full screen background image

Aktualności - Rocznik 2011

Sobota 07.12..., Wygrana w Borzęcinie , I miejsce.

DSC 1194 kopia

W dniu dzisiejszym wygraliśmy Turniej halowy w Borzęcinie.Dobra gra dała nam zwycięstwo.Zagraliśmy 8 meczy(6 zwycięstw,1 remis,1 przegrana).Nasi chłopcy grali zespołowo...cały czas ze sobą współpracowali i wspierali się na boisku.W każdym meczu to nasza drużyna prowadziła grę i starała się narzucić swój styl .

Wojtek,chociaż dzisiaj nie miał swojego najlepszego dnia ,to potrafił w kilku interwencjach pokazać swój kunszt oraz dopisywało mu szczęscie;). Otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza.turnieju..ale trzeba podkreslić że też bardzo duży wklad w to wyróznienie miała cała drużyna.

Hubert,Patryk,Szymon,Tomek,Antek,Wojtek - Gratulacje:)

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież