full screen background image

Aktualności - Rocznik 2011

AMP Gool Wołomin - Błyskawica Warszawa (2011)

amp woł.kopia

Na zakończenie weekendu chłopcy rozegrali w Wołominie bardzo dobry mecz. Poza kilkoma błędami drużyna zagrała bardzo dobrze. Prowadziliśmy grę,graliśmy szybką wymianą podań połączoną z wyjsciem na dogodną pozycję.Potrafiliśmy utrzymywać się przy piłce.Nareszcie tak jak powinna działała komunikacja między zawodnikami,cały czas chłopcy "żyli" na boisku,mądrze sobie podpowiadając.Trzymaliśmy dyscyplinę taktyczną,każdy starał się wykonywać powierzone mu zadanie w odprawie przedmeczowej.Potrzebujemy więcej "zimnej krwi" w sytuacjach pod bramka przeciwnika  a wtedy gra będzie bliska ideału;) . Grę całej drużyny można smiało ocenić (w skali od 1 do 6) na mocne 4,5pkt-u :) 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież