full screen background image

Aktualności - Rocznik 2010-2011

Już po feriach...treningi.

Wracamy do stałego grafiku treningów.

Poniedziałek  godz. 17.30   Hala ul.Kowieńska

Środa godz. 17.30 Hala ul.Kowieńska

Piątek godz. 17.30 Sala ul.Objazdowa.

W lutym ,dwa turnieje.

W miesiącu lutym zagramy na dwóch turniejach:

10 luty: Halowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Stare Babice w Borzęcinie Dużym.

           zgłoszona 1-drużyna 12 zawodników

17 luty: Halowy Turniej "Młodych Orłów Nadnarwianki" im.Arkadiusza Malarza w Pułtusku.

            zgłoszona 1-drużyna  10-12 zawodników.

 140x150

 

 

 

Letnie zgrupowanie. 26.07.2018 do 03.08.2018.

Letni oboz sportowy  odbedzie sie w Lidzbarku w dniach 26.07.2018 do 03.08.2018 .

Szczegóły:

Uczestnicy zgrupowania mają do dyspozycji 2 pełnowymiarowe boiska z trawą naturalną bardzo
dobrej jakości oraz boisko Orlik ze sztuczną nawierzchnią.
 
- zakwaterowanie w hotelu Ambrowil
pokoje 3, 4 os.
- transport w obie strony (autokar),
- wyżywienie 4 x dziennie,,
- 2 pełnowymiarowe boiska z naturalną trawą, bardzo dobrej jakości – 100m od hotelu,
- boisko Orlik ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 30x50m,
- opieka koordynatora, odpowiedzialnego za sprawny przebieg obozu,
- jezioro z nowo oddanym pomostem (wydzielone tory i strefy pływania) – 60 m od hotelu,
- strzeżona plaża z trzema profesjonalnymi boiskami do piłki plażowej,
- kajaki, rowery górskie,
- opieka pielęgniarki,
- nauka strzelania z łuków i broni pneumatycznej.
 
 
Koszt zgrupowania to ok.1000 - 1100 zł.
 
DO 28 STYCZNIA!!!,ZGŁASZAMY ( DO PANI PAULINY ) OBECNOŚĆ  W ZGRUPOWANIU LETNIM SWOICH PODOPIECZNYCH.(ilość miejsc ograniczona)
 
Proszę przemyśleć i podjąć konkretną decyzję.
Mam nadzieje że nie powtórzy się brak zdecydowania jak przy zgrupowaniu zimowym i pojedziemy w lato liczną grupą.
Czekam na zgłoszenia.
 
P8165272 640x480
 
 
 
 

Wayne Rooney....Warto obejrzeć;)

Prawa noga,lewa noga,...waleczność, to Wayne Rooney piłkarz Evertonu,Manchesteru United i Reprezentacji Anglii.

Zarya MU 6

https://www.youtube.com/watch?v=lxqvssg3do0

 

 

Treningi podczas Ferii..

W trakcie Ferii zimowych,treningi będą odbywać się w poniedziałki i piątki na sali przy ulicy Objazdowej. Godzina 17.30.

Niedziela w Wołominie.

Po Świątecznej przerwie czas zacząć:)

Nasze dwie drużyny zagrały dzisiaj na Turnieju WOŚP JUNIOR w Wołominie.

W bardzo sympatycznej atmosferze kazda z druzyn rozegrała w całym turnieju sześć meczy.

Po pierwszych trzech meczach Błyskawica I wystartowała w rozgrywkach  "Ligi Europy" a Błyskawica II zagrała w "Ekstraklasie" ;)

Bilans meczowy:

Błyskawica I : 4 zwycięstwa,1 remis,1 przegrana

Błyskawica II : 3 zwycięstwa,1 remis,2 przegrane

Humory dopisywały i to chodzi:)

Dzięki dopingowi i zachowaniu Naszych kibiców organizator obiecał:) za rok na turnieju 10% zniżki na opłatę za wpisowe:);)   Brawo:) 

Dzięki za wspólnie spędzony dzień:)

DSCF6930 640x359

 

 

Obóz letni.

Ośrodek w którym będzie zorganizowany obóz letni.

http://www.ambrowil.pl/

 

Więcej informacji już wkrótce...

