full screen background image

Aktualności - Rocznik 2009

W PIĄTEK TRENING DLA 2008 I 2009

W Piątek trening na Kowieńskiej dla 2008 i 2009 godz.17.00

DZISIEJSZY TRENING

2008 ma dziś trening na Objazdowej o 17:30

2009 nie ma dziś treningu

2009 nagła informacja

Juro turniej na szanajcy hala wszyscy zawodnicy 2009 przychodzą  na turniej musimy stworzyć drugi zespół  bo wycofała się drużyna trener

proszę o wpisy kto przeczytał i potwierdza

zabieramy czerwone i niebieskie stroje

2008 Turniej na Szanajcy

Organizujemy turniej halowy w sobotę dla 2008 17.12.2016

Powołania : Aleks,Artur,Wiktor,Mateusz,Eryk,Alan,Dawid,Marcel,Rysio,Olivier,Damian,Filip

 

Organizujemy turniej halowy w Niedzielę zbiórka godz. 8.15 dla 2009 17.12.2016

Powołania:Aleks,Igor,Stasio K,Franek,Janek,Stasio,Alek,Dominik,Łukasz,Kuba

W styczniu będzie nowy turniej w ktury wezmą udział ci nie zostali powołani.

Proszę o potwierdzenie obecności

Proszę potwierdzić obecność stroje czerwone

 

Trening piątkowy dla 2008 i 2009

Ze względu na konkurs tańca na hali kowieńska odwołane są zajęcia w piątek i poniedziałek.

  W zamian będą zajęcia w piątek na Objazdowej 3 

Rocznik 2008 godz. 17.30 

Rocznik 2009 godz. 19.00

treningi rocznika 2009

Treningi dla 2009 rocznika

Poniedziałek Kowieńska 12 godz. 17.00

Środa          Objazdowa 3   godz. 17,30

Sobota      Kowieńska 12    godz. 15,00

treningi rocznika 2009

Treningi dla 2009 rocznika

Poniedziałek Kowieńska 12 godz. 17.00

Środa          Objazdowa 3   godz. 17,30

Sobota      Kowieńska 12    godz. 15,00

Turniej rocznika 2009 na Szanajcy 18.12.2016

Harmonogram turnieju rocznika 2009 w dniu 18.12.2016 r

8.30 UKS Błyskawica    : UKS 112              

8.44 UKS 81 Bemowo : Varsovia Bielany

9.00 UKS Błyskawica  : UKS 81 Bemowo i  

9.14   UKS 112           : Varsovia Bielany

9.28 Varsovia Bielany : UKS Błyskawica       

9.42   UKS 81 Bemowo : UKS 112              

   9.56   Jutrzenka Cegłów : Akademia Wilki

   10.10 UKS 112 II             : SP Komorów

   10.24 Jutrzenka Cegłów : UKS 112 II        

   10.38   Akademia Wilki   : SP Komorów

   10.52   Jutrzenka Cegłów : SP Komorów

   11.06 UKS 112 II             : Akademia Wilki

   11.20 Korona Góra Kalwaria : SMS Łuódz

   11.34 Energia Kozienice : UKS Szustka Mińsk Mazowiecki

   11.48 Korona Góra Kalwaria : Energia Kozienice

   12.02   SMS Łódz                      : UKS Szustka Mińsk Maz

   12.16 Korona Góra Kalwaria : UKS Szustka Mińsk Maz

   12.30  SMS Łódz                      : Energia Kozienice

 

 

Organizujemy turnieje 17.12. 2016 2008r

W dniu 17.12.2016 jesteśmy organizatorem turnieju halowego na Szanajcy dla 2008 r i

dzień pużniej 18.12.2016 dla rocznika 2009

2008 rocznik

8.30 UKS Błyskawica    : Stare Babice

8.44  UKS 112               : Varsovia

9.00 UKS Błyskawica  :    UKS 112              

9.14 Stare Babice          : Varsovia

9.28 Varsovia                 : UKS Błyskawica       

9.42   UKS 112               : Stare Babice

     9.56   Kosa Konstancin : UKS Junak

10.10 Pogoń Grodzisk Maz : UKS Żagle

10.24   Kosa Konstancin   : Pogoń Grodzisk Maz

10.38   UKS Junak              : UKS Żagle

10.52   Kosa Konstancin   : UKS Żagle

11.06  UKS Junak           : Pogoń Grodzisk Maz

11.20   Korona Góra Kalwaria : Victoria Sulejówek

11.34    APM Orlik                      : PKS Orzeł Siemiatycze

11.48   Korona Góra Kalwaria : APM Orlik                      

12.02   Victoria Sulejówek       : PKS Orzeł Siemiatycze

12.16   Korona Góra Kalwaria : PKS Orzeł Siemiatycze

12.30  APM Orlik                       : Victoria Sulejówek

spotkanie wigilijne klubu

SPOTKANIE WIGILIJNE 15 grudnia 18:00 Objazdowa

Tradycyjnie w grudniu zakończymy i podsumujemy jesienną rundę rozgrywek. Przy tej okazji zorganizujemy również klubową Wigilię

bn23