full screen background image

Aktualności - Rocznik 2011

Rozgrywki odwołane do 26 kwietnia br.

Oficjalny komunikat Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej,w związku z obecną sytuacją:.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Szanowni Państwo,

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi oraz 3. ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i Futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.."

                                                                                                                              MZPN

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja o wznowieniu treningów na boisku ,pojawi się natychmiast gdy tylko będzie taka możliwość.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież