full screen background image

Aktualności - Rocznik 2012

26.01 gramy turniej w Zerzeniu

26.01 gramy turniej w Zerzeniu na hali sportowej przy ul. Poezji 5 – Warszawa Falenica 

Powałani : Olek K, Olek B, Tomek B, Szymon M , Eryk A, Kamil R , Aleksy Ż, Natan F, Gabryś S.

Składka na wpisowe 35 zł 

 

 

Mecz

Czas

Drużyna A

Drużyna B

Wynik

Victoria CUP - rocznik 2012

1.       

9.00

TS FALENICA

VICTORIA I ZERZEŃ

 

2.       

9.13

AP RADOŚĆ

BŁYSKAWICA

 

3.       

9.26

ADVIT WIĄZOWNA

KS LAS

 

4.       

9.39

TS FALENICA

AP RADOŚĆ

 

5.       

9.52

VICTORIA I ZERZEŃ

KS LAS

 

6.       

10.05

BŁYSKAWICA

ADVIT WIĄZOWNA

 

7.       

10.18

TS FALENICA

KS LAS

 

8.       

10.31

AP RADOŚĆ

ADVIT WIĄZOWNA

 

9.       

10.44

VICTORIA I ZERZEŃ

BŁYSKAWICA

 

10.    

10.57

TS FALENICA

ADVIT WIĄZOWNA

 

11.    

11.10

BŁYSKAWICA

KS LAS

 

12.    

11.23

VICTORIA I ZERZEŃ

AP RADOŚĆ

 

13.    

11.36

TS FALENICA

BŁYSKAWICA

 

14.    

11.49

VICTORIA I ZERZEŃ

ADVIT WIĄZOWNA

 

15.    

12.01

AP RADOŚĆ

KS LAS

 

Powitanie drużyn 12:15 -12:30

16.    

12:30

PROGRES GARWOLIN

VICTORIA II ZERZEŃ

 

17.    

12:43

FA PRUSZKÓW

RKS OKĘCIE

 

18.    

12:56

LEGIA SOCCER SCHOLL

ORLĘTA CZOSNÓW

 

19.    

13:09

PROGRES GARWOLIN

FA PRUSZKÓW

 

20.    

13:22

VICTORIA II ZERZEŃ

ORLĘTA CZOSNÓW

 

21.    

13:35

RKS OKĘCIE

LEGIA SOCCER SCHOLL

 

22.    

13:48

PROGRES GARWOLIN

ORLĘTA CZOSNÓW

 

23.    

14:01

FA PRUSZKÓW

LEGIA SOCCER SCHOLL

 

24.    

14:14

VICTORIA II ZERZEŃ

RKS OKĘCIE

 

25.    

14:27

PROGRES GARWOLIN

LEGIA SOCCER SCHOLL

 

26.    

14:40

RKS OKĘCIE

ORLĘTA CZOSNÓW

 

27.    

14:53

VICTORIA II ZERZEŃ

FA PRUSZKÓW

 

28.    

15:06

PROGRES GARWOLIN

RKS OKĘCIE

 

29.    

15:19

VICTORIA II ZERZEŃ

LEGIA SOCCER SCHOLL

 

30.    

15:32

FA PRUSZKÓW

ORLĘTA CZOSNÓW

 

Półfinały

31.    

15:55

 

 

 

32.    

16:08

 

 

 

Mecz o III miejsce

33.    

16:25

 

 

 

Finał

34.    

16:38

 

 

 

WRĘCZENIE NAGRÓD

Przypominam o letnim obozie w Nowej Wsi Przywidzkiej

Przypominam o letnim obozie w Nowej Wsi Przywidzkiej od 15 - 22.08.2020

Na razie jest 7-miu chętnych z rocznika 2012 /13  do końca stycznia zbieramy chętnych 

Plan na soboty i niedziele

* sobota  18.01.2020 gtamy w Kobyłce ul. Elizy Orzeszkowej 2/5 hala godz. 12.00 gramy .

