonogram turnieju w Pułtusku 02.02.2020

Harmonogram turnieju w Pułtusku 02.02.2020

Powołania : Olek B , Szymon M , Tomek B , Olek K , Eryk A , Kamil R , Gabryś S , Kuba B , 

Składka 33 zł

MECZE ELIMINACYJNE

9:00 Młode Orły Nadnarwianki I – Bug II Wyszków                             …..-…..

9:14 Korona Ostrołęka – AP Nazar                                                       …..-…..

9:28 Młode Orły Nadnarwianki II – Bug I Wyszków                                      …..-…..

9:42 Błyskawica Warszawa – Olimpia Zambrów                                           …..-…..

10:00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

10:15 Młode Orły Nadnarwianki I – Junior I Białystok                               .….-…..

10:29 Korona Ostrołęka – Bug II Wyszków                                            …..-…..

10:43 Młode Orły Nadnarwianki II – Junior II Białystok                            …..-…..

10:57 Błyskawica Warszawa – Bug I Wyszków                                     …..-…..

11:11 Młode Orły Nadnarwianki I – AP Nazar                                                   …..-…..

11:25 Bug II Wyszków – Junior I Białystok                                                  …..-…..

11:39 Młode Orły Nadnarwianki II – Olimpia Zambrów                                …..-…..

11:53 Bug I Wyszków – Junior II Białystok                                               …..-…..

12:07 Bug II Wyszków – AP Nazar                                                               …..-…..

12:21 Junior I Białystok – Korona Ostrołęka                                                  …..-…..

W godzinach 12:30-13:30 będzie wydawana ciepła przękąska

12:35 Młode Orły Nadnarwianki II – Błyskawica Warszawa                         …..-…..

12:49 Junior II Białystok – Olimpia Zambrów                                        …..-…..

13:03 Młode Orły Nadnarwianki I – Korona Ostrołęka                                   …..-…..

13:17 Junior I Białystok – AP Nazar                                                               …..-….

13:31 Bug I Wyszków – Olimpia Zambrów                                              …..-…..

13:45 Błyskawica Warszawa   – Junior II Białystok                                         …..-…..

FAZA PUCHAROWA

półfinały:

13:58 A1…………...…….……-B2…………………….……….

14:12 A2………………………-B1…………………….……….

Mecz o 9. miejsce

14:26 A5…………..………….….-B5…………..………………..

Mecz o 7. miejsce

14:40 A4…………….……….…...-B4……………..……………..

Mecz o 5. miejsce

14:54 A3……………..…….…..….-B3…………………………..

Mecz o 3. miejsce

15:08 ….………………………….-…………………..…………..

Mecz o 1. miejsce

15:22 ………………………….….-……………….……………..

 

15:40 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Komentarze   

0 #4 Agata 2020-02-01 20:16
Olek bedzie
Cytować
0 #3 Joanna 2020-01-30 10:34
Gabrys będzie.
Cytować
0 #2 Mariusz 2020-01-29 18:46
Szymon będzie
Cytować
0 #1 Szymon 2020-01-29 16:17
Tomek B będzie obecny.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież