full screen background image

Aktualności - Rocznik 2011

Błyskawica Warszawa - Junior Zacisze (2010)

junior 2

W dziewiątej kolejce rozgrywek ligowych rocznika 2010,zagraliśmy mecz z drużyną Juniora Zacisze.Wyjść na to spotkanie mogliśmy tylko dlatego,że chłopcy z rocznika 2011 byli obecni na meczu.Kłopoty personalne w roczniku 2010 z ktorymi mierzymy się od początku sezonu w momencie gdy doszły do tego nieobecności z powodów zdrowotnych przedstawiły prawdziwy obraz sytuacji personalnej w roczniku 2010.Tak naprawdę można powiedzieć że mecz zagrała Błyskawica( rocznik 2011) przeciwko Juniorowi(rocznik 2010)  Rozegranie ostatniego meczu sezonu w tym roczniku staje w tym momencie pod znakiem zapytania(?) - informacja w piątek.Do żadnego z chłopców nie można mieć pretensji o wczorajszy mecz...a raczej trzeba pochwalić za to że "podnieśli rękawice" i wyszli na plac aby go zagrać.

Następne mecze:

Rocznik 2010:  Futbolowe Perspektywy - Błyskawica Warszawa   Sobota: godzina 13.30 (?)

Rocznik 2011:   Błyskawica Warszawa - Huragan Wołomin   Niedziela:godzina 11.00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież