full screen background image

Aktualności - Rocznik 2010-2011

Michel Preud'homme,....warto obejrzeć;)

  Jeden z najlepszych bramkarzy w historii piłki nożnej...

michel preudhomme 1995 by steelprophet d7ao0lf 640x418

 

https://www.youtube.com/watch?v=txOIFv-Oa3E

 

Turnieje...

17 marca zagramy na turnieju w Wołominie                               

   - zgłoszone dwie drużyny                                                         Ball

7-8 kwietnia zagramy na turnieju w Warszawie

   - zgłoszone dwie drużyny

Harmonogramy turniejów i więcej informacji już niebawem;)          

 

 

 

 

 

 

 

Sprzęt sportowy brazylijskiej marki PENALTY

W poniedziałek 05.03...proszę rodziców i opiekunów o pozostanie na 10 minut po treningu.

Informacja na temat sprzętu sportowego dla "naszych" chłopaków.flaga brazylii 1401 76

 

Zmiana numeru konta UKS Błyskawica-rocznik 2010,2011

Zmianie ulega numer konta. Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami od marca 2018 składki wpłacać należy na subkonta przypisane poszczególnym rocznikom.

Nasz numer konta:

36 1050 1025 1000 0024 3837 8263

Po kartę informacyjną na temat nowego konta,należy się zgłosić do Pani Pauliny.

Termin wpłaty składek nie ulega zmianie.

Wpłacamy do 20-go dnia każdego miesiąca na konto.

Składkę też można wpłacić gotówką do Pani Pauliny do 15-tego każdego miesiąca.

21.02.(środa)...10 minut przed zakończeniem treningu.

W srodę na 10 minut przed zakończeniem treningu,proszę rodziców i opiekunów o obecność.

Dziękuje.

V miejsce na Turnieju w Pułtusku:)

20180217 162234 640x480

 

Dzisiaj na turnieju w Pułtusku,chłopcy po bardzo ciekawych meczach zajeli V miejsce.

W pierwszym meczu w grupie wygralismy z UKS Goliat Leoncin 1:0,nasz napór na bramkę rywala z każdą minutą narastał,bramkarz druzyny przeciwnej wydawał się "zaporą" nie do przejscia,a jednak udało się zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa:)

Drugi mecz zagraliśmy z Młodymi Orłami Nadnarwianki II,zacięty mecz zakończył się wynikem 2:2.

W trzecim meczu grupowym graliśmy z drużyną Mks Mławianka Mława.Końcowy rezultat to 3:1 dla naszych rywali....ważne że przy wyniku 0:3...graliśmy nadal  do przodu ,co dało nam bramkę...brawo!

Czwarty mecz z Olimpem Ciechanów,.....Olimp -Uks Błyskawica 2:1...,znowu "goniliśmy" ...niewiele zabrakło;)

Po meczach grupowych w meczu o V miejsce graliśmy z drużyną Wicher Kobyłka...emocje i walka na całego... i wygrana 1:0! Brawo:)

Dzisiaj zagrali:

Wojtek,Olek,Hubert,Staś B.,Mateusz W, Kuba,Staś G,Łukasz,

Brawo Chłopaki:)

Fajny Turniej,Dobra atmosfera.

Kibice Błyskawicy, Brawo:) !!!

 

Rozgrywki MZPN wiosna 2018.

 

 

 

 

Po jesiennych zmaganiach w ramach rozgrywek  "Żaków" Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej nasza drużyna wywalczyła  prawo gry w II lidze okręgowej.

Na wiosnę zagramy z : 

PKS Life Siennica, MLKS Józefovia, KS Drukarz W-wa, FFA Warszawa, Be a Star Football Academy III

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24489/

Zgłoszona do rozgrywek została też druga drużyna,która zagra w IV lidze okręgowej.

Nasi rywale:

UKS Orły Zielonka, Stowarzyszenie Brzask Targówek, MKS Dolcan Ząbki, AKS Mewa Krubin, Akademia Piłkarska Brychczy

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24524/

 

mzpn

 

 

 

W sobotę 17.02.2018. Turniej w Pułtusku.

Powołania na Turniej:

Olek,Adrian,Mateusz W., Hubert,Staś B,Dominik,Wojtek K,Staś G,Mateusz Ł,Kuba...do środy czekam na potwierdzenie obecności na Turnieju,aby ewentualną nieobecność zastąpić kolejnym Błyskawicznym:)

24259652 1910791572272101 1969413880 o 640x453

Harmonogram:

MECZE ELIMINACYJNE

9:00 Młode Orły Nadnarwianki I –  MKS Ciechanów                                       …..-…..

9:14 Akademia Piłkarska 11 Legionowo – MKS Przasnysz                             …..-…..

9:28 Młode Orły Nadnarwianki II – APN Olimp Ciechanów                           …..-…..

9:42 UKS Goliat Leoncin – UKS Błyskawica Warszawa                                  …..-…..

10:00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

10:15 Młode Orły Nadnarwianki I – MKS Wicher Kobyłka                             .….-…..

10:29 Akademia Piłkarska 11 Legionowo – MKS Ciechanów                         …..-…..

10:43 Młode Orły Nadnarwianki II – MKS Mławianka Mława                       …..-…..

10:57 UKS Goliat Leoncin – APN Olimp Ciechanów                                      …..-…..

11:11 Młode Orły Nadnarwianki I – MKS Przasznysz                                     …..-…..

11:25 MKS Ciechanów – MKS Wicher Kobyłka                                              …..-…..

11:39 Młode Orły Nadnarwianki II – UKS Błyskawica Warszawa                   …..-…..

11:53 APN Olimp Ciechanów – MKS Mławianka Mława                               …..-…..

12:07 Młode Orły Nadnarwianki I – Akademia Piłkarska 11 Legionowo       …..-…..

12:21 MKS Wicher Kobyłka – MKS Przasnysz                                                …..-…..

W godzinach 12:30-13:30 będzie wydawana ciepła przękąska

12:35 Młode Orły Nadanrwianki II – UKS Goliat Leoncin                               …..-…..

12:43 MKS Mławianka Mława – UKS Błyskawica Warszawa                         …..-…..

12:57 MKS Ciechanów – MKS Przasznysz                                                       …..-…..

13:11 MKS Wicher Kobyłka – Akademia Piłkarska 11 Legionowo                 …..-…..

13:25 APN Olimp Ciechanów  –  UKS Błyskawica Warszawa                         …..-…..

13:39 UKS Goliat Leoncin –MKS Mławianka Mława                                      …..-…..

FAZA PUCHAROWA

półfinały:

13:53 A1…………...…….……-B2…………………….……….

14:07 A2………………………-B1…………………….……….

Mecz o 9. miejsce

14:21 A5…………..………….….-B5…………..………………..

Mecz o 7. miejsce

14:35 A4…………….……….…...-B4……………..……………..

Mecz o 5. miejsce

14:49 A3……………..…….…..….-B3…………………………..

Mecz o 3. miejsce

15:03 ….………………………….-…………………..…………..

Mecz o 1. miejsce

15:17 ………………………….….-……………….……………..

 

15:35 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Regulamin:

REGULAMIN ZAWODÓW
MIEJSCE ROZGRYWANIA ZAWODÓW
Hala Sportowa Szkóły Podstawowej nr 2 w Pułtusku, ul. Polna 7
Biuro zawodów czynne od 8:15 • Odprawa ekip 8.40 • Poczatek Turnieju 9.00 • zakonczenie ok. 15.45
1. Zasady uczestnictwa
     Udział w Turnieju biora wyłacznie piłkarze posiadajacy: legitymacje szkolna lub inny dokument
      tozsamosci ze zdjeciem oraz aktualne badania lekarskie. W przypadku braku badan lekarskich
     odpowiedzialnosc bierze trener danego zespołu. Do sprawdzania w/w dokumentów uprawnieni
     sa sedziowie oraz organizatorzy turnieju. 
     

