full screen background image

Aktualności - Rocznik 2010-2011

21.02.(środa)...10 minut przed zakończeniem treningu.

W srodę na 10 minut przed zakończeniem treningu,proszę rodziców i opiekunów o obecność.

Dziękuje.

V miejsce na Turnieju w Pułtusku:)

20180217 162234 640x480

 

Dzisiaj na turnieju w Pułtusku,chłopcy po bardzo ciekawych meczach zajeli V miejsce.

W pierwszym meczu w grupie wygralismy z UKS Goliat Leoncin 1:0,nasz napór na bramkę rywala z każdą minutą narastał,bramkarz druzyny przeciwnej wydawał się "zaporą" nie do przejscia,a jednak udało się zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa:)

Drugi mecz zagraliśmy z Młodymi Orłami Nadnarwianki II,zacięty mecz zakończył się wynikem 2:2.

W trzecim meczu grupowym graliśmy z drużyną Mks Mławianka Mława.Końcowy rezultat to 3:1 dla naszych rywali....ważne że przy wyniku 0:3...graliśmy nadal  do przodu ,co dało nam bramkę...brawo!

Czwarty mecz z Olimpem Ciechanów,.....Olimp -Uks Błyskawica 2:1...,znowu "goniliśmy" ...niewiele zabrakło;)

Po meczach grupowych w meczu o V miejsce graliśmy z drużyną Wicher Kobyłka...emocje i walka na całego... i wygrana 1:0! Brawo:)

Dzisiaj zagrali:

Wojtek,Olek,Hubert,Staś B.,Mateusz W, Kuba,Staś G,Łukasz,

Brawo Chłopaki:)

Fajny Turniej,Dobra atmosfera.

Kibice Błyskawicy, Brawo:) !!!

 

Rozgrywki MZPN wiosna 2018.

 

 

 

 

Po jesiennych zmaganiach w ramach rozgrywek  "Żaków" Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej nasza drużyna wywalczyła  prawo gry w II lidze okręgowej.

Na wiosnę zagramy z : 

PKS Life Siennica, MLKS Józefovia, KS Drukarz W-wa, FFA Warszawa, Be a Star Football Academy III

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24489/

Zgłoszona do rozgrywek została też druga drużyna,która zagra w IV lidze okręgowej.

Nasi rywale:

UKS Orły Zielonka, Stowarzyszenie Brzask Targówek, MKS Dolcan Ząbki, AKS Mewa Krubin, Akademia Piłkarska Brychczy

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24524/

 

mzpn

 

 

 

W sobotę 17.02.2018. Turniej w Pułtusku.

Powołania na Turniej:

Olek,Adrian,Mateusz W., Hubert,Staś B,Dominik,Wojtek K,Staś G,Mateusz Ł,Kuba...do środy czekam na potwierdzenie obecności na Turnieju,aby ewentualną nieobecność zastąpić kolejnym Błyskawicznym:)

24259652 1910791572272101 1969413880 o 640x453

Harmonogram:

MECZE ELIMINACYJNE

9:00 Młode Orły Nadnarwianki I –  MKS Ciechanów                                       …..-…..

9:14 Akademia Piłkarska 11 Legionowo – MKS Przasnysz                             …..-…..

9:28 Młode Orły Nadnarwianki II – APN Olimp Ciechanów                           …..-…..

9:42 UKS Goliat Leoncin – UKS Błyskawica Warszawa                                  …..-…..

10:00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

10:15 Młode Orły Nadnarwianki I – MKS Wicher Kobyłka                             .….-…..

10:29 Akademia Piłkarska 11 Legionowo – MKS Ciechanów                         …..-…..

10:43 Młode Orły Nadnarwianki II – MKS Mławianka Mława                       …..-…..

10:57 UKS Goliat Leoncin – APN Olimp Ciechanów                                      …..-…..

11:11 Młode Orły Nadnarwianki I – MKS Przasznysz                                     …..-…..

11:25 MKS Ciechanów – MKS Wicher Kobyłka                                              …..-…..

11:39 Młode Orły Nadnarwianki II – UKS Błyskawica Warszawa                   …..-…..

11:53 APN Olimp Ciechanów – MKS Mławianka Mława                               …..-…..

12:07 Młode Orły Nadnarwianki I – Akademia Piłkarska 11 Legionowo       …..-…..

12:21 MKS Wicher Kobyłka – MKS Przasnysz                                                …..-…..

W godzinach 12:30-13:30 będzie wydawana ciepła przękąska

12:35 Młode Orły Nadanrwianki II – UKS Goliat Leoncin                               …..-…..

12:43 MKS Mławianka Mława – UKS Błyskawica Warszawa                         …..-…..

12:57 MKS Ciechanów – MKS Przasznysz                                                       …..-…..

13:11 MKS Wicher Kobyłka – Akademia Piłkarska 11 Legionowo                 …..-…..

13:25 APN Olimp Ciechanów  –  UKS Błyskawica Warszawa                         …..-…..

13:39 UKS Goliat Leoncin –MKS Mławianka Mława                                      …..-…..

FAZA PUCHAROWA

półfinały:

13:53 A1…………...…….……-B2…………………….……….

14:07 A2………………………-B1…………………….……….

Mecz o 9. miejsce

14:21 A5…………..………….….-B5…………..………………..

Mecz o 7. miejsce

14:35 A4…………….……….…...-B4……………..……………..

Mecz o 5. miejsce

14:49 A3……………..…….…..….-B3…………………………..

Mecz o 3. miejsce

15:03 ….………………………….-…………………..…………..

Mecz o 1. miejsce

15:17 ………………………….….-……………….……………..

 

15:35 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Regulamin:

REGULAMIN ZAWODÓW
MIEJSCE ROZGRYWANIA ZAWODÓW
Hala Sportowa Szkóły Podstawowej nr 2 w Pułtusku, ul. Polna 7
Biuro zawodów czynne od 8:15 • Odprawa ekip 8.40 • Poczatek Turnieju 9.00 • zakonczenie ok. 15.45
1. Zasady uczestnictwa
     Udział w Turnieju biora wyłacznie piłkarze posiadajacy: legitymacje szkolna lub inny dokument
      tozsamosci ze zdjeciem oraz aktualne badania lekarskie. W przypadku braku badan lekarskich
     odpowiedzialnosc bierze trener danego zespołu. Do sprawdzania w/w dokumentów uprawnieni
     sa sedziowie oraz organizatorzy turnieju. 
     

2. Boisko
     Wymiary boiska: 40 x 20 m • Pole bramkowe: pole 6,00 m do gry w piłke reczna
    •Rzutkarny: odległosc 7 m • Bramki: 2 x 3 m • Czas gry: 12 min. bez przerwy
3. Piłka
        Odpowiadajaca danej kategorii wiekowej.
4. Składy:
         4 zawodników w polu plus bramkarz.,
5. Zmiany
         System hokejowy bez przerw w grze, ilosc zmian dowolna. Strefa zmian przy linii bocznej.
6. Wznowienie z autu
         Piłke połozona na linii bocznej boiska wprowadzamy do gry noga.
7. Rzut wolny
        Podczas wykonywania rzutu wolnego zawodnicy druzyny przeciwnej musza znajdowac
        sie w odległosci 5 m od piłki. Rzuty wolne beda dyktowane za gre wslizgami.
8. Rzut wolny posredni
       Po dotknieciu przez piłke sufitu sedzia zarzadza rzut wolny posredni z boku boiska.
9. Gol nie moze byc uznany
       Gdy piłka wpadnie do bramki po odbiciu sie od sufitu lub bezposrednio z autu.
10. Rzut bramkowy
       Bramkarz wprowadze piłke reka w obrebie własnej połowy.
11. Kary indywidualne
       Sedzia moze wykluczyc zawodników z gry na czas odpowiadajacy danemu przewinieniu.
12. System gier
        Dwie grupy po 5 zespołów. W grupach mecze systemem ,,kazdy z kazdym”. Nastepnie zostana
        rozegrane półfinały (po dwa najlepsze zespoły obu grup) oraz mecze o miejsca: kolejno 9, 7, 5, 3 i 1.

 

 

 

IV miejsce na Turnieju w Borzęcinie Dużym.

Turniej r.2010 Borzecin Stare Babice 10 02 2018002 640x361

Na Turnieju  stawiliśmy się w nastepującym składzie:

Konrad,Patryk,Olek,Hubert,Mateusz W, Adrian,Dominik,Mateusz Ł,Staś B, Staś G. oraz grupa Kibiców która wspierała chłopców w każdym meczu  bardzo dobrym, głośnym dopingiem!

W pierwszej kolejce zagraliśmy z drużyną UKS Ołtarzew,  po ciekawym meczu wygraliśmy 3:0 .

Drugi mecz z Rakovią Warszawa ,wynik 1:1,niesamowicie zacięte spotkanie! Nasi Chłopcy jak i drużyna Rakovii pokazali naprawdę dobrą piłkę. Składne akcje po dokładnych podaniach,mocne mierzone strzały,interwencje bramkarzy,twarda gra w obronie.Działo się...

W trzecim spotkaniu w grupie mierzyliśmy się z Mewą Krubin,wygraliśmy 3:1...nie było łatwo.

Po awansie z grupy w półfinale spotkaliśmy się z AP 11 z Legionowa..,na początku spotkania nasi rywale objęli prowadzenie.Błyskawiczni jednak po raz kolejny pokazali swoje waleczne charaktery...,na 14 sekund przed końcem meczu nasza Drużyna doprowadziła do remisu!  Wynik 1:1.  W rzutach karnych lepsi okazali się nasi przeciwnicy.

W meczu o 3 miejsce zagraliśmy z Soccer Academy Warszawa...mimo że nie padła żadna bramka,mecz dostarczył wielu emocji...w każdej chwili wynik mógł się zmienić. Wynik 0:0 .  Rzuty karne,dały zwycięstwo naszym rywalom.

Dobra organizacja turnieju ,brawa dla gospodarzy.

Za tydzień Turniej w Pułtusku.

Turniej r.2010 Borzecin Stare Babice 10 02 2018001 640x360

 

 

 

 

 

Regulamin turnieju w Borzęcinie(10.02.2018).Powołania na turniej.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice

GKS Naprzód Stare Babice

Regulamin Halowego Turnieju Piłki Nożnej    

Rocznik 2010

  1. Patronat: Wójt Gminy Stare Babice.
  2. Organizatorzy: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice;

GKS Naprzód Stare Babice.

  1. Cel imprezy: Promocja aktywnego wypoczynku i popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci
    i młodzieży;
  2. Termin i miejsce: Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, ul. Warszawska 697,
    w Borzęcinie Dużym;

10 luty 2018 sobota

  1. System rozgrywek:
    Zespoły tworzyć będą 2 grupy po 4 drużyn (każda drużyna max 12 zawodników).
    W grupach mecze „każdy z każdym”. Następnie półfinały „na krzyż” i mecze o miejsca.
    Punktacja:
    - za zwycięstwo               3 pkt.
    - za remis                           1 pkt.
    - porażka                            0 pkt.

O miejscu w tabeli decyduje:

  1. Ilość zdobytych punktów;
    2. Wynik bezpośredniego spotkania;
    3. Korzystniejsza różnica bramek;
  2. Większa liczba zdobytych bramek;
    5. W przypadku równej ilości punktów, zdobytych bramek, remisowego meczu bezpośredniego – sędzia zarządza (pomiędzy zainteresowanymi drużynami) serię rzutów karnych (po 3), aż do wyłonienia zwycięzcy;
  3. W przypadku identycznego bilansu pkt., bramek, remisowego meczu bezpośredniego, więcej niż dwóch zespołów obowiązuje dodatkowo mała tabela z rezultatem meczów tylko między zainteresowanymi drużynami.
  4. Harmonogram turnieju:
    9:30 – przyjazd drużyn
    9:45 – odprawa trenerów drużyn
    10:00-15:00 – mecze eliminacyjne i finałowe
    15:15 – zakończenie turnieju, rozdanie nagród
  5. Zasady gry :
    - Obowiązują zasady gry w piłkę halową;
    - Boisko o wymiarach 40mx20m, bramki 2 x 3 m;
    - Czas gry: mecze po 12 minut;
    - pięciu graczy plus bramkarz; zmiany „systemem hokejowym”;
    - zawody rozgrywamy piłką nr 4; jeżeli piłka dotknie sufitu, grę wznawia nogą z autu gracz drużyny przeciwnej;

- Pole bramkowe (jak do piłki ręcznej), bramkarz wprowadza piłkę do gry w sposób dowolny;
- Rzut karny wykonuje się z 7m;
- Wszystkie stałe fragmenty (rzut z autu, rożny, wolny) wprowadzane są nogą, a przeciwnik musi się znajdować w odległości 3m. Wszystkie rzuty wolne są „rzutami pośrednimi”;
- Bezwzględny zakaz gry „wślizgiem”;
- Za rażące przewinienia zawodnik może być usunięty z boiska na 2 minuty, w przypadku ponownego rażącego zagrania do końca spotkania, a drużyna gra w osłabieniu;
- Pozostałe przepisy, zgodnie z przepisami gry w piłkę nożna PZPN;

- Obowiązuje wyłącznie obuwie do gry na hali;

- organizator dopuszcza zmiany w szczegółach gry podczas odprawy technicznej, przed Turniejem. 

  1. Nagrody:
    - Wszyscy zawodnicy otrzymują pamiątkowe medale; drużyny z miejsc 1-4 otrzymają pamiątkowe puchary;

- organizator zapewnia uczestnikom wodę i owoce;

 

Powołania na turniej:

Olek,Adrian,Patryk,Mateusz W ,Hubert,Staś B.,Kuba,Dominik,Łukasz,Staś G,Mateusz Ł,Konrad

Do środy czekam na potwierdzenie obecności na sobotnim turnieju.

Już po feriach...treningi.

Wracamy do stałego grafiku treningów.

Poniedziałek  godz. 17.30   Hala ul.Kowieńska

Środa godz. 17.30 Hala ul.Kowieńska

Piątek godz. 17.30 Sala ul.Objazdowa.

W lutym ,dwa turnieje.

W miesiącu lutym zagramy na dwóch turniejach:

10 luty: Halowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Stare Babice w Borzęcinie Dużym.

           zgłoszona 1-drużyna 12 zawodników

17 luty: Halowy Turniej "Młodych Orłów Nadnarwianki" im.Arkadiusza Malarza w Pułtusku.

            zgłoszona 1-drużyna  10-12 zawodników.

 140x150

 

 

 

Letnie zgrupowanie. 26.07.2018 do 03.08.2018.

Letni oboz sportowy  odbedzie sie w Lidzbarku w dniach 26.07.2018 do 03.08.2018 .

Szczegóły:

Uczestnicy zgrupowania mają do dyspozycji 2 pełnowymiarowe boiska z trawą naturalną bardzo
dobrej jakości oraz boisko Orlik ze sztuczną nawierzchnią.
 
- zakwaterowanie w hotelu Ambrowil
pokoje 3, 4 os.
- transport w obie strony (autokar),
- wyżywienie 4 x dziennie,,
- 2 pełnowymiarowe boiska z naturalną trawą, bardzo dobrej jakości – 100m od hotelu,
- boisko Orlik ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 30x50m,
- opieka koordynatora, odpowiedzialnego za sprawny przebieg obozu,
- jezioro z nowo oddanym pomostem (wydzielone tory i strefy pływania) – 60 m od hotelu,
- strzeżona plaża z trzema profesjonalnymi boiskami do piłki plażowej,
- kajaki, rowery górskie,
- opieka pielęgniarki,
- nauka strzelania z łuków i broni pneumatycznej.
 
 
Koszt zgrupowania to ok.1000 - 1100 zł.
 
DO 28 STYCZNIA!!!,ZGŁASZAMY ( DO PANI PAULINY ) OBECNOŚĆ  W ZGRUPOWANIU LETNIM SWOICH PODOPIECZNYCH.(ilość miejsc ograniczona)
 
Proszę przemyśleć i podjąć konkretną decyzję.
Mam nadzieje że nie powtórzy się brak zdecydowania jak przy zgrupowaniu zimowym i pojedziemy w lato liczną grupą.
Czekam na zgłoszenia.
 
P8165272 640x480
 
 
 
 

Wayne Rooney....Warto obejrzeć;)

Prawa noga,lewa noga,...waleczność, to Wayne Rooney piłkarz Evertonu,Manchesteru United i Reprezentacji Anglii.

Zarya MU 6

https://www.youtube.com/watch?v=lxqvssg3do0