full screen background image

Aktualności - Rocznik 2011

12.10 mecz z Huraganem.

12.10 kopia

Drużyna Huraganu przewyższała nas w każdym elemencie,wykonaliśmy podczas meczu kilka dobrych podań i oddaliśmy nie wiele więcej strzałow.Wojtek,Patryk,Konrad robili co mogli aby pomóc starszym kolegom.Stasiek jak to jest w tym sezonie na bramce miał" pełne ręce roboty" zagrał jak zwykle na swoim dobrym poziomie.Takie mecze dla bramkarza to solidna dawka zbieranego doświadczenia.Warto pochwalić Kube W,najkrócej trenującego w naszej drużynie-popełniał błędy ale  starał się wykonywać powierzone mu zadania.Musisz być pewniejszy w podejmowaniu decyzji i nie bać się kontaktu z przeciwnikiem.Borys po zderzeniu z rywalem w pierwszych minutach meczu stracił pewność siebie ,mimo tego starał się..Nikita....musisz zmienić podejscie do treningu...a wtedy dasz drużynie i sobie więcej radości. Kuba P - strzelona bramka to za mało...stać Ciebie na dużo więcej..tylko musisz w to i przedewszystkim w siebie uwierzyć.Gramy dalej...

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież