full screen background image

[2002] Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1 Sezon 2017/18

Wydrukować

Kolejka nr 1, 26-08-2017

27-08-2017 13:00
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock3 : 1KS Drukarz II W-wa
3:1
KS Drukarz II W-wa
KS Drukarz II W-wa
27-08-2017 13:30
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-20035 : 1UKS FDA WIELISZEW
Strzelona bramka Sebastian Mędrzycki1    
Asysta Kamil Bubrzyk1    
Strzelona bramka Kacper Pacholczak1    
Asysta Maciej Grabicki1    
Żółta kartka Kacper Pacholczak1    
Strzelona bramka Kamil Bubrzyk1    
Strzelona bramka Kamil Bubrzyk1    
Żółta kartka Kacper Pacholczak1    
Strzelona bramka Sebastian Sobieszczuk1    
Asysta Maciej Grabicki1    
5:1
UKS FDA WIELISZEW
UKS FDA WIELISZEW

Kolejka nr 2, 30-08-2017

30-08-2017 14:00
KS Drukarz II W-wa
KS Drukarz II W-wa
KS Drukarz II W-wa0 : 6P.S.S. LEGION WARSZAWA
0:6
P.S.S. LEGION WARSZAWA
P.S.S. LEGION WARSZAWA
30-08-2017 17:30
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik4 : 0UKS Błyskawica 2002-2003
   12’1Żółta kartka Aleksander Wolski
4:0
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003
31-08-2017 15:00
UKS FDA WIELISZEW
UKS FDA WIELISZEW
UKS FDA WIELISZEW0 : 4Sokół OSiR Serock
0:4
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock

Kolejka nr 3, 02-09-2017

02-09-2017 14:30
P.S.S. LEGION WARSZAWA
P.S.S. LEGION WARSZAWA
P.S.S. LEGION WARSZAWA7 : 0UKS FDA WIELISZEW
7:0
UKS FDA WIELISZEW
UKS FDA WIELISZEW
03-09-2017 11:00
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock9 : 3WKS Rząśnik
9:3
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik

kolejka nr 4, 10-09-2017

09-09-2017 13:00
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik1 : 5P.S.S. LEGION WARSZAWA
1:5
P.S.S. LEGION WARSZAWA
P.S.S. LEGION WARSZAWA
10-09-2017 10:00
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-20032 : 2Sokół OSiR Serock
Strzelona bramka Maciej Grabicki19’   
Asysta Michał Żwinis1    
Żółta kartka Kacper Pacholczak128’   
Strzelona bramka Michał Żwinis139’   
Asysta Maciej Grabicki1    
2:2
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock

kolejka nr 5, 17-09-2017

16-09-2017 14:00
KS Drukarz II W-wa
KS Drukarz II W-wa
KS Drukarz II W-wa5 : 6UKS FDA WIELISZEW
5:6
UKS FDA WIELISZEW
UKS FDA WIELISZEW
17-09-2017 10:00
P.S.S. LEGION WARSZAWA
P.S.S. LEGION WARSZAWA
P.S.S. LEGION WARSZAWA2 : 3UKS Błyskawica 2002-2003
    1Strzelona bramka Sebastian Sobieszczuk
    1Żółta kartka Michał Żwinis
    1Strzelona bramka Maciej Grabicki
    1Żółta kartka Maciej Grabicki
    1Strzelona bramka Sebastian Sobieszczuk
    1Żółta kartka Patryk Okrzejski
2:3
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003

kolejka nr 6, 20-09-2017

20-09-2017 15:30
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock2 : 5P.S.S. LEGION WARSZAWA
2:5
P.S.S. LEGION WARSZAWA
P.S.S. LEGION WARSZAWA
20-09-2017 16:00
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik4 : 2KS Drukarz II W-wa
4:2
KS Drukarz II W-wa
KS Drukarz II W-wa

kolejka nr 7, 23-09-2017

23-09-2017 12:00
KS Drukarz II W-wa
KS Drukarz II W-wa
KS Drukarz II W-wa2 : 3UKS Błyskawica 2002-2003
    1Strzelona bramka Maciej Grabicki
    1Asysta Patryk Okrzejski
    1Strzelona bramka Kamil Bubrzyk
    1Strzelona bramka Patryk Okrzejski
    1Asysta Sebastian Sobieszczuk
2:3
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003
26-09-2017 17:00
UKS FDA WIELISZEW
UKS FDA WIELISZEW
UKS FDA WIELISZEW6 : 3WKS Rząśnik
6:3
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik

kolejka nr 8, 01-10-2017

30-09-2017 14:00
KS Drukarz II W-wa
KS Drukarz II W-wa
KS Drukarz II W-wa6 : 2Sokół OSiR Serock
6:2
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock
01-10-2017 14:00
UKS FDA WIELISZEW
UKS FDA WIELISZEW
UKS FDA WIELISZEW0 : 3UKS Błyskawica 2002-2003
    1Strzelona bramka Maciej Grabicki
    1Asysta Kacper Pacholczak
    1Strzelona bramka Patryk Okrzejski
    1Żółta kartka Kamil Bubrzyk
    1Strzelona bramka Michał Żwinis
    1Żółta kartka Bartosz Dmochowski
    1Żółta kartka Krystian Rzeszotek
    1Żółta kartka Krystian Rzeszotek
0:3
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003

kolejka nr 9, 08-10-2017

07-10-2017 10:00
P.S.S. LEGION WARSZAWA
P.S.S. LEGION WARSZAWA
P.S.S. LEGION WARSZAWA6 : 1KS Drukarz II W-wa
6:1
KS Drukarz II W-wa
KS Drukarz II W-wa
08-10-2017 10:00
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-20030 : 1WKS Rząśnik
Żółta kartka Michał Żwinis153’   
Żółta kartka Jakub Kaczmarek172’   
0:1
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
08-10-2017 11:00
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock3 : 0UKS FDA WIELISZEW
3:0
UKS FDA WIELISZEW
UKS FDA WIELISZEW
Page 1 z 2
Ostatnia20