full screen background image

Aktualności - Rocznik 2002-2003

TRENING OD 20.02-24.02.2017 !!!!

 

Od poniedziałku 20.02.17 trenujemy na Kawęczyńskiej 44
godz.14.30-16.00
Bardzo proszę o potwierdzenie obecności,

PROSZĘ PAMIĘTAĆ O ODZIEŻY TERMICZNEJ,
CZAPKA, RĘKAWICZKI, DRES !!

SPARING Z KS DRUKARZ 22.02.2017

 

W przyszłym tygodniu w środę 22.02.17

umówiony jest sparing 14.30 na Kawęczyńskiej 44

zbiórka 14.15

PROSZĘ PAMIĘTAĆ O ODZIEŻY TERMICZNEJ,

CZAPKA, RĘKAWICZKI, DRES !!

TRENING OD 13.02-17.02.2017 ZMIANA !!!

UWAGA !!!

DO KOŃCA TYGODNIA TRENUJEMY NA

KAWĘCZYŃSKIEJ 44.  14.30-16.00

BARDZO PROSZĘ PAMIĘTAĆ O

ODZIEŻY TERMICZNEJ,

CZAPKA, RĘKAWICZKI, DRES !!!

TRENING OD 13.02-17.02.2017

W  przyszłym tygodniu trenujemy codziennie,

poniedziałek- Kawęczyńska boisko 14.30-16.00
wtorek - Szanajcy na hali                 14.30-16.00
środa planowany sparing - Kawęczyńska
czwartek - Szanajcy na hali             14.30-16.00
piątek - Szanajcy na hali                  14.30-16.00

proszę o wpisanie się pod postem kogo nie będzie (kto wyjeżdża)???

WAŻNE !!! STROJE MECZOWE

 

 

Panowie w ten piątek obecność na treningu obowiązkowa.

Jest to ważne !!!, chodzi o rozmiarówkę do stroi meczowych.

UWAGA WAŻNE TRENING !!! 07.02-10.02

UWAGA !!!!

Trening


wtorek      17.00  Orlik ul. Szanajcy
czwartek  17.30  Sp. ul. Objazdowa
piątek       19.00  Hala Dosir ul. Szanajcy

Napewno we wtorek trenujemy na orliku i trzeba się odpowiednio ubrać,

ponieważ trenujemy na dworze.
Jak się coś zmieni dam znać, proszę o potwierdzenie informacji,

TRENING PIĄTEK 03.02.2017

 

     TRENING PIĄTEK 03.02

NA ORLIKU GODZ. 17.00 UL. SZANAJCY

BARDZO PROSZĘ O ZABRANIE NA TRENING

ODZIEŻY TERMICZNEJ, CZAPKA, RĘKAWICZKI !!!!

TURNIEJ „Młodych Orłów Nadnarwianki” im. Arkadiusza Malarza ZA NAMI

W sobotę 14.01 braliśmy udział w turnieju w Pułtusku, w ktorym brało udział 10 drużyn w dwóch grupach.

GRUPA A
1. Młode Orły Nadnarwianki    
2. Olimpia Warszawa                 
3. Błyskawica Warszawa             
4. Goliat Leoncin                         
5. Sparta Augustów 

GRUPA B

1. Mławianka Mława                   
2. Włókniarz Białystok                
3. Młode Orły Nadnarwianki II   
4. ASzWoj Rembertów                 
5. Agape Białołęka

Mecze w fazie grupowej

Błyskawica Warszawa    - Olimpia Warszawa    0:2
Goliat Leoncin                   - Błyskawica W-wa  1:1
Młode Orły Nadnarwianki   - Błyskawica W-wa   3:0
Sparta Augustów               - Błyskawica W-wa   1:2
                                          

Z gupy wychodzimy z trzeciego miejsca co daje nam grę o 5 miejsce w turnieju, niestety przegrywamy z Młodymi Orłami II  1:0 i ostatecznie w całym turnieju zajmujemy 6 miejsce.

Tabela końcowa turnieju

1. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2. Mławianka Mława
3. Olimpia Warszawa
4. KS Włókniarz Białystok
5. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II
6. Błyskawica Warszawa
7. Goliat Leoncin
8. ASzWoj Rembertów
9. Sparta Augustów
10. Agape Białołęka

Koszulkę z autografem Arkadiusza Malarza wylosował nasz zawodnik Bartosz Zalewski.

Gratulacje.

 

POWOŁANIA NA TURNIEJ „Młodych Orłów Nadnarwianki” im. Arkadiusza Malarza

UWAGA WAŻNE !!!!

ZAWODNICY POWOŁANI NA TURNIEJ:

  1. RZESZOTEK KRYSTIAN
  2. MĘDRZYCKI SEBASTIAN
  3. OKRZEJSKI PATRYK
  4. RUCIKOWSKI DAMIAN
  5. SOBIESZCZUK SEBASTIAN
  6. KACZMAREK JAKUB
  7. BUBRZYK KAMIL
  8. ZALEWSKI BARTOSZ
  9. DMOCHOWSKI BARTOSZ
  10. WŁODARCZYK MICHAŁ
  11. GRABICKI MACIEJ

PROSZĘ PAMIĘTAĆ O LEGITYMACJACH I (WPISOWE 25 ZŁ)
OCHRANIACZE, CZARNE GETRY KTO MA, LUB NIEBIESKIE 

ZBIÓRKA NA KAWĘCZYŃSKIEJ GODZ. 7:20

TURNIEJ !!! „Młodych Orłów Nadnarwianki” im. Arkadiusza Malarza

14.01.2017

JEDZIEMY NA TURNIEJ

"MŁODYCH ORŁÓW NADNARWIANKI"

IM.AKRADIUSZA MALARZA

POCZĄTEK GODZ. 9:00

ZAKONCZENIE TURNIEJU,

OKOŁO GODZ.16:00

 

 

 

 WIECEJ NA TEMAT TURNIEJU

http://www.mzpn.pl/files/documents/M%C5%82odych%20Or%C5%82%C3%B3w.pdf