Aktualności - Rocznik 2002-2003

BRAWO !!! I miejsce w turnieju

III edycja U-16 turnieju Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza.

Ta sobota 03.02.2018 zostanie na długo w pamięci naszych chłopców rocznika 02/03, których poprowadził trener Andrzej Klimkiewicz.
W turnieju brało udział 10 drużyn rozstawionych w dwóch grupach A i B.

Grupa A:
Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk
Pegaz Rubin
MKS Wicher Kobyłka
WKS Rząśnik
UKS Aszwoj Rembertów

Grupa B:
Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk
UKS Błyskawica Warszawa.
UKS Mławianka Mława
MKS Agrykola Warszawa.
UKS Goliat Leoncin

Zestawieni w grupie B rozegraliśmy cztery mecze wygrywając z gospodarzem 2:0 , z MKS Agrykola 1:0, przegrywając z MKS Mławianka 3:0 i wygrywając z MKS Goliat 2:0.
Z grupy wyszliśmy z pierwszego miejsca i rozegraliśmy mecz półfinałowy wygywając z
UKS Aszwoj Rembertów 1:0 co zagwarantowało nam udział w finale.
Mecz finałowy z drużyną MKS Wicher Kobyłka nie należał do łatwych. Szczęśliwie zakończył się remisem 1:1 i serią rzutów karnych. Nasi chłopcy w pełni skupienia podeszli do zadania.

Było nerwowo ale ostatecznie to my wygraliśmy zajmując I miejsce w turnieju.

Turniej przebiegł w bardzo dobrej atmosferze walki i rywalizacji, dając nam dużo wskazówek na przyszłość. Dobra gra naszych chłopców oraz ich zaangażowanie i praca zespołowa, zaczyna przynosić efekty.
Brawa dla całej drużyny i podziękowania dla wiernych kibiców.