full screen background image

Aktualności - Rocznik 2010-2011

Regulamin turnieju w Borzęcinie(10.02.2018).Powołania na turniej.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice

GKS Naprzód Stare Babice

Regulamin Halowego Turnieju Piłki Nożnej    

Rocznik 2010

  1. Patronat: Wójt Gminy Stare Babice.
  2. Organizatorzy: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice;

GKS Naprzód Stare Babice.

  1. Cel imprezy: Promocja aktywnego wypoczynku i popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci
    i młodzieży;
  2. Termin i miejsce: Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, ul. Warszawska 697,
    w Borzęcinie Dużym;

10 luty 2018 sobota

  1. System rozgrywek:
    Zespoły tworzyć będą 2 grupy po 4 drużyn (każda drużyna max 12 zawodników).
    W grupach mecze „każdy z każdym”. Następnie półfinały „na krzyż” i mecze o miejsca.
    Punktacja:
    - za zwycięstwo               3 pkt.
    - za remis                           1 pkt.
    - porażka                            0 pkt.

O miejscu w tabeli decyduje:

  1. Ilość zdobytych punktów;
    2. Wynik bezpośredniego spotkania;
    3. Korzystniejsza różnica bramek;
  2. Większa liczba zdobytych bramek;
    5. W przypadku równej ilości punktów, zdobytych bramek, remisowego meczu bezpośredniego – sędzia zarządza (pomiędzy zainteresowanymi drużynami) serię rzutów karnych (po 3), aż do wyłonienia zwycięzcy;
  3. W przypadku identycznego bilansu pkt., bramek, remisowego meczu bezpośredniego, więcej niż dwóch zespołów obowiązuje dodatkowo mała tabela z rezultatem meczów tylko między zainteresowanymi drużynami.
  4. Harmonogram turnieju:
    9:30 – przyjazd drużyn
    9:45 – odprawa trenerów drużyn
    10:00-15:00 – mecze eliminacyjne i finałowe
    15:15 – zakończenie turnieju, rozdanie nagród
  5. Zasady gry :
    - Obowiązują zasady gry w piłkę halową;
    - Boisko o wymiarach 40mx20m, bramki 2 x 3 m;
    - Czas gry: mecze po 12 minut;
    - pięciu graczy plus bramkarz; zmiany „systemem hokejowym”;
    - zawody rozgrywamy piłką nr 4; jeżeli piłka dotknie sufitu, grę wznawia nogą z autu gracz drużyny przeciwnej;

- Pole bramkowe (jak do piłki ręcznej), bramkarz wprowadza piłkę do gry w sposób dowolny;
- Rzut karny wykonuje się z 7m;
- Wszystkie stałe fragmenty (rzut z autu, rożny, wolny) wprowadzane są nogą, a przeciwnik musi się znajdować w odległości 3m. Wszystkie rzuty wolne są „rzutami pośrednimi”;
- Bezwzględny zakaz gry „wślizgiem”;
- Za rażące przewinienia zawodnik może być usunięty z boiska na 2 minuty, w przypadku ponownego rażącego zagrania do końca spotkania, a drużyna gra w osłabieniu;
- Pozostałe przepisy, zgodnie z przepisami gry w piłkę nożna PZPN;

- Obowiązuje wyłącznie obuwie do gry na hali;

- organizator dopuszcza zmiany w szczegółach gry podczas odprawy technicznej, przed Turniejem. 

  1. Nagrody:
    - Wszyscy zawodnicy otrzymują pamiątkowe medale; drużyny z miejsc 1-4 otrzymają pamiątkowe puchary;

- organizator zapewnia uczestnikom wodę i owoce;

 

Powołania na turniej:

Olek,Adrian,Patryk,Mateusz W ,Hubert,Staś B.,Kuba,Dominik,Łukasz,Staś G,Mateusz Ł,Konrad

Do środy czekam na potwierdzenie obecności na sobotnim turnieju.

Już po feriach...treningi.

Wracamy do stałego grafiku treningów.

Poniedziałek  godz. 17.30   Hala ul.Kowieńska

Środa godz. 17.30 Hala ul.Kowieńska

Piątek godz. 17.30 Sala ul.Objazdowa.

W lutym ,dwa turnieje.

W miesiącu lutym zagramy na dwóch turniejach:

10 luty: Halowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Stare Babice w Borzęcinie Dużym.

           zgłoszona 1-drużyna 12 zawodników

17 luty: Halowy Turniej "Młodych Orłów Nadnarwianki" im.Arkadiusza Malarza w Pułtusku.

            zgłoszona 1-drużyna  10-12 zawodników.

 140x150

 

 

 

Letnie zgrupowanie. 26.07.2018 do 03.08.2018.

Letni oboz sportowy  odbedzie sie w Lidzbarku w dniach 26.07.2018 do 03.08.2018 .

Szczegóły:

Uczestnicy zgrupowania mają do dyspozycji 2 pełnowymiarowe boiska z trawą naturalną bardzo
dobrej jakości oraz boisko Orlik ze sztuczną nawierzchnią.
 
- zakwaterowanie w hotelu Ambrowil
pokoje 3, 4 os.
- transport w obie strony (autokar),
- wyżywienie 4 x dziennie,,
- 2 pełnowymiarowe boiska z naturalną trawą, bardzo dobrej jakości – 100m od hotelu,
- boisko Orlik ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 30x50m,
- opieka koordynatora, odpowiedzialnego za sprawny przebieg obozu,
- jezioro z nowo oddanym pomostem (wydzielone tory i strefy pływania) – 60 m od hotelu,
- strzeżona plaża z trzema profesjonalnymi boiskami do piłki plażowej,
- kajaki, rowery górskie,
- opieka pielęgniarki,
- nauka strzelania z łuków i broni pneumatycznej.
 
 
Koszt zgrupowania to ok.1000 - 1100 zł.
 
DO 28 STYCZNIA!!!,ZGŁASZAMY ( DO PANI PAULINY ) OBECNOŚĆ  W ZGRUPOWANIU LETNIM SWOICH PODOPIECZNYCH.(ilość miejsc ograniczona)
 
Proszę przemyśleć i podjąć konkretną decyzję.
Mam nadzieje że nie powtórzy się brak zdecydowania jak przy zgrupowaniu zimowym i pojedziemy w lato liczną grupą.
Czekam na zgłoszenia.
 
P8165272 640x480
 
 
 
 

Wayne Rooney....Warto obejrzeć;)

Prawa noga,lewa noga,...waleczność, to Wayne Rooney piłkarz Evertonu,Manchesteru United i Reprezentacji Anglii.

Zarya MU 6

https://www.youtube.com/watch?v=lxqvssg3do0

 

 

Treningi podczas Ferii..

W trakcie Ferii zimowych,treningi będą odbywać się w poniedziałki i piątki na sali przy ulicy Objazdowej. Godzina 17.30.

Niedziela w Wołominie.

Po Świątecznej przerwie czas zacząć:)

Nasze dwie drużyny zagrały dzisiaj na Turnieju WOŚP JUNIOR w Wołominie.

W bardzo sympatycznej atmosferze kazda z druzyn rozegrała w całym turnieju sześć meczy.

Po pierwszych trzech meczach Błyskawica I wystartowała w rozgrywkach  "Ligi Europy" a Błyskawica II zagrała w "Ekstraklasie" ;)

Bilans meczowy:

Błyskawica I : 4 zwycięstwa,1 remis,1 przegrana

Błyskawica II : 3 zwycięstwa,1 remis,2 przegrane

Humory dopisywały i to chodzi:)

Dzięki dopingowi i zachowaniu Naszych kibiców organizator obiecał:) za rok na turnieju 10% zniżki na opłatę za wpisowe:);)   Brawo:) 

Dzięki za wspólnie spędzony dzień:)

DSCF6930 640x359

 

 

Obóz letni.

Ośrodek w którym będzie zorganizowany obóz letni.

http://www.ambrowil.pl/

 

Więcej informacji już wkrótce...

Zbiórka w Wołominie.

Zbiórka jutro na Hali OSIR Huragan Wołomin ul.Korsaka 4.

Godzina 9.30.

Błyskawica I :

Mateusz Ł, Mateusz W ,Staś G, Łukasz, Patryk, Hubert, Olek, Staś B.

Błyskawica II :

Konrad, Dominik, Adrian, Wojtek K., Kuba, Gustaw, Nikita

 

Mateusz Ł, Mateusz W, Dominik, Wojtek K.,Staś B. - zabierają na Turniej rękawice.Mogą się przydać;)

 

https://www.google.pl/maps/place/Janusza+Korsaka+4

Harmonogram niedzielnego Turnieju.

7 stycznia 2018
Trzy grupy: A, B, C. Mecz trwa 8 minut
(10:00-12:41)

Grupa A
1.UKS Junak
2. Huragan Wołomin II
3. AP Radzymin
4. Chlebnia
Grupa B
1. Orły I
2. UKS Junak II
3. Błyskawica I
4. Gwardia
Grupa C
1. Orły II
2. Błyskawica II
3. Huragan I
4.Widok

1. 10:00-10:08 Junak-Huragan II
2. 10:09-10:17 Orły I-Junak II
3. 10:18-10:26 Orły II-Błyskawica II
4. 10:27-10:35 Radzymin-Chłebnia
5. 10:36-10:44 Błyskawica I-Gwardia
6. 10:45-10:53 Huragan I - Widok
7. 10:54-11:02 Junak-Radzymin
8. 11:03-11:11 Orły I – Błyskawica I
9. 11:12-11:20 Orły II – Huragan I
10. 11:21-11:29 Huragan II - Chlebnia
11. 11:30-11:38 Junak II - Gwardia
12. 11:39-11:47 Błyskawica II - Widok
13. 11:48-11:56 Junak - Chlebnia
14. 12:57-12:05 Orły I - Gwardia
15. 12:06-12:14 Orły II - Widok
16. 12:15-12:23 Huragan II - Radzymin
17. 12:24-12:32 Junak II – Błyskawica I
18. 12:33-12:41 Błyskawica II – Huragan I

Po fazie grupowej, kolejne 3 grupy:
„Liga Mistrzów” o miejsca 1-4
Do grupy A trafiają zwycięzcy grup + najlepszy drugi zespół
„Liga Europy” o miejsca 5-8
Do grupy B trafiają drugie miejsca grup + najlepszy trzeci zespół
„Ekstraklasa” 9-12
Do grupy C trafia reszta

Faza pucharowa (godz.12:50-16:00)
19. 12:50-12:58 1a-2a
20. 12:59-13:07 1b-2b
21. 13:08-13:16 1c-2c
22. 13:17-13:25 3a-4a
23. 13:26-13:34 3b-4b
24. 13:35-13:43 3c-4c 
25. 13:44-13:52 1a-3a
26. 13:53-14:01 1b-3b
27. 14:02-14:10 1c-3c
28. 14:11-14:19 2a-4a
29. 14:20-14:28 2b-4b
30. 14:29-14:37 2c-4c
31. 14:38-14:46 1a-4a
32. 14:07-14:15 1b-4b
33. 14:16-14:24 1c-4c
34. 14:25-14:33 2a-3a
35. 14:34-14:42 2b-3b
36. 14:43-14:51 2c-3c

Między meczami konkursy 

Rozdanie nagród + ceremonia zakończeniaWielka Orkiestra Swiatecznej

 

Godzine zbiórki ustalimy po piątkowym treningu.

http://www.mzpn.pl/wosp-junior/