2. Boisko
     Wymiary boiska: 40 x 20 m • Pole bramkowe: pole 6,00 m do gry w piłke reczna
    •Rzutkarny: odległosc 7 m • Bramki: 2 x 3 m • Czas gry: 12 min. bez przerwy
3. Piłka
        Odpowiadajaca danej kategorii wiekowej.
4. Składy:
         4 zawodników w polu plus bramkarz.,
5. Zmiany
         System hokejowy bez przerw w grze, ilosc zmian dowolna. Strefa zmian przy linii bocznej.
6. Wznowienie z autu
         Piłke połozona na linii bocznej boiska wprowadzamy do gry noga.
7. Rzut wolny
        Podczas wykonywania rzutu wolnego zawodnicy druzyny przeciwnej musza znajdowac
        sie w odległosci 5 m od piłki. Rzuty wolne beda dyktowane za gre wslizgami.
8. Rzut wolny posredni
       Po dotknieciu przez piłke sufitu sedzia zarzadza rzut wolny posredni z boku boiska.
9. Gol nie moze byc uznany
       Gdy piłka wpadnie do bramki po odbiciu sie od sufitu lub bezposrednio z autu.
10. Rzut bramkowy
       Bramkarz wprowadze piłke reka w obrebie własnej połowy.
11. Kary indywidualne
       Sedzia moze wykluczyc zawodników z gry na czas odpowiadajacy danemu przewinieniu.
12. System gier
        Dwie grupy po 5 zespołów. W grupach mecze systemem ,,kazdy z kazdym”. Nastepnie zostana
        rozegrane półfinały (po dwa najlepsze zespoły obu grup) oraz mecze o miejsca: kolejno 9, 7, 5, 3 i 1.

 

 

 

IV miejsce na Turnieju w Borzęcinie Dużym.

Turniej r.2010 Borzecin Stare Babice 10 02 2018002 640x361

Na Turnieju  stawiliśmy się w nastepującym składzie:

Konrad,Patryk,Olek,Hubert,Mateusz W, Adrian,Dominik,Mateusz Ł,Staś B, Staś G. oraz grupa Kibiców która wspierała chłopców w każdym meczu  bardzo dobrym, głośnym dopingiem!

W pierwszej kolejce zagraliśmy z drużyną UKS Ołtarzew,  po ciekawym meczu wygraliśmy 3:0 .

Drugi mecz z Rakovią Warszawa ,wynik 1:1,niesamowicie zacięte spotkanie! Nasi Chłopcy jak i drużyna Rakovii pokazali naprawdę dobrą piłkę. Składne akcje po dokładnych podaniach,mocne mierzone strzały,interwencje bramkarzy,twarda gra w obronie.Działo się...

W trzecim spotkaniu w grupie mierzyliśmy się z Mewą Krubin,wygraliśmy 3:1...nie było łatwo.

Po awansie z grupy w półfinale spotkaliśmy się z AP 11 z Legionowa..,na początku spotkania nasi rywale objęli prowadzenie.Błyskawiczni jednak po raz kolejny pokazali swoje waleczne charaktery...,na 14 sekund przed końcem meczu nasza Drużyna doprowadziła do remisu!  Wynik 1:1.  W rzutach karnych lepsi okazali się nasi przeciwnicy.

W meczu o 3 miejsce zagraliśmy z Soccer Academy Warszawa...mimo że nie padła żadna bramka,mecz dostarczył wielu emocji...w każdej chwili wynik mógł się zmienić. Wynik 0:0 .  Rzuty karne,dały zwycięstwo naszym rywalom.

Dobra organizacja turnieju ,brawa dla gospodarzy.

Za tydzień Turniej w Pułtusku.

