UKS Błyskawica Warszawa

Mecz sparingowy - UKS IRZYK WARSZAWA

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz sparingowy z drużyną UKS BSS IRZYK WARSZAWA. ( I L.O  B1 GR 2 )

Od pierwszych minut meczu , to drużyna gości  była częściej przy piłce i kontrolowała przebieg meczu .

Na przerwę schodzimy przegrywając 1 - 2

Po zmianie stron nasza gra wygląda trochę lepiej.

Nadal brakuje nam skuteczności oraz  koncentracji do ostatniego gwizdka sędziego.

Po bardzo słabym meczu ponownie remisujemy 3 - 3 i ponownie tracimy bramkę w ostatnich sekundach meczu.

Mecz sparingowy - UKS BSS IRZYK WARSZAWA

W najbliższą sobotę 15-05-2021 o godz 11,00 na DOSIR Kawęczyńska rozegramy mecz sparingowy z drużyną Irzyk Warszawa ( I L.O )

Na zbiórkę  o godz 10,00 przychodzimy w NIEBIESKICH KOSZULKACH.

Powołani wszyscy zdrowi zawodnicy.

Zabieramy ze sobą :

obuwie , ochraniacze , ortalion , wodę i dwa (2) komplety stojów ( białe i pomarańczowe )

!!!  PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE   !!!

PO DŁUGIEJ PRZERWIE SPOWODOWANEJ PANDEMIĄ I OBOSTRZENIAMI ZAPRASZAMY NASZYCH KIBICÓW , KIBICÓW DRUŻYNY PRZECIWNEJ JAK RÓWNIEŻ WSZYSTKICH CHĘTNYCH I SPRAGNIONYCH OGLĄDANIA NA TRYBUNACH MECZY PIŁKARSKICH.

IV kolejka ligowa - RW - Victoria Zerzeń

W dniu wczorajszym rozegraliśmy mecz wyjazdowy na nierównym , małym i trudnym boisku w Zerzeniu.

W pierwszych minutach meczu obie drużyny grały zachowawczo , wyczekując na błąd przeciwnika.

Na przerwę to MY schodzimy lepsi o dwie strzelone bramki.

Po przerwie strzelamy jeszcze jedną bramkę i zamiast kontrolować przebieg meczu  , zaczynamy grać nerwowo , czego efektem są stracone  bramki  ,  ostatnią  tracąc w doliczonym czasie gry.

Na pochwałę zasługuje NASZ bramkarz , który ponownie obronił rzut karny.

Mecz kończy się wynikiem 3 - 3   ( 0 - 2 )

IV kolejka ligowa - RW

W niedzielę 09-05-2021r o godzinie 17,00 rozegramy wyjazdowy mecz ligowy z drużyną VICTORII ZERZEŃ

( Warszawa ul. BORKÓW 18 ).

Zbiórka na miejscu o godz 16,00,  Na zbiórkę przychodzimy w niebieskich koszulkach.

Zabieramy ze sobą : obuwie , wodę , ochraniacze , ortalion , dwa (2) komplety strojów ( biały i pomarańczowy )

!!!!!   PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE !!!!!

I kolejka ligowa - RW- RYŚ LASKI

Dzisiejszy mecz wyjazdowy z drużyną RYŚ LASKI zakończył się NASZYM zwycięstwem 0-3 , do przerwy prowadząc tylko 0-1.

Taki wynik zawdzięczamy DZIĘKI nowemu bramkarzowi ADRIANOWI  ADAMCZYKOWI.    !!!!!  BRAWO  !!!!!

Po błędnej decyzji sędziego i świetnej interwencji zawodnik gospodarzy nie strzela w 41 minucie bramki kontaktowej z rzutu karnego.

Po zmianie stron nadal kontrolujemy przebieg meczu  choć bywały sytuacje po których robiło się nerwowo. Po końcowym gwizdku ze zwycięstwa CIESZY SIĘ DRUŻYNA UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA.

Kolejny  mecz w którym nadal brakuje  nam  SKUTECZNEGO wykończenia sytuacji 100 a nawet 200 %

po których powinniśmy !!!!!  strzelić jeszcze minimum 5-6 bramek.

I kolejka ligowa - RW

W sobotę 01-05-2021 r   o godz 14,00 rozegramy wyjazdowy mecz ligowy z drużyną RYŚ LASKI.

Zbiórka na OSIR TARGÓWEK ŁABISZYŃSKA 20 o godz 12,00 ( wyjazd BUSEM )

Na zbiórkę przychodzimy w niebieskich KOSZULKACH  .

OBUWIE , OCHRANIACZE , WODĘ , ORTALION , DWA KOMPLETY STROJÓW ( POMARAŃCZOWY I BIAŁY )

POWOŁANI WSZYSCY ZDROWI ZAWODNICY

PROSZĘ O PUNKTUALNE PRZYBYCIE

III kolejka ligowa - RW - PROMNIK

Mecz wyjazdowy  z drużyną ŁKS PROMNIK ŁASKARZEW zakończył się naszym ZWYCIĘZTWEM 2 - 6 , ale to gospodarze prowadzili

do przerwy 2-1.

Po słabej pierwszej połowie , po przerwie to MY jesteśmy drużyną bardziej skoncentrowaną i skuteczną czego dowodem są strzelone bramki.

UKS  BŁYSKAWICA WARSZAWA :

PIECHOCKI

JANCZAREK ( MUNIO ) GLEŃ   SZCZEPANIK   KAŁUSKI

KAZIRODEK  DĄBROWSKI  CHACIŃSKI   WOLIŃSKI ( POJDA )

III kolejka ligowa - RW

W sobotę 24-04-2021r o godz 12,30 rozegramy wyjazdowy mecz ligowy z drużyną PROMNIK ŁASKARZEW.

Zbiórka o godz 10,00 na DOSIR KAWĘCZYŃSKA 44   ( wyjazd BUSEM )