full screen background image

[2002] Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW) Sezon 2017/18

Wydrukować

Kolejka 1

14-04-2018 00:00
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik1 : 3AP Agape Białołęka
1:3
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka
15-04-2018 10:00
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-20035 : 3FDA Wieliszew
Strzelona bramka Kacper Pacholczak13’   
Asysta Patryk Okrzejski132’   
Strzelona bramka Sebastian Sobieszczuk1    
Strzelona bramka Patryk Porowski157’   
Strzelona bramka Patryk Porowski165’   
Strzelona bramka Sebastian Sobieszczuk180’   
Asysta Michał Żwinis1    
5:3
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew

Kolejka 2

21-04-2018 00:00
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik1 : 2UKS Błyskawica 2002-2003
   50’1Strzelona bramka Patryk Porowski
   73’1Strzelona bramka Patryk Porowski
    1Asysta Kacper Pacholczak
1:2
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003
22-04-2018 00:00
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew4 : 1Sokół OSiR Serock
4:1
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock

Kolejka 3

29-04-2018 00:00
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-20036 : 2AP Agape Białołęka
Strzelona bramka Krystian Rzeszotek19’   
Asysta Sebastian Sobieszczuk1    
Strzelona bramka Michał Żwinis143’   
Asysta Patryk Okrzejski1    
Strzelona bramka Maciej Grabicki160’   
Asysta Krystian Rzeszotek1    
Strzelona bramka Michał Żwinis163’   
Asysta Kamil Bubrzyk1    
Strzelona bramka Bartłomiej Pawluk178’   
Strzelona bramka Patryk Porowski182’   
6:2
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka
29-04-2018 00:00
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock3 : 2WKS Rząśnik
3:2
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik

Kolejka 4

06-05-2018 00:00
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-200310 : 2Sokół OSiR Serock
Strzelona bramka Kacper Pacholczak11’   
Strzelona bramka Michał Żwinis18’   
Asysta Patryk Okrzejski1    
Strzelona bramka Sebastian Sobieszczuk111’   
Asysta Kacper Pacholczak1    
Strzelona bramka Michał Żwinis114’   
Strzelona bramka Aleksander Wolski144’   
Asysta Sebastian Sobieszczuk1    
Strzelona bramka Aleksander Wolski149’   
Asysta Patryk Okrzejski1    
Strzelona bramka Maciej Grabicki1    
Asysta Kacper Pacholczak1    
Strzelona bramka Mateusz Woźniak168’   
Strzelona bramka Sebastian Mędrzycki174’   
Strzelona bramka Mateusz Woźniak175’   
10:2
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock
06-05-2018 00:00
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka2 : 4FDA Wieliszew
2:4
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew

Kolejka 5

09-05-2018 00:00
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew5 : 1WKS Rząśnik
5:1
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
09-05-2018 00:00
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock4 : 3AP Agape Białołęka
4:3
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka

Kolejka 9

13-05-2018 11:00
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock2 : 4UKS Błyskawica 2002-2003
   32’1Strzelona bramka Patryk Porowski
    1Asysta Sebastian Sobieszczuk
   52’1Strzelona bramka Michał Żwinis
   67’1Strzelona bramka Kacper Pacholczak
   74’1Strzelona bramka Patryk Porowski
2:4
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003

Kolejka 6

19-05-2018 00:00
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka5 : 0WKS Rząśnik
5:0
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
20-05-2018 00:00
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew1 : 3UKS Błyskawica 2002-2003
   31’1Strzelona bramka Kacper Pacholczak
   55’1Strzelona bramka Sebastian Sobieszczuk
   68’1Strzelona bramka Aleksander Wolski
1:3
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003

Kolejka 7

26-05-2018 00:00
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock4 : 4FDA Wieliszew
4:4
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew
27-05-2018 10:00
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-20038 : 2WKS Rząśnik
Strzelona bramka Kacper Pacholczak116’   
Asysta Krystian Rzeszotek1    
Strzelona bramka Sebastian Sobieszczuk132’   
Asysta Kacper Pacholczak1    
Strzelona bramka Aleksander Wolski137’   
Asysta Kamil Bubrzyk1    
Strzelona bramka Patryk Okrzejski150’   
Strzelona bramka Kamil Bubrzyk153’   
Asysta Sebastian Sobieszczuk1    
Strzelona bramka Kacper Pacholczak155’   
Asysta Kamil Bubrzyk1    
Strzelona bramka Dawid Wojciechowski179’   
Strzelona bramka Bartłomiej Pawluk183’   
Asysta Aleksander Wolski1    
8:2
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik

Kolejka 8

30-05-2018 00:00
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik5 : 3Sokół OSiR Serock
5:3
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock

Kolejka 9

10-06-2018 00:00
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew2 : 3AP Agape Białołęka
2:3
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka

Kolejka 8

13-06-2018 18:00
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka3 : 3UKS Błyskawica 2002-2003
3:3
UKS Błyskawica 2002-2003
UKS Błyskawica 2002-2003

Kolejka 10

16-06-2018 00:00
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik4 : 2FDA Wieliszew
4:2
FDA Wieliszew
FDA Wieliszew
16-06-2018 00:00
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka
AP Agape Białołęka3 : 4Sokół OSiR Serock
3:4
Sokół OSiR Serock
Sokół OSiR Serock
Page 1 z 1
Ostatnia20