full screen background image

Aktualności - Rocznik 2009

2009 niedziela 19.03.207 turniej w Kobyłce

TURNIEJ DLA ROCZNIKA 2009

MIEJSCE – Stadion Miejski (ul. Napoleona 2a, 05-230 Kobyłka)

TERMIN – 19.03.2017 r. (niedziela)

godziny 12:00 – 16:00

Liczba zespołów – 8

GRUPA B (12.00-14.10) /mecze na boisku B/

Bóbr Tłuszcz

Błyskawica Warszawa

Drukarz Warszawa

Wicher II Kobyłka

12.00 – 12.20 Bóbr Tłuszcz – Błyskawica Warszawa

12.22 – 12.42 Drukarz Warszawa – Wicher II Kobyłka

12.44 – 13.04 Bóbr Tłuszcz – Drukarz Warszawa

13.06 – 13.26 Błyskawica Warszawa – Wicher II Kobyłka

13.28 – 13.48 Błyskawica Warszawa – Drukarz Warszawa

13.50 – 14.10 Bóbr Tłuszcz – Wicher II Kobyłka

Powołani zawodnicy:

Igor Sztabiński, Franek i Stasio Kania , Staś Kucharski, Malina , Janek Zakrzewski,Maciek , Aleks Czeczko , Łukasz Drągowski, Alek , Kuba Skonecki, Bartosz Potocki.

Na wpisowe po 25.00 zł

Zbiórka na orliku Targowa 86 godz.10,30 siedziska chyba że ktoś jedzie sam

Treningi 2009 w tygodniu 13-17 marca

Poniedziałek Kowieńska 17.00
Środa Objazdowa 17.00
Piątek Kowieńska 17.00

treningi 2009

Trening dla 2009 w tym tygodniu

Poniedziałek            Kowieńska 17.00

Środa                     Objazdowa   17.00

Piątek                    Kowieńska   17.00

Zbiórka na turniej

Zbiórka dla 2009 w dniu 5 marca 2017 na orliku targowa 86 godzina 7:30

Powołania:

Czeczko, Drągowski, Kania, Stasio, Franek, Malina, Sylwestrzak, Igor, Janek, Rataj, Kuba Skonecki

Zabieramy i 25 złoty

 

Trening dla 2009

Dzś trening dla rocznika 2009 piątek(03.03.2017)zamiast soboty !!! trening na ul.kowieńskiej o godz 17:00

2009 w dniu 05.03.2017 zagra turniej w Górze Kalwarii

2009 w dniu 05.03.2017 zagra turniej w Górze Kalwarii

Hala Sportowa w Górze Kalwarii ul. Por. Jana Bialka 6
05.03.2017

Korona Góra Kalwaria 1                                  1. UKS TKM
KS Warka 2                                                  2.  Jastrząb Glowaczów
Błyskawica Warszawa 3                                3.   Energia Kozienice
Lechia Tomaszów Mazowiecki II 4                    4.  Lechia Tomaszów Mazowiecki I
Mazowsze Grójec 5                                         5. Pogoń Grodzisk Mazowiecki

ELIMINACJE
L.P
Godz.
Grupa
Drużyna
-
Drużyna
Wynik
1   9:00 A   KORONA GK -  KS WARKA
2   9:13 A BLYSKAWICA -  MAZOWSZE GRÓJEC
3
9:26 B
UKS TKM
-
JASTRZAB
4
9:52 B
ENERGIA KOZIENICE
-
POGON GRODZISK
5
10:05 A
BLYSKAWICA
-
LECHIA II
6
10:18 A
KORONA GK
-
MAZOWSZE GRÓJEC
7
10:31 B
ENERGIA KOZIENICE
-
LECHIA I
8
10:44 B
UKS TKM
-
POGON GRODZISK
9
10:57 A
KS WARKA
-
LECHIA II
10
11:10 A
KORONA GK
-
BLYSKAWICA
11
11:23 B
JASTRZAB
-
LECHIA I
12
11:36 B
UKS TKM
-
ENERGIA KOZIENICE
13
11:49 A
KS WARKA
-
MAZOWSZE GRÓJEC
14
12:02 A
KORONA GK
-
LECHIA II
15
12:15 B
JASTRZAB
-
POGON GRODZISK
16
12:28 B
UKS TKM
-
LECHIA I
17
12:41 A
KS WARKA
-
BLYSKAWICA
18
12:54 A
LECHIA II
-
MAZOWSZE GRÓJEC
19
13:07 B
JASTRZAB
-
ENERGIA KOZENICE
20
13:20 B
LECHIA I
-
POGON GRODZISK
L.P Grupa A LP Grupa B 1
Korona Góra Kalwaria 1
UKS TKM 2
KS Warka 2
Jastrząb Glowaczów 3
Błyskawica Warszawa 3
Energia Kozienice 4
Lechia Tomaszów Mazowiecki II 4
Lechia Tomaszów Mazowiecki I 5
Mazowsze Grójec 5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MECZ O 9 mejsce
21
13:35
A5-B5
-
FAZA FINAŁOWA
L.P
Godz.
Grupa
Drużyna
-
Drużyna
Wynik
1
13:48 LM
A1-B2
2
14:01 LM
B1-A2
3
14:14 LE
A3-B4
4
14:27 LE
B3-A4
5
14:40 LM
A1-A2
6
14:53 LM
B1-B2
7
15:06 LE
A3-A4
8
15:19 LE
B3-B4
9
15:32 LM
A1-B1
10
15:45 LM
A2-B2
11
15:58 LE
A3-B3
12
16:11 LE
A4-B4
16:30 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE

 

2009 trening w piątek

rocznik 2009 trening sobotni przeniesiony na prośbę trenera na piątek godz. 17,00 na Kowieńskiej

piątek 17.02.2017 trening

piątek 17.02.2017 trening na Kowieńskiej godz.17.15 dla 2008 i 2009 

wyjazd na obóz sportowy zima 2017

W dniu 18.02.1017 jedziemy na obóz do Sochocina zbiórka godz. 10.30 na Kawęczyńskiej 44 DOSIR jedziemy busem

Zabieramy :

1.Sprzęt treningowy-komplety meczowe,dres  klubowy,ochraniacze, buty do gry na hali oraz korki,odzież termiczną, koszulki treningowe, spodenki, getry,rękawiczki, czapki, ortaliony . PIŁKĘ. 

2.Rzeczy osobiste -przybory higieniczne  (mydło, szampon,szczoteczki do zębów plus pasta),bielizna.

3.Rzeczy na pływalnie

4.Klapki . nie zabieramy telefonów

5.Drobne pieniążki na własne wydatki,najlepiej po 10 zł w podpisanej kopercie.

6.Legitymację szkolną

sobota 2009 ma trening

w sobotę reszta ma trening