Zbiórka w Wołominie.

Zbiórka jutro na Hali OSIR Huragan Wołomin ul.Korsaka 4.

Godzina 9.30.

Błyskawica I :

Mateusz Ł, Mateusz W ,Staś G, Łukasz, Patryk, Hubert, Olek, Staś B.

Błyskawica II :

Konrad, Dominik, Adrian, Wojtek K., Kuba, Gustaw, Nikita

 

Mateusz Ł, Mateusz W, Dominik, Wojtek K.,Staś B. - zabierają na Turniej rękawice.Mogą się przydać;)

 

https://www.google.pl/maps/place/Janusza+Korsaka+4

Harmonogram niedzielnego Turnieju.

7 stycznia 2018
Trzy grupy: A, B, C. Mecz trwa 8 minut
(10:00-12:41)

Grupa A
1.UKS Junak
2. Huragan Wołomin II
3. AP Radzymin
4. Chlebnia
Grupa B
1. Orły I
2. UKS Junak II
3. Błyskawica I
4. Gwardia
Grupa C
1. Orły II
2. Błyskawica II
3. Huragan I
4.Widok

1. 10:00-10:08 Junak-Huragan II
2. 10:09-10:17 Orły I-Junak II
3. 10:18-10:26 Orły II-Błyskawica II
4. 10:27-10:35 Radzymin-Chłebnia
5. 10:36-10:44 Błyskawica I-Gwardia
6. 10:45-10:53 Huragan I - Widok
7. 10:54-11:02 Junak-Radzymin
8. 11:03-11:11 Orły I – Błyskawica I
9. 11:12-11:20 Orły II – Huragan I
10. 11:21-11:29 Huragan II - Chlebnia
11. 11:30-11:38 Junak II - Gwardia
12. 11:39-11:47 Błyskawica II - Widok
13. 11:48-11:56 Junak - Chlebnia
14. 12:57-12:05 Orły I - Gwardia
15. 12:06-12:14 Orły II - Widok
16. 12:15-12:23 Huragan II - Radzymin
17. 12:24-12:32 Junak II – Błyskawica I
18. 12:33-12:41 Błyskawica II – Huragan I

Po fazie grupowej, kolejne 3 grupy:
„Liga Mistrzów” o miejsca 1-4
Do grupy A trafiają zwycięzcy grup + najlepszy drugi zespół
„Liga Europy” o miejsca 5-8
Do grupy B trafiają drugie miejsca grup + najlepszy trzeci zespół
„Ekstraklasa” 9-12
Do grupy C trafia reszta

Faza pucharowa (godz.12:50-16:00)
19. 12:50-12:58 1a-2a
20. 12:59-13:07 1b-2b
21. 13:08-13:16 1c-2c
22. 13:17-13:25 3a-4a
23. 13:26-13:34 3b-4b
24. 13:35-13:43 3c-4c 
25. 13:44-13:52 1a-3a
26. 13:53-14:01 1b-3b
27. 14:02-14:10 1c-3c
28. 14:11-14:19 2a-4a
29. 14:20-14:28 2b-4b
30. 14:29-14:37 2c-4c
31. 14:38-14:46 1a-4a
32. 14:07-14:15 1b-4b
33. 14:16-14:24 1c-4c
34. 14:25-14:33 2a-3a
35. 14:34-14:42 2b-3b
36. 14:43-14:51 2c-3c

Między meczami konkursy 

Rozdanie nagród + ceremonia zakończeniaWielka Orkiestra Swiatecznej

 

Godzine zbiórki ustalimy po piątkowym treningu.

http://www.mzpn.pl/wosp-junior/

 

Potwierdzenie obecności na niedzielnym Turnieju.

 Obecność na niedzielnym Turnieju potwierdzili:

Dominik, Kuba, Hubert ,Olek, Wojtek K, Łukasz, Staś G, Konrad, Staś B, Nikita, Wojtek B, Gustaw, Mateusz W, Mateusz Ł, Patryk

Dobrze żeby dołączył do nas Adrian;)

Proszę pamiętać aby opłacić uczestnictwo w Turnieju u Pani Pauliny...do 03.01.2018.