full screen background image

Aktualności - Rocznik 2011

Sokół Warszawa(2010/2011) - Błyskawica Warszawa(2011)

Kolejny mecz kontrolny za nami...,zagraliśmy w składzie:

Wojtek,Patryk,Stasiek,Antek,Rafał,Karol,Boguś,Tomek,Olek.

Chłopcy grali ,nie wliczając krótkiej przerwy 90 minut..mając tylko dwie zmiany.

Pierwsze 40  minut należało do nas...w wyjsciowym ustawieniu chłopcy grali dobrą zespołową piłkę...,zdobywali bramki,dobrze grali w każdym sektorze boiska. Po "przemeblowaniu" ustawienia poza małymi wyjątkami pojawiły się problemy...doszło do tego zmęczenie..i zaczeliśmy mieć kłopoty... Gdy wydawało się że już chłopcy "się nie podniosą"..Olek przejął inicjatywę i poderwał drużynę do walki...chłopcy złapali "drugi oddech" i wrócili do gry. Każdy taki mecz..daje naszym chłopcom możliwośc pokazania swoich mocnych i słabszych stron.Dzisiejsze popołudnie na Bielanach można ocenić pozytywnie...,jednak wiem że stać nas na jeszcze więcej. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież