full screen background image

Aktualności - Rocznik 2010-2011

Mecz z Drukarzem II Warszawa...Niedziela 17.03

Miejsce rozegrania meczu: Drukarz Warszawa ul. Aleja Zieleniecka 2.(Park Skaryszewski)

godz.rozpoczęcia meczu 10.00....ZBIÓRKA O GODZ.9.30 NA MIEJSCU.

Zagrają:Daniel,Staś B,Olek,Adrian,Mateusz W, Konrad,Patryk

ZINA CUP (SOBOTA)

Drużyny biorące udział w Turnieju Zina Cup:

AP ZINA W-wa,AP ZINA II W-wa,Junak W-wa,Junak II W-wa,Delta W-wa,SP,GOOL Stanisławów,Buks Pruszków...no i oczywiście My UKS Błyskawica w składzie:

:Hubert,Konrad,Patryk,Wojtek,Kuba,Tomek,Szymek

Zbiórka na miejscu(ul Michała Ossowskiego 25 Warszawa) o godz.9.30....pierwszy mecz gramy o 10.15

Na wpisowe na Turniej zabieramy 35zł.

Weekend 23.03 - 24.03. Plan.

23,03 Sobota,mecz z drużyną ASZWOJ Rembertów.

24.03 Niedziela -Ogólnopolski Turniej w Kobyłce (24 drużyny)

Więcej informacji ...niebawem.

Weekend 16.03 - 17.03

W SOBOTĘ(16.03)-zagramy(rocznik 2011) na Turnieju Zina Cup.

miejsce turnieju:ul Michała Ossowskiego 25 Warszawa (Targówek)

czas trwania:godz. 9.00 - 13.00

Zagrają:Hubert,Konrad,Patryk,Wojtek,Kuba,Tomek,Szymek

W NIEDZIELE (17.03) - zagramy mecz sparingowy z Drukarzem  II Warszawa

miejsce rozegrania meczu: Drukarz Warszawa ul. Aleja Zieleniecka 2.(Park Skaryszewski)

godz.rozpoczęcia meczu 10.00.

Zagrają:Daniel,Staś B,Olek,Adrian,Mateusz W, Konrad,Konrad,Patryk

 

 

Plan na weekend 16.03-17.03.

Dzisiaj zagraliśmy mecz z Drużyną Błyskawicy 2009...chłopcy stanęli na wysokości zadania:)

W przyszłym tygodniu w SOBOTĘ - chłopcy z rocznika 2011 zagrają w Turnieju Zina Cup.

W NIEDZIELĘ- zagramy mecz sparingowy(rywal,godzina i miejsce-informacja we wtorek).

 

W niedziele gramy mecz z rocznikiem 2009.

W najbliższą niedzielę zagramy mecz z drużyną UKS Błyskawica 2009.

Zagramy w systemie 7x7.

Zbiórka na boisku- ul.Szanajcy 5 o godzinie 11.00,...początek meczu o godzinie 11.30.

Zagrają:Staś G,Hubert,Staś B,Olek,Adrian,Daniel,Mati W,Tymek

 

Turniej w Pułtusku im.Arkadiusza Malarza.

2222222222222

VII -miejsce na turnieju w Pułtusku,napewno stać Nas na więcej.Poziom drużyn wyrównany,więc i turniej ciekawy. Pierwszy mecz z Młodymi Orłami Nadnarwianki  wynik 2-2 po bardzo "zaciętym" pojedynku.W drugim meczu zagraliśmy z Makowianką Maków Maz. wynik 0-0- zabrakło skuteczności .W dwóch kolejnych meczach "uszło z Nas powietrze" - przegrana z drużyną Żbik Nasielsk 0-2(mieliśmy swoje sytuacje) i pechowa przegrana z Wkrą Sochocin 0-1 (wdaliśmy się w indywidualne pojedynki) .W tych dwóch meczach walczyliśmy o dobry wynik,jednak zabrakło gry drużynowej.

Podrażnieni czwartym miejscem w grupie,na mecz o 7 miejsce w turnieju wyszliśmy mocno ''naładowani'' do gry.Znów zagraliśmy jak drużyna ,gra zespołowa + zaangażowanie dało dobry wynik.Przy gorącej atmosferze na trybunach i "stoczonej bitwie" na boisku wygralismy z Młodymi Orłami Nadnarwianki II  4-1 .

11111111111

W sobotę do Pułtuska.

W sobotę jedziemy na turniej do Pułtuska(9-10 chłopców),informacja kto jedzie i sprawy organizacyjne po dzisiejszym treningu.

Drużyny biorące udział w turnieju:

Błyskawica W-wa,Wkra Sochocin,Makowianka Mak.Maz.,Żbik Nasielsk,Młode Orły Nadnarwianki I i II,AP Ciechanów,AP 11 Legionowo,Korona Ostrołęka,Włókniarz Białystok.

 

Od poniedziałku(04.03) trenujemy na boisku.

W poniedziałek zaczynamy treningi na powietrzu.

Poniedziałek godz.17.30 boisko ul.Kawęczyńska 44

Wtorek godz.17.00 boisko ul.Kawęczyńska 44

Piątek godz.17.00 boisko-Orlik ul.Szanajcy ul.Szanajcy 5

 

W niedziele z Rakovią Warszawa.

W niedziele odwiedzi nas drużyna Rakovii Warszawa. Zbiórka na hali (ul.Szanajcy). o godz.11.15.

Obecność potwierdzili:Hubert,Staś G,Łukasz,Staś B,Mateusz W,Mateusz Ł,Olek ,Wojtek,Kuba,Adrian,Tomek,Konrad,Szymon,Nikita,Daniel....Cieszy taka frekwencja:)