Malbork, dnia 16.08.2014 r.

Witam Państwa, w dniu dzisiejszym (sobota) dołączyłem do chłopców i postaram się systematycznie zamieszczać krótkie relacje z tego co chłopcy robią na obozie. Tak jak to było na obozie zimowym informacje i zdjęcia będą się pojawiały w nocy, gdy chłopcy już śpią, a ja mogę się zająć pisaniem i przeglądaniem zdjęć.

Dzisiaj zgodnie z porządkiem dnia odbyły się dwa treningi (w galerii zdjęcia z treningu popołudniowego), a po kolacji udaliśmy się na stadion miejski obejrzeć drugą połowę meczu miejscowej drużyny Pomezania Malbork z drużyną z Tczewa. Gospodarze przegrali 1 do 2. Główny celem tego przedsięwzięcia była obserwacja sposobów rozegrania piłki i zasady gry na spalone. Po powrocie kąpiel i omówienie dnia z oceną indywidualną (zasady oceny takie jak na obozie zimowym, można sobie przypomnieć przeglądając relacje z tego obozu).

W dniu jutrzejszym po obiedzie zaplanowane jest zwiedzanie zamku!!!

Myślę, że chłopcy telefonicznie poinformowali o zakwaterowaniu, ale przedstawię składy poszczególnych pokoi:

Nr 16

 • Sebastian Sobieszczuk;
 • Iwo Deleżyński;
 • Norbert Chróściński;

Nr 18

 • Filip Czeranowski
 • Kamil Zalewski
 • Aleks Wolski;
 • Maurycy Niedużak;

Nr 19

 • Jakub Urbaniak
 • Dariusz Żegliński

Nr 20

 • Kacper Kmieciak
 • Damian Rucikowski;
 • Eryk Raszko vel Rzepa;
 • Eryk Supryn.

Drukuj   E-mail

1000 Characters left