Turniej r.2010 Borzecin Stare Babice 10 02 2018001 640x360

 

 

 

 

 

Regulamin turnieju w Borzęcinie(10.02.2018).Powołania na turniej.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice

GKS Naprzód Stare Babice

Regulamin Halowego Turnieju Piłki Nożnej    

Rocznik 2010

  1. Patronat: Wójt Gminy Stare Babice.
  2. Organizatorzy: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice;

GKS Naprzód Stare Babice.

  1. Cel imprezy: Promocja aktywnego wypoczynku i popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci
    i młodzieży;
  2. Termin i miejsce: Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, ul. Warszawska 697,
    w Borzęcinie Dużym;

10 luty 2018 sobota

  1. System rozgrywek:
    Zespoły tworzyć będą 2 grupy po 4 drużyn (każda drużyna max 12 zawodników).
    W grupach mecze „każdy z każdym”. Następnie półfinały „na krzyż” i mecze o miejsca.
    Punktacja:
    - za zwycięstwo               3 pkt.
    - za remis                           1 pkt.
    - porażka                            0 pkt.

O miejscu w tabeli decyduje:

  1. Ilość zdobytych punktów;
    2. Wynik bezpośredniego spotkania;
    3. Korzystniejsza różnica bramek;
  2. Większa liczba zdobytych bramek;
    5. W przypadku równej ilości punktów, zdobytych bramek, remisowego meczu bezpośredniego – sędzia zarządza (pomiędzy zainteresowanymi drużynami) serię rzutów karnych (po 3), aż do wyłonienia zwycięzcy;
  3. W przypadku identycznego bilansu pkt., bramek, remisowego meczu bezpośredniego, więcej niż dwóch zespołów obowiązuje dodatkowo mała tabela z rezultatem meczów tylko między zainteresowanymi drużynami.
  4. Harmonogram turnieju:
    9:30 – przyjazd drużyn
    9:45 – odprawa trenerów drużyn
    10:00-15:00 – mecze eliminacyjne i finałowe
    15:15 – zakończenie turnieju, rozdanie nagród
  5. Zasady gry :
    - Obowiązują zasady gry w piłkę halową;
    - Boisko o wymiarach 40mx20m, bramki 2 x 3 m;
    - Czas gry: mecze po 12 minut;
    - pięciu graczy plus bramkarz; zmiany „systemem hokejowym”;
    - zawody rozgrywamy piłką nr 4; jeżeli piłka dotknie sufitu, grę wznawia nogą z autu gracz drużyny przeciwnej;

- Pole bramkowe (jak do piłki ręcznej), bramkarz wprowadza piłkę do gry w sposób dowolny;
- Rzut karny wykonuje się z 7m;
- Wszystkie stałe fragmenty (rzut z autu, rożny, wolny) wprowadzane są nogą, a przeciwnik musi się znajdować w odległości 3m. Wszystkie rzuty wolne są „rzutami pośrednimi”;
- Bezwzględny zakaz gry „wślizgiem”;
- Za rażące przewinienia zawodnik może być usunięty z boiska na 2 minuty, w przypadku ponownego rażącego zagrania do końca spotkania, a drużyna gra w osłabieniu;
- Pozostałe przepisy, zgodnie z przepisami gry w piłkę nożna PZPN;

- Obowiązuje wyłącznie obuwie do gry na hali;

- organizator dopuszcza zmiany w szczegółach gry podczas odprawy technicznej, przed Turniejem. 

  1. Nagrody:
    - Wszyscy zawodnicy otrzymują pamiątkowe medale; drużyny z miejsc 1-4 otrzymają pamiątkowe puchary;

- organizator zapewnia uczestnikom wodę i owoce;

 

Powołania na turniej:

Olek,Adrian,Patryk,Mateusz W ,Hubert,Staś B.,Kuba,Dominik,Łukasz,Staś G,Mateusz Ł,Konrad

Do środy czekam na potwierdzenie obecności na sobotnim turnieju.