* wtorek  2013  godz. 17.00 sparing ul  Ossowskiego Targówek ,  2012 godz. 18.00 n a Ossowskiego 

* Niedziela  26.01.2020 turniej Victoria Zerzeń   co do godz. bedę informował 

* Niedziela 02.02.2020   turniej w Pułtusku

Co miesięczne składki statutowe za 2019 r

Prosimy wszystkich zawodników i rodziców o uregulowanie w trybie pilnym comiesięcznych klubowych składek statutowych.

Turniej halowy na Szanajcy kończymy na podium

Turniej halowy rocznika 2012  na Szanajcy kończymy na podium  trzecie miejsce po bardzo dobrych zawodach naszego zespołu. W imprezie udział wzięło 12 drużyn .IMG 4173 druIMG 4164 2 dror Zawodnikom przyglądał się nasz trener koordynator Pan Grzegorz Szeliga były zawodnik Legii , Jgielloii ,Wisły Kraków , Zaglębia Lubin czy Ruchu Chorzów bardzo nam pomaga i wspiera nasze działania .

 wyniki grupy finałowej:

1 miejsc  RKS Okęcie 

2. miejsce KS Bożęcin

3. UKS Błyskawica 

4. KS Warka

Błyskawica  - Okęcie   1:1   Glib

Błyskawica  - Bożęcin 1:2     Szymon

Błyskaica  -  Warka     1:0     Glib

Wszystkie asysty Olka i dobra gra zdaniem trenerów został wybrany zawodnikiem całego turnieju 

Szymon 8 bramek w karnych uległ o miano króla srzelców

Eryk zdaniem trenerów był 2 bramkarzem turnieju 

bardzo dobre zawody zagreł Glib i Tomek , Gabryś mimo iż jest  młodszy bardzo wspierał kolegów swoimi zmianami

Dziękuje Panu Romanowi Niborek za smaczną zupkę przygotowaną dla wszystkich uczestnków oraz rodzicom za dobre kibicowanie a działaczom klubu za pomoc w organizacji Turnieju 

 

 

W sobotę jesteśmy organizatorem turnieju rocznik 2012/13

W sobotę 14.12.2019  jesteśmy organizatorem turnieju rocznik 2012/13 drużyna podzielona na dwa zespoły dlatego proszę wszystkich o obecność :

Drużuna  A   Eryk , Olek B , Szymon M, Tomek B , Glib S, Gabryś S . Zbiórka dla tej grupy godz. 8.15

 

Drużyna  B   Kamil R , Olek  K, Nataniel F , Kuba B, Piotr D, Aleks Ż , Leon . 

Zbiórka dla tej grupy godz. 9.20

 

Błyskawica CUP, Rocznik 2012 - 14.12.2019

Znamy już wszystkich uczestników grudniowej edycji Błyskawica CUP.

Tym razem rywalizować będą drużyny z rocznika 2012.

Zaproszenie na turniej do Karczewa

Mamy zaproszenie na turniej do Karczewa w dniu 07.12.2019 sobota 

chciałbym zabrać na turniej 8 zawodników  

Olek B,Tomek B , Olek K, Szymon M , Eryk A , Kamil R ,Glib S , Gabryś S

Koszt wpisowego 38 zł 

proszę o komentarze kto jedzie 

 W styczniu pojadą następni zawodnicy 

Klubowe spotkanie Wigilijne

Klubowe spotkanie Wigilijne

W dniu 18-12-2019 o godzinie 18:00 w szkole na Objazdowej odbędzie się coroczne klubowe spotkanie wigilijne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, opiekunów, kibiców i sympatyków naszego Klubu.

wigilia

Graliśmy na turnieju Włochy Cup

turniej włochy cupturniej włochy

Graliśmy na turnieju Włochy CUP i mamy pierwszy mały sukces naszych najłodszych podopiecznych

II MIEJSCE  najlepszy bramkarz  ERYK  A

W eliminacjach 5 zwycięstw w 6 -siciu spotkaniach i awans z pierwszego miejsca półfinał wygrywamy 2 : 1 i gramy w Finale z Przyszłością Włochy  gramy na remis  0:0 od połowy meczu gra drugi skład zagrali bardzo dobrze utrzymali remis niestety karne poszły gorzej ale to nic jestem z was dumny .